Skocz do zawartości

PSVita News


django

Rekomendowane odpowiedzi

alez ja w pelni to rozumiem i czesto powtarzam, ze to juz tylko i wylacznie zabawka do indykow z pc i japonszczyzny, nikt juz nawet nie podejmie proby jej reinkarnacji bo przy zerowej modzie na ten sprzet taki reinkarnacja to bylaby tylko strata pieniedzy devow, mimo wszystko do konca swiata beda powtarzac ze to sony zabilo vite, a nie gracze

Odnośnik do komentarza

 

 

Jeśli wierzyć w tożsamość użytkownika Reddita, to mamy do czynienia z byłym, pracującym przez 8 lat pracownikiem Sony Bend, który rzucił troszkę światła na projekty, nad którymi pracowało studio. Tak, to był gry na Vitę.

Pierwszym tytułem miała być kontynuacja Uncharted: Złota Otchłań™ (PS Vita), Sony bardzo chciał wypuścić kontynuację i iść za ciosem, próbując ratować Vitę. Ale wtedy przyszło Naughty Dog i martwiąc się o zmęczenie gracze serią zawetowało wykorzystanie ich marki i projekt skasowano.

Po tym, ekipa Bend zaczęła prace nad przenośną wersją gry inFamous, którą pokazano także w Sony, ale projekt po jakimś czasie również został skasowany bez większego powodu. Ekipa zabrała się więc za tworzenie kompletnie nowej marki, która miała wyjść także na Vitę. Był to tytuł sci-fi w którym największą bajerą miały być odrzutowe buty. Oprócz tego studio próbowało przepchnąć kilka pomysłów, ale wszystkie były odrzucane przez Sony.

Efektem tego były masowe odejście najlepszych osób ze studia, które poczuły się wypalone po wielu nieudanych próbach stworzenia czegokolwiek. Ostatecznie Sony pozwoliło tworzyć im na PS4 nowy projekt o którym ostatnio pisaliśmy. Ma to być horror z otwartym światem.

A co z serią Syphon Filter? Ta jest dosłownie martwa. Studio w ostatniej odsłonie umyślnie zabiło Logana, bo nie chciało już tworzyć żadnej gry z tej serii. Szefostwo miało ją dosyć, a dodatkowo jej sprzedaż była tragiczna.

 

http://www.pssite.com/news-39144-byly_pracownik_bend_studio_opowiada_o_skasowanych_grach_na_vite.html

 

sad-playstation-vita.jpg

 

 

nowy Uncharted skasowany przez Naughty Dog... infamous na vicie skasowane przez sony... nowe ip skasowane.... jezu jak mi się smutno zrobiło :frog: Biedne Bend i biedna Vita, ale mamy przynajmniej indie i japonskie gierkie

Odnośnik do komentarza

Mozliwe ze PS Vita to ostatni handheld od Sony, moze skonczyc jak taki Saturn albo Dreamcast, swietny nie doceniony za jego zywota, który zyska na popularnosci gdy skonczy sie jego zywot. Ja chyba w razie czego zaczne sie zaopatrywac w co lepsze pozycje w pudelkach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mozliwe ze PS Vita to ostatni handheld od Sony, moze skonczyc jak taki Saturn albo Dreamcast, swietny nie doceniony za jego zywota, który zyska na popularnosci gdy skonczy sie jego zywot. Ja chyba w razie czego zaczne sie zaopatrywac w co lepsze pozycje w pudelkach.

tylko i wylacznie zyska niesmiertelnosc jak ja zlamia, niestety za malo eksluzywnych hitow by skoczyc do worka z saturnem czy dreamcastem

Odnośnik do komentarza

Ale tak szczerze to niby wina sony, ale w sumie Nintendo z 3ds też nie jest zaje.bistej formie jeśli chodzi o gry, sprzedają się, ale to głównie dojenie tych samych marek Persona, Pokemony, Layton, Phoenix a w 2015 Monster Hunter, Xeno z wii i Project STEAM jako porządna nowość. Handheldy nie mają łatwo, gry AAA na przenosniaki i tak kosztują dużo w produkcji, gry są drogie bo kosztują na premiere około 30-40 dolarów przy storze apple i gierek za dolara ciężko tutaj coś wymyśleć.

Odnośnik do komentarza

Bluber no (pipi)a :D sony tylko i wylacznie jest winne sytuacji vity - firma matka a oni za wyjatkiem pierwszego roku gdzie wsparcie bylo ok wypluli w drugim tylko tearaway i killzone, a w trzecim freedom wars i orishika. Tak na szybko sobie mysle i na vite nie wyszla nawet chyba jedna gra od wewnetrznego studia sony z usa, ani (pipi)a jedna - tak jakby dla nich tej konsoli nie bylo

Odnośnik do komentarza

Bluber no (pipi)a :D sony tylko i wylacznie jest winne sytuacji vity - firma matka a oni za wyjatkiem pierwszego roku gdzie wsparcie bylo ok wypluli w drugim tylko tearaway i killzone, a w trzecim freedom wars i orishika. Tak na szybko sobie mysle i na vite nie wyszla nawet chyba jedna gra od wewnetrznego studia sony z usa, ani (pipi)a jedna - tak jakby dla nich tej konsoli nie bylo

 

 

a Bend nie jest z USA? 

Odnośnik do komentarza

Mozliwe ze PS Vita to ostatni handheld od Sony, moze skonczyc jak taki Saturn albo Dreamcast, swietny nie doceniony za jego zywota, który zyska na popularnosci gdy skonczy sie jego zywot. Ja chyba w razie czego zaczne sie zaopatrywac w co lepsze pozycje w pudelkach.

Z PSP też tak było, znaczy mówiło się o dobrym sprzęcie, ale ogólnym niewypale Sony, którzy sprzedał się w 80 milionach egzemplarzy O_o posiadające Final Fantasy, GTA, MGS czy God of Wara na wyłączność (do momentu hehe) , świetne nowe marki jak LocoRoco, Patapon dużo jrpg jak Persona, Jeanne D'arc i dużo interesujących tytułów pojedynczych jak Daxter, dwa Syphony i masa innych a i tak mówiło się o tej konsoli w ramach porażki sony lol. To wszystko zmienił rynek smartfonów i każuali :frog: vita jest naprawdę fajnym sprzętem w sumie handheldem prawie idealnym, dobry wyświetlacz, dwie gałki etc ale no własnie brakuje mi jej złamania dla emulatorów :<

Bluber no (pipi)a :D sony tylko i wylacznie jest winne sytuacji vity - firma matka a oni za wyjatkiem pierwszego roku gdzie wsparcie bylo ok wypluli w drugim tylko tearaway i killzone, a w trzecim freedom wars i orishika. Tak na szybko sobie mysle i na vite nie wyszla nawet chyba jedna gra od wewnetrznego studia sony z usa, ani (pipi)a jedna - tak jakby dla nich tej konsoli nie bylo

No jak ludzie gier nie kupują to co mieli w próżnie wypuszczać gry? Ku.rwa żebym ja bronił sony i vity xD

Odnośnik do komentarza

oni powinni jeszcze na etapie projektowania zaklepac dalej deal z capcomem na monster hunter i z rockstar na jakis spinoff serii gta - potem to by sie juz wszystko samo toczylo, nawet jesli tez sony po pierwszym roku tak jak zrobilo faktycznie, by spasowalo z wlasnymi gierkami

 

call of duty tez glupim pomyslem nie bylo - ta gra sie przeciez sprzedaje astronomicznie, ale w dealu totalna glupota bylo ze dali dlubac nad ta gra takiemu developerowi, porzadna odslona moze byc choc troche sprawila ze burgery by sie zainteresowaly tym sprzetem :/

Odnośnik do komentarza

 

vita jest naprawdę fajnym sprzętem w sumie handheldem prawie idealnym, dobry wyświetlacz, dwie gałki etc ale no własnie brakuje mi jej złamania dla emulatorów :<

 

 

Dlatego jak złamią Vitę, to będzie to małe święto wśród użytkowników :kaz: masa emulatorów, programów, gier (marzy mi się Quake 1,2, Doom i inne klasyki :banderas:). Już na PSP w kwestii emulatorów i dodatków było bdb, wyobraźcie sobie co można na takiej Vicie zrobić!

 

 

oni powinni jeszcze na etapie projektowania zaklepac dalej deal z capcomem na monster hunter i z rockstar na jakis spinoff serii gta - potem to by sie juz wszystko samo toczylo, nawet jesli tez sony po pierwszym roku tak jak zrobilo faktycznie, by spasowalo z wlasnymi gierkami

 

call of duty tez glupim pomyslem nie bylo - ta gra sie przeciez sprzedaje astronomicznie, ale w dealu totalna glupota bylo ze dali dlubac nad ta gra takiemu developerowi, porzadna odslona moze byc choc troche sprawila ze burgery by sie zainteresowaly tym sprzetem  :/

 

 

Monster Hunter na Vitę w świetnej grafice :banderas: Niby jest monster Hunter Frontier G w Azji, ale to nie to... Grand Theft Auto San Andreas Stories :banderas: 

 

SONY, WHY?! 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

 

Bluber no (pipi)a :D sony tylko i wylacznie jest winne sytuacji vity - firma matka a oni za wyjatkiem pierwszego roku gdzie wsparcie bylo ok wypluli w drugim tylko tearaway i killzone, a w trzecim freedom wars i orishika. Tak na szybko sobie mysle i na vite nie wyszla nawet chyba jedna gra od wewnetrznego studia sony z usa, ani (pipi)a jedna - tak jakby dla nich tej konsoli nie bylo

No jak ludzie gier nie kupują to co mieli w próżnie wypuszczać gry? Ku.rwa żebym ja bronił sony i vity xD

 

jesli firma matka olewa robienie gier to daje jasny przekaz ze ma platforme w pupie dla calego swiata i innych zewnetrznych devow - chocby dlatego mieli cos robic, poza tym z ps3 tez bylo tragicznie na poczatku, gry nie schodzily, ale kamyk po kamyku to sie budowalo bo sony caly czas cos plodzilo

 

jak pisze - jesli chcieli spasowac po roku/dwoch z tworzeniem gier i skupic sie na sowim kryzysie i ps4 to mogli przynajmniej zagwarntowac tej platformie monster hunter i gta - wtedy by kula sniezna sama ruszyla

Odnośnik do komentarza

tez kocham vite, handheld idealny, cudowny ekran, fajna ergonomia, caly system na niej smiga wrecz cudownie, wstecznie kompatybilna, indyczki i klasyki z psp i psx tylko na niej, do tego na prawde swietne wsparcie japonszczyzna, ale no kurcze brakuje jakis fajnych tytulow od devow z reszty swiata

 

killzone mercenary wg mnie wczesniej czy pozniej trafi na ps3 lub ps4 - juz teraz na potege portuja co ciekawsze pozycje na ps4 - tearaway, toukiden, god eater2 itp

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...