Skocz do zawartości

Crysis 2


Stona

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś się w ogóle interesuje tą gierką?

Jak na razie widziałem tylko gejmpleje i jakoś wrażenia na mnie nie zrobiło. Niby wielkie miasto itp itd ale śmierdzi mi to starym Crysisem na kilometr. Multi już w ogółe do mnie nie przemawia, te znikanie i inne pierdołki. Tak czy kwak, zaraz zassam demo multiplayer i zobaczę jak to wygląda.

Anyone?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam poczekam na recenzje, jeżeli singiel będzie coś warty to pomyślę wtedy. Multi wygląda biednie, a dema ściągać mi się specjalnie nie chce. Ciągle mam uraz do tej serii po pierwszej części, i uważam że Crytek powinien robić benchmarki, bo gry im średnio wychodzą. Ale kto wie, może nadzór EA i włożona w projekt kasa tym razem dadzą efekty.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

No a moim zdanie, w porównaniu nawet do BC2 jest stanowczo za woooooolno, stanowczo zbyt chaotycznie i jakoś tak nijako.

Grafa jest słaba. Świat sterylny. Nie wiem, może to ta mapa. Sam motyw z przejmowaniem tych kapsuł fajny [ na planszy losowo ląduje kapsuła, przy której trzeba się utrzymać przez określony czas, coś jak losowo pojawiające się flagi], dodaje to odrobinę dynamiki, bo tak byłoby totalnie nudno.

Słabe.

 

PS. Pograłem 2 rundy, może później się to jakoś rozkręca.

Odnośnik do komentarza

Hmm, ta gra nie ma jako takich ustawień grafiki czy ja ślepy jestem po prostu? Jedynie rozdziałka i jakieś 'system spec' które jest tak precyzyjnie opisane że człowiek ch*ja wie xD Wziąłem Gamer - jest ok, wziąłem advanced - jest ok, wziąłem hardcore - jest ok; różnic nie widać xD

 

Obecnie wciąż jadę na DX 10 więc podejrzewam że gra mogła by wyglądać trochę ładniej choć jak to juz wspominaliście - szału nie ma. Stona wspomniał też, że dostępna mapy (głównie Skyline) prezentuje dość sterylne otoczenie. Szczególnie area outdoor.

Jako customization-whore lubie wszelakie perki, dodatki, kwiatki i inne duperele, więc chwilkę sobie poprzeglądałem. Stealth chwilowy daje jakąś tam odskocznię od typowych FPSów multi. Pograc by się pograło ale raczej tak casualowo. Nic na dłuższą metę. Campaign mi wisi a wydanie około 130 zł (tyle pewnie kosztuje, nie?) dla tego multi to trochę nieopłacalne w moim odczuciu. Za bardzo feeling mi śmierdzi CoD'em :P

 

Spodziewałem się czegoś lepszego tbh....

 

 

 

 

Trza wytrzymać z BF: BC2 do końca roku (or so).

Odnośnik do komentarza

Crysis 2 na stacie podobno ma obslugiwac jedynie DX9 (czyli tak jak demko). Obsluga DX11 ma dojsc w patchu w "w niedalekiej przyszlosci" ... szkoda slow by to komentowac, jezeli okaze sie to prawda ;P

 

http://translate.google.com/translate?js=n&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=auto&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.sweclockers.com%2Fnyhet%2F13594-crysis-2-endast-dx9-dx11-kommer-senare

 

On March 25 released the full version of Crysis 2, but without support for DirectX 11. Instead, developers are planning to introduce the enhanced graphics in a patch that released "some time after" the game appeared in stores.

 

In practice this means that users with the latest generation graphics card has to make do with the six year old DirectX 9, just like the console players.

 

Jezeli chodzi o demko to na u mnie w 1080p stale 30klatek na max ustawieniach (I7-860, Radeon HD 5770, 4GB RAM), zdecydowanie lepiej niz Crysis 1. No ale to tylko DX9 ;P

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Gdzies na Neogafie czytalem, ze Gamer<Advance<Hardcore. Roznice miedzy nimi minimalne. W ogole strasznie malo ustawien w demie. Wyglada to tak jakby to byl zwyczajny port z konsol. Napis "Press Start" na poczatku tez daje rade :P

 

Tak czy inaczej na kazdym z tych ustawien w 1920x1080 taki sam framerate ;P

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

W demie masz tylko opcje DX9 więc różnic nie będzie . Jak dają w pełnej DX10 i 11 to wymagania podskoczą ale i tak chodzi to lepiej niż 1 częsc przez inna architekture poziomów (zamknięte małe obszary) U mojego kolegi na ciutke mocniejszym kompie od mojego opcja Hardcore to i tak wszystko na medium a high dopiero trzeba wymusić edytując cfg.

 

Ja tam nigdy nie lubiłem Crysisa bo to bezpłciowa strzelanka ale teraz skopiowali idee z CoD i innych MOH i mamy oskryptowane idz do czekpointu aja cie puszczę dalej i naśle chordę łobcych. Ale jest filmowa akcja i parę zwrotów i niespodzianek więc się sprzeda jakoś tam.

 

PS. Ustawienia idzie sprawdzić choć by w logu w folderze z grą po skończonej rozgrywce albo w pliku cfg zmieniająć wartość z 0 na 1 przy r_displayInfo

Odnośnik do komentarza

gralem w multi demo i moje wrazenia:

bardzo fajna swoboda ruchu na dobrze dostosowanych do tego wielopoziomowych mapach

tryby gry normalne, tylko deatchmatch i headquarters z coda.

klas jeszcze nie eksplorowalem ale sciagniecie od coda lvlowania w multi jest dobrym ruchem

 

ogolnie gra mi sie bardzo podoba w dobie srednich strzelanek jak kz3 czy black ops i napewno kupie na premiere

Odnośnik do komentarza

Też kupuję w dniu premiery.

 

Dla mnie multi roku na bank, a kampania będzie tylko wisieńką na torcie.

 

Zupełnie nie rozumiem narzekań na to demo. Z paskiem energii wiąże się czasami ostre kombinowanie - MYŚLENIE - co pewnie niektórym zwolennikom LMB strasznie przeszkadza. Moce są w porządku, nieprzepakowane, a i nie bez znaczenia.

A na te narzekania na sterylną grafikę po prostu parskam śmiechem - nie dość, że to tylko multi, do tego DEMO, a graficznie zjada każdą inną grę multi tego typu, to jeszcze wbrew negom malkontentów, wszystko jest niesamowicie przejrzyste, a poziomy są wspaniale zaprojektowane i wszystko chodzi ultra-płynnie na, na dobrą sprawę, każdym normalnym dziś kompie. Mało, kod sieciowy niszczy. Crytek się bardzo postarał. Jeśli DX11 spełni pokładane w nim nadzieje odnośnie warstwy wizualnej, będzie gra roku. Rzekłem. Jak podczas oglądania pierwszych filmików z tej gry byłem cynikiem, tak po tym demie, po pełniaka na pewno przejdę się w dniu polskiej premiery.

Edytowane przez Uzny
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A co ma wspólnego myślenie z paskiem energii? Myślenie to masz w PR, a nie w arcadeowym Crysisie. Zginiesz, to za 10sekund się zrespawnujesz. Nie dopisuj filozofii tam, gdzie jej nie ma.

Grafika jest trochę plastikowa i raczej przejrzysta nie jest. No chyba że jesteś zwolennikiem closecombat, wtedy faktycznie, w obrębie 5metrów widać wszystko idealnie. Walka na jakieś większe odległości to lekki kwas.

 

A multi roku, to proponuję wyłaniać pod koniec owego roku, a nie na początku ;)

Odnośnik do komentarza

To ja się tez dołaczę do rozmowy, grałem w demko multi i spodobało mi się, bardzo ciekawe plansze zarówno ta na dachu jak i w zatoczce, fajne patenty ze znikaniem itp do tego kupa dodatkow do odblokowania, nie wiem co mozna zarzucic grafice ale na moje oko nic, ale jak ktos lubi to moze sobie popisać ze plastkowa itp, ja w kazdym razie nie zauwazylem tego, moze to nie jest fotorealizm jeszcze ale jak na moje oko jest bardzo dobrze a napewno bedzie lepiej bioroac pod uwage dx11. Przyznam szczerze ze ciagnie mnie zeby sobie w to demko pogrywac i tak codziennie sobie po pol godzinki w nie pyknę. Jakos nie potrafie doczytac sie konkretnych uwag ze strony niezadowolonych, jakies same bezplciowe ogolniki. Ja gierke napewno kupie bo lubie takie klimaty chociaz wolabym zeby na wzor Bad Company towarzyszylo nam z 3 kompanów w walce, wtedy jakos razniej sie przechodzi gierkę..:)

Odnośnik do komentarza

Zupełnie nie rozumiem narzekań na to demo. Z paskiem energii wiąże się czasami ostre kombinowanie - MYŚLENIE - co pewnie niektórym zwolennikom LMB strasznie przeszkadza. Moce są w porządku, nieprzepakowane, a i nie bez znaczenia.

A na te narzekania na sterylną grafikę po prostu parskam śmiechem - nie dość, że to tylko multi, do tego DEMO, a graficznie zjada każdą inną grę multi tego typu, to jeszcze wbrew negom malkontentów, wszystko jest niesamowicie przejrzyste, a poziomy są wspaniale zaprojektowane i wszystko chodzi ultra-płynnie na, na dobrą sprawę, każdym normalnym dziś kompie. Mało, kod sieciowy niszczy. Crytek się bardzo postarał. Jeśli DX11 spełni pokładane w nim nadzieje odnośnie warstwy wizualnej, będzie gra roku. Rzekłem. Jak podczas oglądania pierwszych filmików z tej gry byłem cynikiem, tak po tym demie, po pełniaka na pewno przejdę się w dniu polskiej premiery.

- ja miałem z energią problemy na Skyline żeby na stealth przebiec 10 metrów, wskoczyć na szklarnię i ze szklarni zrobić Air Stompa w ludzi na około Pod'a - dla mnie to trochę zużycie energii jest przesadzone przy sprincie i skoku. Ale nie nazwał bym tego żadnym myśleniem czy filozofią. Crysis to jest arcadowe strzelanie, więc na myślenie nie ma tu specjalnie czasu ;)

- 'sterylna grafika' nie oznacza, że jest ona brzydka ;)

- "poziomy są wspaniale zaprojektowane" - masz na myśli całe dwa? ;p Skyline jest bardzo dobry, to prawda, Pier 17 też niezły ale nie wypowiadaj się za resztę których nie widziałeś. Jeżeli WSZYSTKIE levele będą takie dobre to Crytek albo dokona rzeczy nieosiągniętej jeszcze w FPSach albo łykasz wszystko jak leci ;) Każdy FPS ma lepsze i gorsze poziomy.

- Specem nie jestem ale pisanie gry pod DX11, a optymalizowanie jej by go wykorzystywała to chyba ciutkę odmienne rzeczy. Choć tu mogę się mylić.

- jak gra chodzi na "każdym normalnym kompie nie-za-furę-kasy" nie wiem, więc się nie wypowiem ;)

 

 

 

Przyznam szczerze ze ciagnie mnie zeby sobie w to demko pogrywac i tak codziennie sobie po pol godzinki w nie pyknę.

Ja też. Pewnie bym nawet i kupił gdyby było na Steamie coś ala -75%. Bo za samo multi 130 (czy ileś) nie dam ;)

 

 

 

A multi roku, to proponuję wyłaniać pod koniec owego roku, a nie na początku ;)

Jakoś na jesieni, nie Stona ? ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tja a ja kupiłem dzisiaj i po wpisaniu seriala info, że produkt dostępny od 25 : / :confused:

Mogę się mylić, ale tak samo było chyba z Dragon Age 2 na PC. Dało się dorwać wcześniej ale instalacja nie ruszała przed 0:00 z 10 na 11 marca.

Nie spotkałem się z czymś takim prawdę mówiąc nigdy wcześniej jak dopiero przy premierze StarCrafta 2.

Odnośnik do komentarza

Wszyscy maniacy graficznych orgazmów będą jutro szczytować. A z sandboxa zrobili oskryptowany szajs na miarę Medal of Honor albo Call of Duty (podejdź do czekpointu a ja cię puszczę dalej wąską ścieżką) 1 częsć była bezpłciowa albo była swoboda a teraz jest fabuła i filmowe akcje (znowu zrzynka z MW) ale zrobiła się komercyjna papka dla napalonych nastolatków i prostej kolorowej rozwałki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...