Skocz do zawartości

Zajawka na siłkę


Kazub

Rekomendowane odpowiedzi

Canaris: typowy bojujący ateista internetowy.

 

 

+ sucha memka

Nie wpieprzaj sie jak dorośli rozmawiają . I skończ z tymi strawmanami bo ci nie wychodzi .

 

Wiesz że zrzucanie takiej wagi to długoterminowa operacja ? Zarezerwuj sobie na to przynajmniej 1,5 roku

Doskonale zdaje sobie z tego sprawe ;) Mi sie nie spieszy ;]

 

 

No i siłownia na razie chyba nie ma większego sensu, tylko dieta przede wszystkim. No i spacery :)

3 miechy niezbyt intsensywnej siłki dały mi spadek o 8 kg ( bez diety jakiejś wyszukanej ot zwyczajne odstawienie słodkich napojów i czipsów/słodyczy ) wiec to coś daje ;) . A spacery mam cały czas bo psa mam ;p

Odnośnik do komentarza

Zrób foto, takie przemiany mogą być epickie, zrób motivational video na youtube, bierz kasę z reklam :sorcerer:

 

EDIT: ale to ciekawe, nie przeszkadzało ci to przy powiedzmy 120? Większośc ludzi na tym subforum (bo z ludźmi różnie), zaczyna się sr.ać przy samym zarysie oponki, nie przeszkadzało ci to wcześniej? Dla mnie waga powyżej 90 to już by był extreme, a mam 187cm

Edytowane przez Mikes
Odnośnik do komentarza

Zrób foto, takie przemiany mogą być epickie, zrób motivational video na youtube, bierz kasę z reklam :sorcerer:

har har har :) niegłupi pomysł z tym video :P

 

EDIT: ale to ciekawe, nie przeszkadzało ci to przy powiedzmy 120? Większośc ludzi na tym subforum (bo z ludźmi różnie), zaczyna się sr.ać przy samym zarysie oponki, nie przeszkadzało ci to wcześniej? Dla mnie waga powyżej 90 to już by był extreme, a mam 187cm

Długa i skomplikowana historia z tego jest ;) Nie do opowiadania na forum ;)

 

Ale było mineło - spodobało mi sie łazenie na siłke mimo tego że zmordowany wracam i nie zamierzam przestać :P

Odnośnik do komentarza

Hormony szczęścia nie wszystkim sprawiają frajdę na siłce,ale jak się w to wciągniesz to będzie to twój styl życia,tak samo jak oglądanie wartości kalorycznych przy kupowanym żarciu :P Każdy z nas w większym lub mniejszym stopniu miał depresję z myślami samobójczymi włącznie,ale mnie to dopingowało tylko do jeszcze cięższej pracy nad sobą :)

Odnośnik do komentarza
Hormony szczęścia nie wszystkim sprawiają frajdę na siłce,ale jak się w to wciągniesz to będzie to twój styl życia,tak samo jak oglądanie wartości kalorycznych przy kupowanym żarciu

No wkręciłem sie że aż strach :P teraz pierwsze co sprawdzam to kalorie na produkcie ;)

 

 

Każdy z nas w większym lub mniejszym stopniu miał depresję z myślami samobójczymi włącznie,ale mnie to dopingowało tylko do jeszcze cięższej pracy nad sobą

Oj mój drogi nie myl prawdziwej klinicznej depresji z zwyczajnym dołem albo gorszym okresem . W prawdziwej depresji nie ma nic co motywuje do naprawy życia czy zdrowia.

 

 

canaris poka fote

Nie ma po co :) Pokaze za ten rok jak już bede miał te 35-45 kilo mniej :P :P

Odnośnik do komentarza

enyłej, ja chyba zrobie sobie pierwszy raz ewer dluzsza przerwe - moja motywacja jest niska jak nigdy dotad. Ten sport jest cholernie nudny na dluzsza mete :confused: Nie ma juz cwiczen, ktorych bym nie robil, itd. No nic, po dluzszej przerwie moze chociaz lepsze przyrosty mnie zmotywuja.

Odnośnik do komentarza

Pierwsza dłuższa przerwa ? No raz na pół roku warto poluzować przez dwa tygodnie. Nie ma ćwiczeń których byś nie robił ? Przecież jest ich od za.(pipi)ania i sporo można modyfikować, do tego serie łączone, nawet potrójnie łączone, superserie, trening oparty o powtórzenia negatywne. Może zamulasz w jakiejś siłowni bez klimatu, nie ma z kim pogadać itp.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

No właśnie Canaris. Ogarniasz rolę białek, tłuszczy i węglowodanów w metaboliźmie, przynajmniej podstawy ?

 

 

Nie ale chyba coś dobrze robie skoro zważyłem sie dzisiaj i waga pokazała 149,8 kg ;) A zaczynałem od 161 ;) Takze nie jest źle .

 

No dobrze, ale jak napisał Infidel, to może być zasługa samego cięcia cukrów prostych. Zainteresuj się tematem, a pójdzie Ci szybciej, łatwiej i z pożytkiem dla zdrowia. Np. sporo "fantastycznych" diet namawia do eliminowania węglowodanów z diety, WSZYSTKICH, tak samo tłuszczy. a w Twoim przypadku sprawa nie jest taka prosta. Poza tym chcesz gubić tłuszcz, a nie mięśnie c`nie ?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

No właśnie Canaris. Ogarniasz rolę białek, tłuszczy i węglowodanów w metaboliźmie, przynajmniej podstawy ?

 

 

Nie ale chyba coś dobrze robie skoro zważyłem sie dzisiaj i waga pokazała 149,8 kg ;) A zaczynałem od 161 ;) Takze nie jest źle .

 

No dobrze, ale jak napisał Infidel, to może być zasługa samego cięcia cukrów prostych. Zainteresuj się tematem, a pójdzie Ci szybciej, łatwiej i z pożytkiem dla zdrowia. Np. sporo "fantastycznych" diet namawia do eliminowania węglowodanów z diety, WSZYSTKICH, tak samo tłuszczy. a w Twoim przypadku sprawa nie jest taka prosta. Poza tym chcesz gubić tłuszcz, a nie mięśnie c`nie ?

Spoko zainteresuje sie :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.