Skocz do zawartości

Z cyklu wielka bitwa: Racery


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Reanimujemy trupa, ogolnie takie fajne subforum a nic tu sie nie dzieje. Wiem, ze jest cale subforum poswiecone wysciga, ale bardziej interesuje mnie opinia ludzi udzielajacych sie tu, ktorych czytam juz mase czasu, niz jakichs typow od mega ustawien w Gran Turismo :teehee:

 

Na chwile obecna pierwsze miejsce ma u mnie Forza 3. Jedynka mnie zmeczyla,w 2 nie gralem, ale 3 jest genialna. Ktos chce mega sima MA, ktos chce bardziej przystepnej zabawy MA. Wszystko dzieki swietnej kustomizacji poziomu trudnosci. Od przepieknych menusow po wykonanie torow i aut jest swietnie. Chcialbym, zeby turn 10 zrobilo tego PGRa 5. Drugie miejsce ma PGR4, tak jak w 2jke zagrywalem sie, tak samo czynilem to z 4. Pamietam jakie wrazenie zrobil deszcz na przedniej szybie wozu, model jazdy wzorcowy. Dalej jest NFS HP, ktorego mimo wszystko stawiam nad Paradise'a. bedacego w moim mniemaniu zepsutym poprzez free roam. Fajnie pojezdzic po miescie, ale same eventy powinny miec wytyczone trasy tak jak np w NFS U. W najblizszym czasie najbardziej licze na Shift 2 po tym jak zobaczylem jak ta gra FENOMENALNIE wyglada z kokpitu. Potem wiadomo FM4 i chcialbym ujrzec PGRa 5 i nowego Burnouta na tej generacji jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Forza 3 jest świetna, jednak do GT5 w pewnych aspektach wiele jej brakuje. Co by nie mówić król wyścigów na Xbox'a. PGR'y świetne, ale to tylko takie zabawki, do przejścia w parę wieczorów. Ładne, efektowne i tyle. Bardzo cenię tą serię, ale mnie ona nie zaspokaja ;) F1 2010 jest świetne i czekam z ozorem na wierzchu na sequel. Seria NFS umarła i tyle. Shift 1 to dno, a dwójka jak na razie zapowiada się ..... nijak. Nie wiadomo czego można się spodziewać, ale raczej rewelacji nie będzie. WRC jest niezłe, ale wygląda paskudnie. RACE PRO jest rewelacyjne i po mimo surowej oprawy, zachwyca modelem jazdy. To chyba wszystko.

Odnośnik do komentarza

U mnie ranking z gier, które grałem w ostatnich latach:

 

1. PGR4

2. Forza 3

3. Burnout Paradise

4. Dirt 2

5. GRID

6. GTR 2 (symulator od simbina na PC, sporo frajdy mi dawał razem z modami)

7. Test Drive Unlimited (jedynka)

 

Hot Pursuita mam nadzieję w najbliższej przyszłości łyknąć. Shift 2 tylko, jeśli model jazdy będzie W OGÓLE ISTNIAŁ, bo to co widzę na filmikach nie nastraja optymistycznie - jakbym znowu poduszkowce na lodzie oglądał.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ja w Forza 3 zakochałem się od samego dema. Zaczynałem od wszystkich asyst, a skończyłem na "golasie" :) Gry nie skończyłem bo to jednak 100h w karierze minimum, ale licznik pokazuje 30h na samej trasie co jak dla mnie jest mega wyczynem :)

 

Teraz czekam na Forza 4 i ciekaw jestem czy wywoła u mnie takie emocje jak Forza 3.

 

W PGR4 dużo nie grałem, ale czasem sobie odpalam wolny wyścig na ustawieniu Szanghaj nocą i Trasa Neonowa + mokra nawierzchnia i cieszę japę. Albo jakiś urywek z kariery. Serii przydałby się reboot i powrót w glorii i chwale. Świetny model jazdy + piękne trasy + wariacje dnia/nocy/warunków pogodowych do wybrania na każdej z tras.

 

Burnout Paradise też kręcił się u mnie w czytniku 2X godzin, moja druga gra na X360. Szybka jazda i rozpierducha jednak free roam w samych wyścigach to nie to.

 

Mam pierwszego Shifta, ale jakoś mi się grać nie chciało po zakupie :P

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Ale... Burnout jest symulatorem czego? Prowadzenia samochodu na haju? :rolleyes:

To samo Wipeout. Dla mnie osobiście to taki Benchmark, który ocenia zdolności motoryczne gracza. Jeżeli jesteś nadczłowiekiem, to z platyną nie będziesz miał problemu (słynne "puste pudełko" Grigoriego :teehee: ).

 

Zakup GT dopiero przede mną (kupię grę jak ją Kazunori poskłada do końca :teehee: ), więc tak naprawdę swojego zdania na temat racerów w tej generacji, nie mam urobionego.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Mr. Blue: Burnout to symulator testów zderzeniowych. Tak jakby ktoś chciał zrobić w nich karierę jako manekin :P

 

Normalnie jak gra wychodzi w wersji GOTY itp. to na pudełku jest przeważnie napis w stylu "Wersja GOTY ze wszystkimi DLC", a w przypadku GT5 będzie "Wersja GOTY ze wszystkimi PATCHAMI !"

 

Ja sobie kupię jak już Kaz skończy pracę nad grą i wypuszczą w retailu finalną wersję.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

GT5 jest dobre. Jest zróżnicowane, ciekawe, rozbudowane. Ale z drugiej strony ma mnóstwo irytujących głupot, które ostatecznie mnie zniechęciły do tej gry. Forza jest zbyt nudna i monotonna żeby byc zabawna.

Jak dla mnie królem racerów tej generacji jest zdecydowanie PGR4. Świetny model jazdy, ciekawe zadania, trasy i oprawa.

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Model jazdy i kolizje są świetne. Ale w tej grze nie ma co robic poza ściganiem. Trzeba po prostu zaliczac po kolei kolejne wyścigi i tyle, nic więcej. System nagród też jest słaby, można miec właściwie każdy wóz jaki się chce bez specjalnego starania. Mnie trzecia Forza zwyczajnie zmuliła brakiem różnorodności. GT5 na to nie narzeka, PGR4 też nie

Edytowane przez Albert Wesker
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Mogliby w Forza 4 wprowadzić eventy na wzór tych z PGR4. Inaczej, jeśli doją jakieś warunki atmosferyczne, noc i jakiś offroad to już będzie dużo większe zróżnicowanie niż w Forza 3. Ale na pierwsze materiały nie ma co liczyć przed E3 więc jeszcze przez 3 miechy Forza 4 będzie zagadką.

Odnośnik do komentarza

Model jazdy i kolizje są świetne. Ale w tej grze nie ma co robic poza ściganiem. Trzeba po prostu zaliczac po kolei kolejne wyścigi i tyle, nic więcej. System nagród też jest słaby, można miec właściwie każdy wóz jaki się chce bez specjalnego starania. Mnie trzecia Forza zwyczajnie zmuliła brakiem różnorodności. GT5 na to nie narzeka, PGR4 też nie

 

Racery od tego są żeby się ścigać ;) Jednak rozumiem Alberta. Jak kogoś nie bawi urywanie jednej tysięczny na setnym okrążeniu, to Forza może się znudzić.

Psyko, po kilkunastu minutach nawet nie poznasz tej dobrze tej trasy ;)

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...