Skocz do zawartości

Mortal Kombat


schabek

Jak oceniasz poziom trudności pucharków?  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharków?

    • Bardzo łatwe
      1
    • Łatwe
      0
    • Średnie
      4
    • Trudne
      8
    • Bardzo trudne
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie najlepiej się zarabia kasę aby wykupić kryptę ? W drabince wpada mało kasy, to samo w wyzwaniach :confused: Czy może za story jest jakiś mocarny zastrzyk ?

Za przejście story wpada około 150.000, także jak się komuś podoba/chce mu się, to 2 przejścia i krypta sczyszczona.

Odnośnik do komentarza

Gdzie najlepiej się zarabia kasę aby wykupić kryptę ? W drabince wpada mało kasy, to samo w wyzwaniach :confused: Czy może za story jest jakiś mocarny zastrzyk ?

Za przejście story wpada około 150.000, także jak się komuś podoba/chce mu się, to 2 przejścia i krypta sczyszczona.

 

A właśnie za drugim razem nie wpada tyle kasy co za pierwszym razem. Dzisiaj włączyłem, zagrałem 1 chapter i za wszystkie walki po 10 :whistling:

Odnośnik do komentarza

Najszybszy sposób na wbicie 24h to włączenie 2vs2 i pójscie do pracy/szkoły/spać itd. Wtedy nabija się czas od razu dla czterech zawodników :ninja: Wszystkie pozostałe trofea są do zaliczenia, a i ustawkę na 10 zwycięstw pod rząd da radę zrobić.

Najszybszy sposób (jak to pięknie brzmi) ;p który i tak zajmie 2 tygodnie jeśli założymy, że codziennie konsola przez 12 godzin będzie "masterować" postacie. Dołóżmy do tego, że taki ktoś będzie chciał sobie jeszcze czasem pograć i... niech od razu sprawdza czy ma ważną gwarancję xD

 

Jak trudne trofea to tylko skillowe. Wszelkie trudne bo czasochłonne przez co nudne, monotonne, męczące, głupie i nie dające satysfakcji ze zdobycia "wiszą mi zwiędłym kalafiorem" (by M. Kondrat)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

da się robić ustawki pod trofea za mecze rankingowe? wg tego co widzę to nie bo mamy wpływ na wybór przeciwnika jedynie w player match i w pokojach ale może jest jakiś "pół legalny" sposób

jak wyjdzie mortal kombat 10 i w 9 przestaną ludzie grać :P

 

W czwartek 4VIII po godzinie 23:00 zrobię chętnie 2500 respect points lub tyle ile się da w Mortal kombat 9. Pokój o nazwie onlytrophypl. Wbijać wtedy do mnie

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...