Skocz do zawartości

Mortal Kombat


schabek

Jak oceniasz poziom trudności pucharków?  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharków?

    • Bardzo łatwe
      1
    • Łatwe
      0
    • Średnie
      4
    • Trudne
      8
    • Bardzo trudne
      14


Rekomendowane odpowiedzi

da się robić ustawki pod trofea za mecze rankingowe? wg tego co widzę to nie bo mamy wpływ na wybór przeciwnika jedynie w player match i w pokojach ale może jest jakiś "pół legalny" sposób

 

 

Ficus jest taki pollegal , ale to nieladna taktyka.

 

Jesli nic nie zmienili patchami , to wychodzenie z gry podczas gdy wiesz ze nie ma szans , nie psuje ci lancuszka zwyciestw.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Czy jest ktoś kto zagrał chociaż kilka walk, w których nie miał w ogóle lagów? Bo z tego co widzę to online jest równie wypasione co w TK6. 30mega łącze mam i nie mogę sobie pograć w grę online, to znak jakości gier obecnej generacji.

Wygrać 10 ranków z rzędu kiedy nie jestem w stanie skleić podstawowych kompletów, to jakiś totalny absurd.

 

A trofki, że masz do Shanga dojść i zrobić mu 2 perfecty, gdzie w 2 rundzie nie możesz go zabić kiedy jest zmieniony w inną postać i musisz mu zrobić fatality, to by sobie mogli darować.

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza

da się robić ustawki pod trofea za mecze rankingowe? wg tego co widzę to nie bo mamy wpływ na wybór przeciwnika jedynie w player match i w pokojach ale może jest jakiś "pół legalny" sposób

 

 

Ficus jest taki pollegal , ale to nieladna taktyka.

 

Jesli nic nie zmienili patchami , to wychodzenie z gry podczas gdy wiesz ze nie ma szans , nie psuje ci lancuszka zwyciestw.

 

Naprawili to w drugim paczu bodajże. Niesamowite to jest jak platyna 6/10 po ściągnięciu pacza robi się 8/10 :D

Z takimi lagami granie ranked matchy, to praktycznie z każdym przeciwnikiem 50/50.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

 

If Shang Tsung hits you, you DO NOT need to start the ladder all over again; just win the match and when the "Finish him" label appears don't perform it, pause the game and select retry OR change fighter. Doing that DOESN'T count as a loss and you will be able to try and get a double flawless again!

http://www.playstationtrophies.org/forum/mortal-kombat/104221-mortal-kombat-road-map-trophy-guide.html

 

Rozumiem to tak, ze nawet jak dostaniemy trzeba dograc mecz do konca (i nie stracic rundy!) a jak sie pojawi FH to wychodzimy do menu zmiany zawodnika. Ale nie zadzialalo kurde ;/

 

W necie sa tez rozne wersje. Jedni pisza, ze w drodze trzeba miec pare FW i fatali na pionkach. Inni, ze tylko nieprzegrana runda, 2xFW na tsungu i fatale na nim. Nic, sprobuje jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza

Dawno temu czytałem ten poranik to nie pamiętałem co i jak dokładnie :) A wykonałeś fatala na Shangu bezpośrednio? Bo jak jest zmieniony to nie wpadnie.

 

- Once you get the 2FV's make sure you perform your fatality on Shang Tsung HIMSELF. If he happens to be transformed when you win, pause the game and re try, otherwise the trophy won't pop up.

http://psnprofiles.com/trophy/864-Mortal-Kombat/48-You-Found-Me
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...