Skocz do zawartości

L.A. Noire


schabek

Jak oceniasz poziom trudności pucharków?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharków?



Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Witam.

Skończyłem grę (+ 3dlc) mając 251 dowodów na trofeum za 95% dowodów potrzeba jak czytałem 229, zacząłem powtarzać sprawy i dowody mi snikły tzn mam tylko kilka, czy w takiej sytuacji to się jakoś nalicza i trofeum wpadnie czy jedynie new game ratuje sprawę?

Dodam ze wczytałem free roam z ostatniego etapu i tez tam w statsach jest tylko kilka dowodów, a przed powtórkami było 251.

Proszę o ewentualne rady.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo ze dowody z spraw dlc nie dodaja sie do trofeum. Generalnie jezeli nie masz wszystkich spraw na 5* to i tak musisz je robic i przy okazji zbierac wszystkie dowody. Takze 2 pucharki za jednym razem. Ja z tego co pamietam tez pozniej poprawialem misje zeby miec wszystkie dowody i zaliczylo mi pucharek ale nie sprawdzilem ile w statystykach bylo naliczone. Pozniej kiedy jezdzilem na free roamie to faktycznie mialem tylko ich kilka.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo ze dowody z spraw dlc nie dodaja sie do trofeum. Generalnie jezeli nie masz wszystkich spraw na 5* to i tak musisz je robic i przy okazji zbierac wszystkie dowody. Takze 2 pucharki za jednym razem. Ja z tego co pamietam tez pozniej poprawialem misje zeby miec wszystkie dowody i zaliczylo mi pucharek ale nie sprawdzilem ile w statystykach bylo naliczone. Pozniej kiedy jezdzilem na free roamie to faktycznie mialem tylko ich kilka.

Dzięki, to gram dalej na 5* i czekam na pucharki.

 

EDIT Pucharek za 95% wpadł w 7 misji, przy powtarzaniu spraw jest tak że się dowody resetują , ale wszystko się i tak podlicza.

Edytowane przez sentryandy
Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Ki wał? Celuję platynę w grze i trafiłem na jakiś dziwny bug. Otóż z bólem zebrałem wszystkie auta w grze, a jednak w statystykach pokazuje, że jednego nie odkryłem. Mimo, że w galerii są wszystkie odkryte. O co chodzi? Najgorsze jest to, że zostawiłem sobie autka na koniec. I teraz od platyny dzieli mnie jedno auto i nie wiem które. I nie wiem jak to cholerstwo naprawić bo zbieractwo zapisuje się na osobnym pliku więc usunięcie go sprawi, że i tak grę będę musiał zaczynać od nowa. Wszystko. Gazety, filmy auta i sprawy. Zbierać aut nie da się jeszcze raz bo nie wyświetla ich nazw. 

Tylko mnie mogło takie coś wyskoczyć. Ze wszystkich rzeczy jakie mogłem zostawić na koniec wybrałem auta i dopiero na końcu nie zgadza się liczba :( 

Odnośnik do komentarza

Znalazłem problem. Dziś jeszcze raz przeglądałem autka w galerii i się okazało, że nie było policyjnego wozu do transportowania więźniów. Wyszło na to, że go nie zapisało jak znalazłem go w misji pobocznej w Arson "Bus Shooting". Do galerii wczoraj wpadł ale go nie zapisało więc dlatego nie było go w statach. Dziś raz jeszcze zrobiłem autko i zapisałem dzięki czemu trofik wpadł :) Już się bałem, że będę musiał zbierać od nowa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...