Skocz do zawartości

The Killing


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Tak, ten z zeszłego tygodnia. Bardzo dobry był. Para detektywów jest świetna, zwłaszcza Holden zamawiający hamburgera bez mięsa. xD

Chyba w następnym sezonie będzie więcej o relacjach Linden z jej byłym facetem, bo tak bez kozery Helo z Battlestara Galactica by nie wrzucali.

Odnośnik do komentarza

Najlepszy serial kryminalny jaki w zyciu widziałem i w ogóle jeden z lepszych seriali jakie oglądałem. Wczorajszy odcinek mocny:

 

-"wyślij jeszcze raz"

- bip bip

i opad szczeny (mojej).

 

Wpis,wpis. Identyczna sytuacja u mnie. Opad szczeny na 10min :o

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Ale na pewno niektóre wątki wrócą, choćby jako echo. Szczególnie Holden i to co zrobił. Mistrzostwo świata, jeden z najlepszych finałów jakie w życiu widziałem, jednego z najlepszych seriali, najlepszego tego sezonu. Brak mi słów.

Dodanie tej nowej warstwy - mówię o Holdenie - pokazuje, że ten serial ma ogromny potencjał i może pójść w kierunku czegoś naprawdę dużego, wielopłaszczyznowego, nie tylko kryminalnych łamigłówek.

Odnośnik do komentarza

Lepiej tego nie ciagnać. Morderca złapany, b idzie do pierdla za zabojstwo, holder ma swoje za uszami i nie ma co tego rozwijac bo te watki juz sie skonczyly i nie ma co ciagnac na ich podstawie nowego sezonu. No chyba, aby zrobic gorsze tak jak bylo z innym serialami.

 

 

I ku rwa HOLDER a nie HOLDEM ANI KU RWA HOLDEN. Co wy ogladacie ?

Odnośnik do komentarza

Whatever, mam na myśli to, że właśnie nie jest postacią jednoznaczną - twórcy bawili się z nami, najpierw z tym jego sponsorem, już sobie widz myśli że czysty jest, a tutaj nagle takie uderzenie. Mnie się to podoba i jestem pewien, że to wróci, myślisz że Linden tak ten telefon który odebrała w samolocie zostawi? Mam tylko nadzieje, że nie odwrócą go nagle o 180 stopni, bo to świetna postać, moim zdaniem najlepsza w serialu i chce żeby dalej pracował jako detektyw. Chodzi tylko o to, że to już nie będzie tylko gonienie za sprawcą, ale również babranie się we własnych brudach - były mąż Linden, wątek Holdera, pogłębią tą warstwę i zapowiada się, że wyjdzie to na plus i w ogóle historie w szerszym kontekście.

 

ale analfabetyzmem poleciałem, już czort nie chce mi się redagować :/

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...