Skocz do zawartości

The Killing


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

nic o tym nie wspminalem, wiec dlaczego myslisz, ze ogladam na wspak, barranie?

 

oko za oko

 

 

edit.

wkrecilem sie, ale w ten Dunski serial i jak na zlosc na moim BTGigasie nie ma 2 paczki(E11-E20) :(

jakies sugestie, gdzie moge znalezc? a moze oddacie glos na REQ, jesli macie tam konto, PLZ   :bye:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ruszył trzeci sezon, YEAH! Nowa sprawa, Holder w garniaku, jaram się! Tradycyjnie zaczynamy od podwójnego odcinka. Nie czekałem długo na trzeci sezon, bo fanem serialu jestem od piątku :) Zrobiłem sobie maraton z dwoma sezonami. Czułem że mi się spodoba, bo lubię filmy o policjantach, ale nie sądziłem że dostanę kapitalny miks Twin Peaks i Gliny, he he. Uparta, jarająca fajki Linden zapatrzona w dal strasznie mi przypominała komisarza Gajewskiego. Strasznie mi się spodobał chłodny klimat serialu, prawie zawsze pada deszcz. Uwielbiam takie coś. Holder i Linden to najlepsza od lat para detektywów. Ludzie od obsady odwalili kawał dobrej roboty. Z miejsca polubiłem brzydulę z kwaśnym uśmieszkiem i luzaka który wygląda jak diler. Pozostali aktorzy też mi podeszli, otoczenie polityka i rodzinka ofiary. Dobrze mi się oglądało wszystkie wątki. Zwłaszcza wątek przeginającej z pracą Linden. Spodobał mi się spokojny rytm serialu i fakt że bohaterowie używają zwykłych komórek i telefonów stacjonarnych. Rozwiązanie zagadki zabójstwa Rosie zaskoczyło mnie mocno. Finał drugiego sezonu był dobry i satysfakcjonujący. Podobnie jak Masorz za oba sezony dałbym 8/10. Nie jest to serial na miarę tych najlepszych made in HBO, ale i tak warto go obejrzeć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To były dwa pierwsze odcinki, kolejne będą wychodzić co tydzień, do 4 sierpnia i zakończą się też podwójnym odcinkiem: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_The_Killing_episodes#Season_3_.282013.29

 

Jak widać w Seattle dalej pada, Linden nie może sobie odpuścić niedokończonej sprawy, psychopata z więzienia intryguje, a widok na koniec epizodu pokazuje, że sprawa będzie gruuuba :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...