Skocz do zawartości

The Killing


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

Mnie drażnił, Sewardowi zmiekła pała, ogolnie cały odcinek ch,uj wie  o co mu chodzilo, te wieczne odkładanie słuchawki było już nudne,

No ale finał zapowiada się dobrze.

Edytowane przez _Milan_
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Było wspomniane, że jeśli źle zmierzą wagę to będzie się ileś tam minut dusił, bo szyja się nie złamie. Niby tak się stało ale to jego duszenie trwało nie więcej niż minutę... Tak czy siak, ja w całej tej akcji wyczuwam sabotaż tego sku.rwiela Beckera.

 

 

Czyli co? Partner Holdera? Skinner mi tutaj bardzo nie pasuje a znając amerykańców, jakiegoś noname policjanta, który się przez cały sezon nie pokazywał nie obsadzą w takiej roli.

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

odcinek geniusz, po prostu mistrzowskie zakończenie sezonu, i tak udało im się wszystkich zaskoczyć.

 

Dwa minusy, dwie stereotypowe akcje:

 

- Linden jest przeciwna podejrzeniom ze to glina zrobil, Holder kipi checia poznania prawdy, zaraz to Linden chce rozwiazac zagadke na drzewie,  a Holder ofkoz chce już sobie iść, komiks.
- ból poprzednich sezonów, równoległe rozwiązanie sprawy przez dwójke gł. bohaterow, serio, dało sie lepiej.

 

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

 

Zaskakujący? Chyba średnio, bo rozwiązania spodziewałem się tego praktycznie od początku odcinka. Zbyt mocno eksponowali Skinnera. W przyszłym sezonie definitywnie muszą zmienić formułę prowadzenia śledztwa, bo poznajemy tych bohaterów przez cały sezon i właściwie można się zawsze spodziewać, że jeden z nich jest winny, a z każdym kolejnym odcinkiem i wykluczaniem kolejnych kandydatów zmniejsza się napięcie i szok, jaki ma wywołać ujawnienie sprawcy.

Reżysersko, aktorsko i klimatycznie to cud miód, ale rysuje się zbyt wyraźna tendencja w prowadzeniu głównych wątków.

Natomiast sama decyzja Linden daje szansę na fajny wątek przewodni kolejnego sezonu. I przyznam, że to akurat mnie zaskoczyło, bo bym się po niej tego nie spodziewał.

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

 

Zaskakujący? Chyba średnio, bo rozwiązania spodziewałem się tego praktycznie od początku odcinka. Zbyt mocno eksponowali Skinnera. W przyszłym sezonie definitywnie muszą zmienić formułę prowadzenia śledztwa, bo poznajemy tych bohaterów przez cały sezon i właściwie można się zawsze spodziewać, że jeden z nich jest winny, a z każdym kolejnym odcinkiem i wykluczaniem kolejnych kandydatów zmniejsza się napięcie i szok, jaki ma wywołać ujawnienie sprawcy.

Reżysersko, aktorsko i klimatycznie to cud miód, ale rysuje się zbyt wyraźna tendencja w prowadzeniu głównych wątków.

Natomiast sama decyzja Linden daje szansę na fajny wątek przewodni kolejnego sezonu. I przyznam, że to akurat mnie zaskoczyło, bo bym się po niej tego nie spodziewał.

 

 

O Linden mi własnie chodziło ;]

 

 

 

Może w nast. sezonie Linden bedzie prowadziła ledztwo  z celi.

 

 

Odnośnik do komentarza

Podobał mi się finał, świetny zrobili klimacik w tym lesie. Miałem wrażenie że zza drzewa wyjdzie Jason i zrobi masakrę :) Świetnie był nakręcony moment gdy Linden skapnęła się kto jest killerem. W ogóle ten serial jest dobrze zrobiony i przyjemnie się go ogląda. Mam nadzieję że będzie ciąg dalszy, zżyłem się bardzo z Holderem i Linden. Kapitalnie rozwiązano kwestię romansu między nimi. Za najlepszy odcinek sezonu uważam 10 w więzieniu.

Świetnie pokazano barbarzyństwo zabijania w majestacie prawa. Zaskoczyli mnie, gdyż byłem pewny że w ostatniej chwili ocalą Sewarda. Żal mi typa.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...