Skocz do zawartości

Dragon's Dogma


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Zglanowałem ją rykoszet boltami lv2 (co to by się działo na lv3). Biedaczka utknęła w korytarzu i co chwilę potykała się o zagięty róg dywanu. :D

Tylko, że dostałem 3x Bone Lanter, a nie Scythe Shard na który liczyłem...

 

To ona jest podatna na błyski?

Nie jest i normalnie też schodzi po milimetrze, ale można wykorzystać błędy w kolizji. Jeśli rozumiesz jak się robi gry to w każdej coś podobnego znajdziesz. ;d Jeśli bolty nie trafią bezpośrednio w nią, zaczynają się odbijać od ścian (więcej razy niż jakbyś bezpośrednio trafił). Teraz - prowokujesz sytuację, w której śmietka utknie w korytarzu lub w ścianie (problemy z collision box'ami) i zaczynasz spamować łukiem i odbijającymi się piorunami (mój łuk to złoty z weapon lv2, też zapomniałem nazwy). Nie wiem czy to pomaga na spelle z łuków, ale w plecaku trzymasz też pierścionek, który przyspiesza ładowanie czarów. W ten sposób jak będziesz non stop srał tym atakiem to nie pozwolisz jej uciec bo w ścianie nie da rady tego zrobić, a po za nią w korytarzu będzie co chwilę upadać. Oczywiście musisz regenerować staminę. Zdjąłem jej tak pozostałe 3 paski żyć które miała w jakąś minutę.

 

- - -

 

Został mi gryf, którego nie ma... I dwa draki w Everfall: ognisty i lodowy. Może być z tym problem bo nie ma tam gdzie się chować. ;d Ale ja nie o tym, może mi ktoś powiedzieć gdzie konkretnie ten gryf się pojawia? Przez cały tydzień (growy oczywiście), obchodziłem cały knoll i nie mogłem go spotkać. Może to jakiś bug? Np. przy tym zamku za Gran Soren, cały czas lata thunder wyrn (?) i nie chce mnie atakować, nie reaguje na strzały nic. Lata sobie i ma wszystko niżej gdzieś. Może jest to w jakiś sposób powiązane?

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Ja muszę jeszcze raz tego gryfa utłuc :C Podobno da się go zwabić martwym goblinem albo wołem ale nie jestem pewien musze dziś spróbować
Ten gryf to raz w tygodniu z samego rana(chyba) lata koło hillfigure knoll
W everfallu są dwa dire drake(trudne jak cholera) jako kłest z bbi a dire wyrm chyba był w Watergod's Altar

Odnośnik do komentarza

Ale jak goblinem? Jak wezmę martwego na chabety, potem zrzucę to się roztapia. ;/ Po za tym ja nie widzę nigdzie tam gryfa. Wstaję rano w Gran Soren i od razu teleport na knoll. I tak kilka naście razy pod rząd i pusto. Za każdym razem tez obchodziłem całą okolicę. Kiedyś, jeszcze przed "otwarciem Everfalla" spotkałem tam gryfa i od razu sam się na mnie rzucił, przed tą jaskinią pierwszego arisena.

 

Może to i dire, ale wygląda jak... drake - tylko lodowy. Te dwa z questa są też na arenie przed ostatnią lokacją na wyspie, ale tam można się chować za bloki. Ognisty pada w miarę szybko u mnie bo jeden mag czasami walnie Gicelem, a ja pruję z lodowych strzał lv3 z łuku. Gorzej właśnie z lodowym bo jedynie co mam na niego do czar firewalla od sorcerera, a to lipne jest i trudno trafić. Za szybko rzuca te czary.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

firewall raczej wiele nie zrobi

 

ale jak sie złapiesz smoka za cycki będąc podpalonym i zaczniesz nawalać 100kises dobrymi sztyletami to bedzie ostro (ogolnie właśnie dobrze jest sie go złapać a nie biegać, a 100kisess jako jeden z niewielu ataków można używać też trzymając sie wroga, o wiele skuteczniejsze niż uderzanie zwykłym atakiem trzymając sie go)

Odnośnik do komentarza

A to tego nie wiedziałem. Już po zawodach, leżą martwe w glebie. Trafiły mi się dwa ogniste. :D

 

Zauważyłem jeszcze jeden quest board z nowymi zleceniami, jak się schodzi schodami do Everfall (lepiej późno niż wcale ;d). Latam teraz i szukam badgy. 14-ty jest chyba jakoś hardcore'owo ukryty bo nie mogę znaleźć. A miałem już w to nie grać. ;p

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

A to tego nie wiedziałem. Już po zawodach, leżą martwe w glebie. Trafiły mi się dwa ogniste. :D

 

Zauważyłem jeszcze jeden quest board z nowymi zleceniami, jak się schodzi schodami do Everfall (lepiej późno niż wcale ;d). Latam teraz i szukam badgy. 14-ty jest chyba jakoś hardcore'owo ukryty bo nie mogę znaleźć. A miałem już w to nie grać. ;p

 

 

Niektóre z nich (nie wiem czy akurat 14ty) są dostępne tylko do danego momentu fabularnego np. jakaś wieża się zawali i już nie zbierzesz.

Odnośnik do komentarza

 

Zauważyłem jeszcze jeden quest board z nowymi zleceniami, jak się schodzi schodami do Everfall (lepiej późno niż wcale ;d)

A znalazłeś ten w alehousie w gran soren ? :D tylko pytam

Niektórych badge już nie znajdziesz w post game np tych w everfallu przed zawaleniem

A 14 jest w wodospadzie i to jest jedna z tych trudniejszych

http://dragonsdogma.wikia.com/wiki/File:BoV14b.jpg masz obrazka

Jak już zrobiłeś te ogniste to teraz ci pan lodówka został w watergods altar jeśli wziąłeś tego kłesta

High Ingle = fireballe High comestion to bedzie firewall 

a jak ktoś nie wiedział to po wciśnięciu r3/l3 (nie pamiętam dokładnie) da się celować fireballami i jakimiś innymi czarami :sorcerer: 

Najlepsze jest to że te badge to tylko raz się zbiera potem tylko bierzesz kłesty z nimi w plecaku i się same zaliczają

Odnośnik do komentarza

Nie jeszcze, wczoraj grałem i zebrałem jakieś 20-kilka. Ominąłem 14 bo nie mogłem znaleźć (i nie ma go tam gdzie jest na screenie - cholera może ja go zestrzeliłem i go już szalg trafił bo niżej jest głęboka rzeka ;/).

 

To dobry sposób na bicie riftów. Ze sto pewnie wchodzi jak nie lepiej (późniejsze to chyba są po dwa/trzy tysiaki jak patrzyłem na wiki).

 

Ja już go dawno zabiłem, przed tymi dwoma.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Jesteś pewny, że go tam nie ma? Tam nieco musisz do niego "zeskoczyć", bo on nie jest na górze wodospadu, tylko jakoś w 1/3 jego wysokości.

Mnie najbardziej wkurzają te, które są dostępne tylko do danego epizodu w fabule- dlatego przy pierwszym przejściu olałem zbieranie, jak się okazało, że nie zbiorę 40-ego (dostępny tylko podczas walki z 2 dark bishopami w great wall), a przy drugim przejściu od tego zaczynam i nie ruszam questów fabularnych, dopóki nie zbiorę wszystkich dostępnych odznak.

 

Co do RC, to szybsze wg mnie są Daimon runy- przesypiasz 7 nocek, wchodzisz do podziemi wejściem przy Daimonie, ubijasz dark bishopa, po czym olewając moby (chyba, że pojawią się golden/silver knights) zbierasz loot ze skrzynek i trupów (takie małe kupki armory z wbitym mieczem w ziemie). Taki run to jakoś 50k RC za ok 10-15 min

Odnośnik do komentarza

Jednak był, dobrze ukryty. Myślałem po screenie że to na tym pierwszym kamieniu. Jestem w post game, więc chyba tych czasowo dostępnych nie ma nawet na quest boardzie. Z tego co mogę, obróciłem już do nr.70. Jak dotąd problem miałem jedynie z tym 14 i którymś w studni, wiedziałem że między korzeniami ale dojrzeć go był naprawdę ciężko. Szkoda, że nie można wziąć tych questów wszystkich na raz i aby wszystkie były zaznaczone na mapie (w tym systemie powinien być jeden quest ze 100 badgami). Strasznie to irytujące, zebrać sześć potem znowu wrócić, znowu sześć, znowu wrócić itd.

Odnośnik do komentarza

Oł Je  :teehee: Utłuklem tego fruwającego fallusa zwanego też gryfem
Jak już się zrespawni to trzeba biegnać do obozu goblinów niedaleko hillfigure knoll i czekać aż zleci po jednego
Ja już nawet nie liczę ile zbieram RC bo mam jakieś 2mil :D Jak ktoś chce więcej RC z przeskadzajek to jeden secret augment troche pomaga (fortune chyba)

Odnośnik do komentarza

a co robicie z RC? bo ja miałem ich mase, co chwile pawn przynosił setki tysięcy po tym jak ludzie go wynajmowali (może dlatego że wyglądał kozacko xD)

 

najpierw wyglądał poprostu jak brodata góra mięśni (warrior), ale potem dokupiłem zielony kolor skóry i zrobiłem z niego "orka" (w dodatku w rogatym hełmie), a potem jeszcze troszke odchudziłem dałem blado-fioletowy kolor skóry i zielone świecące oczy i wyglądał jak night elf (i był rangerem)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Mojego nikt nie wynajmuje bo nie ma jak i cierpię na dziurę budżetową RC.

 

A z tym zielonym orkiem to masz dobry pomysł!

 

PS: Zrobiłem ostatni możliwy quest z badgami. Na razie poza dwoma przeze mnie wspomnianymi to lajtowo. Cóż, trzeba zacząć od nowa i dozbierać brakujące. ;)

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

 

 

 bo ja miałem ich mase, co chwile pawn przynosił setki tysięcy po tym jak ludzie go wynajmowali (może dlatego że wyglądał kozacko xD)

Im Jelly now ;_; mojego pionka to moze jakies 10 razy ktos wypozyczyl i najwiecej to jakies 100k RC dostalem

Yano zawsze mozesz kupic wszystkie okulary/kolorki u tego kolesia w encampment za RC

Najwiecej za purification wydalem jakies pol miliona RC ktore sie zwrocilo w 1 godzine  :D

Odnośnik do komentarza

Podzieliłby się może ktoś lizardscale peltem. Ponoć leci z giant sulrians, ale ja jakoś tego nie uświadczyłem (chociaż ubiłem tego cholerstwa chyba z 50, z czego ostatnie 20 na hardzie). Oczywiście mogę podzielić się innymi matsami rare (siren pataguin, banshee larynx, vile wikestone, stigoi barb, bloodstone crystal, itd)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...