Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

duzy procent pan domu uzywa wii i wii fit.
i czego to dowodzi? że wii jest dla hardcorów?

 

 

Moze i w BF3 na wii nie pogram,ale na ps3 tez mi sie odechcialo.

haha a to dobre, grales w gre z 700 godizn i nagle ci sie odechcialo wiec ps3 jest tak samo nędzne pod względem BFa jak wii?

 

Mozesz sie nauczyc cytowac posty? ..Bf3 na ps3 to jest nedza,mapy z AK sie doczytuje tak ze to sie plakac chce,po 9 miesiacach gra wyglada tak jak powinna na premierze.Dice slucha tylko graczy Cod jezeli chodzi o patche,przeszkadzaly heli i czolgi ludzia z Cod bum patch i sie do niczego nie nadaja.Jak bym chcial grac tylko piechota to bym kupil Cod i gral tylko w Cod.Po co mam ich wspierac skoro maja mnie(jako fan bf) w dup.ie?

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

fenikz - to jest poboczny element i nie reprezentuje całej gry, a w mario cukierkowe kolory i gwiazdki są sednem gry

 

ukk - pokemony to jedyna gra jaka mnie ciekawi na konsole N. bo mimo że grafike ma dziecięcą to jest to poprostu rpg zawierający coś co mnie przyciąga - znajdowanie i grindowanie coraz to lepszych rzeczy (poków) , fabuły w żadnej częsci nie ogarniałem i nawet nie czytalem , a i tak to wszystko pochodzi jeszcze z czasów gameboya kiedy mialem ze 13 lat, wtedy mnie wciągnelo i teraz daje szanse nowszym wersjom

 

Teletubisie nie. Ale Króla Lwa, Johnny Bravo, albo Wall-E, a zaraz po tym Walking Dead? Pewnie. Czemu nie

ja tak przestałem robić z 10 lat temu

 

Bf3 na ps3 to jest nedza

to pocholere w to grałes 700 godizn? nie masz prawa mieszać z ziemią czegos w co grales 700h, no chyba że jesteś masochistą i cały ten czas niezmiernie sie męczyłeś

ale zakładam że nie jestes, wiec coś jednak ci sie podobało i przyciągało do spędzenia tyle czasu, a teraz sie obraziłeś i jedziesz jak po łysej kobyle, to jest niespójne

 

ja np uważam że ta gierka co sie chodzi pluszowym miskiem i zabija inne miśki jest nędzna, i z tego powodu nie kupiłem jej.

 

ty cały rok grałeś w gre którą uważasz za nędzną? no to ja nie rozumiem takiego podejścia

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

 

ukk - pokemony to jedyna gra jaka mnie ciekawi na konsole N. bo mimo że grafike ma dziecięcą to jest to poprostu rpg zawierający coś co mnie przyciąga - znajdowanie i grindowanie coraz to lepszych rzeczy (poków) , fabuły w żadnej częsci nie ogarniałem i nawet nie czytalem , a i tak to wszystko pochodzi jeszcze z czasów gameboya kiedy mialem ze 13 lat, wtedy mnie wciągnelo i teraz daje szanse nowszym wersjom

 

To skoro Ty mozesz grac w gre dla malych dzieci, bo masz sentyment z dziecinstwa, to dlaczego inni nie moga grac w mario czy zelde z tego samego powodu bo to "dziecinne"?
Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Cieszę się, że przestałeś 10 lat temu. Może jak będziesz miał tyle lat co ja to będziesz chciał wrócić do czasów dzieciństwa. Dla mnie mówienie z pogardą o kolorowych grach, bo są kolorowe i jaranie się grami z zabijaniem, bo są takie dorosłe to szczyt gimbazy. Yano, oceniałem Cię w ch*j wyżej.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

Wersja na XBOX360 sprzedała się lepiej niż na PC( więcej opłacanych abonamentów).

chętnie zobacze źródło tych informacji

 

 

A ja chętnie zobaczę Twoje źródło aby mnie podważyć, bo puki co to Ja nie muszę tobie nic udowadniać. Tak przy okazji to naucz się pisać, bo to że zdanie zaczynamy z wielkich liter to już w podstawówce uczą. Sam rozumiesz.

Odnośnik do komentarza

 

Wersja na XBOX360 sprzedała się lepiej niż na PC( więcej opłacanych abonamentów).

chętnie zobacze źródło tych informacji

 

 

A ja chętnie zobaczę Twoje źródło aby mnie podważyć, bo puki co to Ja nie muszę tobie nic udowadniać. Tak przy okazji to naucz się pisać, bo to że zdanie zaczynamy z wielkich liter to już w podstawówce uczą. Sam rozumiesz.

Fajnie że poprawiasz kogoś a sam piszesz "puki".
Odnośnik do komentarza
Bf3 na ps3 to jest nedza

to pocholere w to grałes 700 godizn? nie masz prawa mieszać z ziemią czegos w co grales 700h, no chyba że jesteś masochistą i cały ten czas niezmiernie sie męczyłeś

ale zakładam że nie jestes, wiec coś jednak ci sie podobało i przyciągało do spędzenia tyle czasu, a teraz sie obraziłeś i jedziesz jak po łysej kobyle, to jest niespójne

 

ja np uważam że ta gierka co sie chodzi pluszowym miskiem i zabija inne miśki jest nędzna, i z tego powodu nie kupiłem jej.

 

ty cały rok grałeś w gre którą uważasz za nędzną? no to ja nie rozumiem takiego podejścia

 

Patch spieprzyl wszystko z czego czerpalem przyjemnosc.Skonczyla sie moja cierpliowsc do Dice i tyle,teraz bede jechal ich za kazdy blad.A nie jak kiedys,ze na wiekszosc machalem reka. Po za tym to nie temat na te rozmowe.

 

I ponawiam prosbe naucz sie cytowac posty.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

 

Wersja na XBOX360 sprzedała się lepiej niż na PC( więcej opłacanych abonamentów).

chętnie zobacze źródło tych informacji

 

 

A ja chętnie zobaczę Twoje źródło aby mnie podważyć, bo puki co to Ja nie muszę tobie nic udowadniać. Tak przy okazji to naucz się pisać, bo to że zdanie zaczynamy z wielkich liter to już w podstawówce uczą. Sam rozumiesz.

Fajnie że poprawiasz kogoś a sam piszesz "puki".

 

Puki to takie białe muszle.

 

kypq, to nie tak działa. Jak coś napiszesz jako fakt to do Ciebie należy udowadnianie tego, a nie do kogoś, że nie masz racji ^_^ Przykład: nie masz penisa. A teraz podważaj moją tezę :D

 

Argument bardzo pusty. Faktu nie da się podważyć. Ty nie wiesz kto siedzi za napisanym postem więc możesz tylko domniemać, ba możesz mieć racje( tak naprawdę możesz tylko strzelać). Zresztą przykład słaby - lepszy jest : "Jesteś wielbłądem". Każdemu możesz udowodnić co chcesz.- teoria informacji.

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Ale w Twój post mogę uwierzyć, a nie muszę. Ty wiesz, że jest on faktem, ja nie. Więc skoro twierdzisz, że jest on faktem to na Tobie spoczywa ciężar udowodnienia tego. Jeżeli tego nie zrobisz, to nie ma znaczenia, czy to co napisałeś jest prawdą, czy nie jest. Oczywiście zakładamy, że zależy Ci na tym, żebym uwierzył w to co napisałeś

Odnośnik do komentarza

Ale w Twój post mogę uwierzyć, a nie muszę. Ty wiesz, że jest on faktem, ja nie. Więc skoro twierdzisz, że jest on faktem to na Tobie spoczywa ciężar udowodnienia tego. Jeżeli tego nie zrobisz, to nie ma znaczenia, czy to co napisałeś jest prawdą, czy nie jest. Oczywiście zakładamy, że zależy Ci na tym, żebym uwierzył w to co napisałeś

 

Niestety dla Ciebie , Mi nie zależy - Mi za to nie płacą. Zresztą wyniki finansowe Capcomu za rok 2011 są jawne, więc każdy może sobie poczytać.

Odnośnik do komentarza

Renegade Kid pracuje nad dużym tytułem dla WiiU ,który ma się pojawić już w przyszłym roku w wakacje.

http://gonintendo.com/?mode=viewstory&id=185648

 

IBM once again explains Wii U's connection to Watson

Coming from IBM's Watson Twitter account...

 

Ihe Wii U is a custom 45nm #power7 chip. Same SOI design in #ibmwatson

http://gonintendo.com/?mode=viewstory&id=185647

 

Ciąg dalszy miłości Platinum do BigN. Hideki zainteresowany jest pracą nad dwiema grami z obozu BigN ,chodzi mianowicie o Star Foxa i Takamaru.

Platinum's Kamiya interested in working on StarFox, Takamaru

0FVux.png

http://gonintendo.com/?mode=viewstory&id=185639

 

Capcom oprócz MH3U ma również inne tajemnicze tytuły na WiiU .

I have to be careful what I say here as it will surely be overanalyzed and misinterpreted to be more than what I'm saying.

 

We have other projects in the works beyond MH3 Ultimate. Unfortunately at this time I can not provide any details. I'm sure as someone who is interested in Wii U and a Capcom-Unity.com member, you won't be able to miss news of future projects when they finally do get announced.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=491692

Odnośnik do komentarza

MOC jest z Wami

 

ShopTo.net, the leading online entertainment retailer is reporting the highest pre-orders for a games console in the retailer's history following the global announcement of the Nintendo Wii U last week.

 

"The reaction has been phenomenal with 500 pre-orders in the first hour after the Wii U announcement on Thursday, and the following 48 hours saw similar levels of pre-orders as gamers rushed to secure their hardware for Christmas"

http://www.digitaljo...l.com/pr/886839

 

"As expected with such a highly anti(pipi)ated announcement of Wii U, we've had lots and lots of interest since Thursday," said a spokesperson for GAME. "Pre-orders are exceeding expectations with the black console proving the most popular so far.

http://www.videogame...st_popular.html

Odnośnik do komentarza

Nintendo mogloby wypuscic kalkulator a i tak pobil by pewnie rekordy sprzedazy.

 

Na poczatku do konsoli podchodzilem bardzo sceptycznie, Pikmin, NLand, Mario i Rayman to po prostu gry nie dla mnie, a samo Zombi-U to za malo. Jednak teraz ? Mysle powaznie czy nie nabyc czym predzej. Monster Hunter, Bayonetta 2 do tego ta pokrzepiajaca mysl ze gdzies tam pewnie czai sie Zelda za rok czy dwa i ja jestem oficjalnie kupiony. Kolejne dobre wiadomosci (jak o mozliwosci podpiecia jakiego sie chce dysku czy wstecznej kompatybilnosci) to juz tylko bardzo mile dodatki do decyzji ktora i tak na dobra sprawe juz prawie zapadla :).

 

PS. Fajnie sie czyta/czytalo te wypociny o malej mocy konsoli, bo przeciez Nintendo od zawsze prowadzilo w dziedzinie technologii a nie za(pipi)istych gier na wylacznosc :D.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Monolithsoft tells fans to watch Tokyo Game Show

Monolithsoft has tweeted to fans telling them to look out for this year’s Tokyo Game Show, specifically the 20th of September. Could this mean more information on their new IP for Wii U? This is a rough translation of their Japanese tweet:

 

I’ve updated the page of the “Welcome to Monolith Soft” [HP] soft monolith. September 20 (Thursday) held “Tokyo Game Show 2012.” We will report Riki is enthusiastic this year. Do not miss it!

http://realnintendonews.wordpress.com/2012/09/18/monolithsoft-tells-fans-to-watch-tokyo-game-show/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...