Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Wii jest najlepiej sprzedającą się konsolą 7 generacji w Europie :). Oczywiście pewnie 360/PS3 niedługo ją dogonią (już dogoniły? - przyznam że nie znam aktualnych danych), no ale fakt pozostaje taki, że na pewno jest sukcesem. Nie przypominam sobie też zresztą, żeby kilka tygodni po premierze, sklepy cięły ceny Wii o 25%. Przecież ta konsola schodziła z półek jak szalona :).

 

WiiU leży na półkach, tak samo zresztą gry na tą konsolę. I bardzo dobrze - mam nadzieję, że Nintendo wyciągnie z tego wnioski i za jakiś czas będę się cieszył nową konsolą Niny za małe pieniądze.

 

bo konsola jak na razie chyba dobrze sobie radzi

 

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale ta tendencja do słabszej sprzedaży stacjonarnych konsol Nintendo na terenie Europy trzyma się już od dobrych paru lat

 

Zdecyduj się.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość Dr.Suess

Postanowiłem coś skrobnąć na temat WiiU, może ktoś sie przekona/albo zniechęci :P, jako tako z nintendo miałem mało styczności, miałem co prawda 3ds, wii, nds, ale przez bardzo krótki okres w którym akurat nie było jeszcze killerów na rynku, głównie okupuje ps360 ew pc z doskoku. (żeby było jasne) konsola jest ładnie wykonana padlet też, trzeba się przyzwyczaić do ułożenia guzików i spustów, ale do przeżycia, wyświetlacz na padlecie hmm, mam ipada 3 i przy retinie to marnie wypada, porównałbym do ps vity, genialnym pomysłem jest wyjście małego jacka w padlecie. moge podłączyć dowolne słuchawki i cieszyć się grą nie będąc 1,5m od konsoli na napiętym kablu, dodatkowo ładowarka zewnętrzna do gniazdka, tez fajny pomysł, nie musze być uzależniony od konsoli aby nałądować pada. dużą wadą jest menu konsoli a właściwie jego działanie, loadingi i aktualizacje dobijają jak na ps3, muli i muli i muli by w końcu sie zwiesić. przeglądarka internetowa ogarnięta wszystko hula az miło (najlepsza konsolowa przeglądarka imo) o aplikacjach wiiu nie wypowiem sie bo mało korzystałem/nie działąją w polsce :( eShopie bida z nędzą dla mnie. Gry. po szaro-burych dżirsach/alanach wakach/killzonach,battlefieldach kolorowy mario lub rayman to kopniak w morde, ustawiłem w tv sobie dynamiczny obraz i ogólnie jak by tęcza zrzygała się na parade równości, paleta barw miażdży super mario bros miażdży momentami (etapy z ogniem to miazga) zupełnie inne doświadczenie, miła odmiana. ogólnie polecam sprzęt.

Odnośnik do komentarza

http://www.destructo...es-241772.phtml

 

Nintendo's obsession with tying game purchases to hardware may have bitten it in the keister, with word that secondhand Wii U systems are able to redownload software purchased by the previous owner. Oh Nintendo, you so Nintendo!

A NeoGAF user by the name of DSN2K made the discovery after buying a wiped Wii U system, setting up a fresh Nintendo Network account, and nabbing a load of free stuff.

"Whoever owned the console before me purchased multiple games, meaning all the games he purchased are available to re-download for free," he said. "This is with a new account I set up as well. Games are clearly linked to console itself.

"Advice to those buying a second hand Wii U ... check all the games on the Store ... you might be in for some 'free' games!"

Other GAF users have followed with stories of their own secondhand hauls. Try it yourself! It's like a videogame lottery.

The irony -- Nintendo couldn't resist exerting an unnecessary restriction on the end user, and has only found itself less in control. While the company has made significant strides in the online realm, things like this indicate how out of touch it still remains, and how much farther it needs to go the join the rest of the world.

The idea that any user who wishes to transfer content needs to get Nintendo to do it, like the parent of a child using scissors, was pretty ludicrous to begin with. I like the Wii U, but I like it more when a stupid business move backfires, even if it's in a rather small and petty way.

 

Chyba po raz pierwszy będę się czaił na używaną konsolę :potter:

Edytowane przez noxious33
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jutro o 15:00 naszego czasu Nintendo będzie nadawało kolejny Nintendo Direct, poświęcony w pełni WiiU i ma dotyczyć gier 1st party. Coś nowego i mocnego? Fajnie by było.

 

Oczywiście ludzie już się za bardzo nakręcają i uważają, że jutro Monolith Soft pokaże swój projekt na WiiU. Po czym to wnioskują? Soraya Saga -scenarzystka Xenogears, wstawiła te info również na swojego twittera.

 

A skoro ostatnio jedna z ważniejszych osób w Game Freak wstawiła info o Nintendo Direct, z którego dowiedzieliśmy się o nowych Pokemonach X/Y, to tu też mamy się spodziewać podobnej bomby :rofl2:

 

Także pewnie WiiU Fit nas jutro czeka.

 

 

I jeszcze przetłumaczony z japońskiego tweet od Iwaty:

 

This time, the plan is a bit different from a regular Direct, in that I'll be talking about what kind of Wii U titles and services Nintendo is developing
Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

-Super Smash Bros 4 zostanie pokazane na e3

-Nowy Mario 3d (robiony przez studio od Galaxy i 3DLand) zostanie pokazany na e3

-Mario Kart na... e3

-Nowy Yoshi's Island z grafiką jak w Kirby Epic Yarn

-Wind Waker w HD, ale nie zwykły upscaling do HD, a kompletnie przebudowany silnik graficzny. Iwata mówił coś o ulepszeniu gameplayu (wyj.ebanie Triforce Questa? nowy dungeon?)

-Zelda na WiiU będzie gotowa jak będzie gotowa

-Shin Megami Tensei vs. Fire Emblem - nowy crossover, pokazano tylko filmik z bohaterami

-Bayonetta 2 się robi

-Tak samo Wonderful 101

 

I TERAZ NAJWAŻNIESZE:

 

NASTĘPCA XENOBLADE JEST W PRODUKCJI I WYGLĄDA PIĘKNIE

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

A miałem nie brać WiiU przed 2015.

 

No i weź tu teraz nie bierz XD

 

Yoshi's Land nic nie mówi. Jeśli to ma być platformówka 2D, to oczywiste wydaje się powierzenie jej kolesiom od Epickiej Włóczki, a jeśli 3D, to ekipie, która robiła wszystkie duże platformówki z Mario włącznie z Yoshi's Island.

 

O jak wyczuł :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...