Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

A więc po zakupie na remierę PS4, staję się też szczęśliwym posiadaczem WiiU, czyli skompletowałem combo jakie chciałem mieć a tą generację. Xone też pewno kupię ale zapewne po 3-4 latach aby ograć exy singlowe.

 

Miałem się jeszcze wstrzymać z zakupem ale Mario 3d World znacznie przyspieszył ten " proceder". Gorzej, że Żona się zgodziła na kolejny sprzęt ale pod warunkiem że kupi mi Mariana i da dopiero na gwiazdkę :/ a konsola przy dobrych wiatrach będzie u mnie już w tym tygodniu...w związku z tym czy jest np demo SMBU ?

 

Co do gier to wiadomo dla nie nr 1 to platformówki czyli 2 x Marian, DK w lutym. Coś jeszcze jeszcze zapowiedziane w kwestii platformóweczek? Aha no te Lego City nie ma gdzieś info, że wyjdze a inne sprzęty?

Odnośnik do komentarza

No to U już w domku, podłączone. W związku z tym mam kilka pytań,  pozwolicie, że nie będę wertował strona po stronie, bo może już padły takie pytania, a może nie:

 

1) ile trzyma gamepad ?

2) czy można włączyć jakiś tryb czuwania jak tak to jak, no i czy wtedy ściągają się rzeczy ?

3) jak nie ma czuwania to czy można przy włączonej konsoli do ściągania wyłączyć gamepad ?

4) Greg zapodaj link jakim kablem podłączałeś do kina cinchami, bo myślałem, że cinch-chinc ale nie  :)

Odnośnik do komentarza

1. Krótko. 3 godziny?

2. Jest włączony standardowo

3. j.w.

4. Zwykły kabel chinche z Wii. O taki:

http://allegro.pl/nintendo-wii-oryginalny-przewod-telewizyjny-i3777735961.html

I wtedy dajesz obraz na HDMI, a dźwięk zaznaczasz na both. I idzie przez HDMI i chinche. Wyłączam wtedy dźwięk w tv

Standardowo, czyli jak? I po jakim czasie ? Bo mi ściąga dema i widzę na gamepadzie, ze konsola włączona a on tylko ma ekran przyciemniony, tak lekko wygaszony. To jest ten tryb czuwania?

Odnośnik do komentarza

Tryb czuwania można odpalić w opcjach - konsola pobiera coś nawet wtedy, kiedy ją wyłączysz. Zamiast czerwonej lampeczki obok napędu, pali się pomarańczowa i nie zgaśnie, dopóki nie ukończy pobierania. Tak samo z aktualizacjami :) Pobierają się same i czasem widzisz, jak kolor diody zmienia się na pomarańczowy ;)

Edytowane przez Maciomaniak
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Całkiem ciekawy artykuł o tym co N powinno zrobić żeby poprawić sytuację WiiU (imo przede wszystkim zmienić nazwę ;)) http://www.destructoid.com/things-the-wii-u-needs-more-than-aaa-third-party-support-268031.phtml

Nie wklejam całości bo jest dość długi ten artykuł.

 

 

Price drop to $200, even if it means making the GamePad optional

The story around the 3DS was very doom and gloom for most of its early life. People were saying that standalone portables couldn't compete against phones. That's proven to be wrong, though the 3DS needed a price drop to meet the average consumer's standard of value.  

Things have changed a lot in the past five years since the Wii was huge. PC and phone gaming has exploded, with tons of cheap, smaller, great games available for very little. There was a time when consoles held the majority of the cake in the videogame consumer ecosystem, but now there is at least one cheap instant cake machine in everyone's home. If you've got a smart phone, then you've probably got a cake machine on your person at all times. That's a lot of cake. ...

 

 

Obniżenie ceny o kolejne $50 to byłby dobry początek. Potem ze dwie gry 2nd party, jedno nowe IP 1st party i zalew Marianów/Zeld i innych Nintendowych maskotek.

Chociaż tak na prawdę sprzedaż pewnie ruszy jak tylko wymyślą coś dla każuali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...