Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chce aby w końcu na E3 parę tytułów dostało oficjalne daty premiery (Yarn Yoshi, SMG x Fire Emblem, X, nowa Zelda). Parę nowych zapowiedzi od wewnętrznych devów i biorę z miejsca.

Bo srał pies multiplatformowe crapy z kilkugigowym patchem na premiere od firm które już nie potrafią nic stworzyć dopóki w bebechach sprzętów nie będzie podzespołów za nie wiadomo ile - to oznacza że idą na łatwiznę i się zaprzedali, żeby developer nie chciał powalczyć o każdego klienta to jest absurd gdzie firemki stały się wybredne a nie wydając na Wii U tytułów sami sobie przeczą wydając je na PS360 i najniższe wymagania do wer. na PC.

Choć z drugiej strony chciałbym na E3 zobaczyć nowy matowy model z większą pamięcią Flash i pojemniejszą baterią do Gamepada (w rzeczywistości usprawnienia warte grosze a ile by zmieniły), obniżką też się nie pogniewam ale poczekamy zobaczymy, na jesień/zimę na bank Wii U u mnie wyląduje (o 3DS'ie w końcu w wersji XL nie wspomnę).

Odnośnik do komentarza

Kupiłem w piątek od sprzedawcy z allegro (Best-play), z odbiorem osobistym, płatność gotówką. Bundle z Lego City kosztował mnie 1200 złotych. Zestaw nowy, nie otwierany. Po znakach ratingu widać, że konsola pochodzi z niemieckiej dystrybucji.

 

A ponad rok temu kupiłem 3Dsa XL od warszawskiego sklepu Mad Games, z odbiorem osobistym może bym coś kupił, na odległość raczej nie.

 

Poszukaj w necie opinii o electronicdreams, oni wystawiają jako nowe i mają tego trochę.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się, dlaczego dział o Wii U jest zamknięty dla niezalogowanych/niezarejestrowanych użytkowników. Nie dość, że konsola mało popularna, to takimi zabiegami jeszcze bardziej schodzi w cień, bo randomowcy nie dotrą do tego tematu - odblokować to karwa.

 

EDIT: dzięki za natychmiastową reakcję - gdybym wiedział kto, to dałbym plusika ^.-

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

O jezu jak ja zazdroszcze posiadaczom Wii U takich gierek jak Mario kart , zelda , pokemony ( pewnie za nie dlugo wyjda na wii u) , mario 3d land , donkey kong , luigi. Gdyby te gry wyszly na nextgeny #Marzenia. Moglyby nawet w 720p chodzic. Przygarnalbym wszystkie  bo w nich akurat o grafike nie chodzi ale o fun. I tak uwazam ze wygladaja dosc ladnie :P

Odnośnik do komentarza

wg mnie nie - piec gier i procz nich susza i pustynia, tu nie chodzi o jakosc tych 5 gier tylko o to ze procz nich nie ma nic. Fanaberia i zabawka dla zamozniejszych, ktorzy maja kaprys posiadania dwoch konsol stacjonarnych to owszem fajny zakup ale jako jedyna konsola do gier WiiU w chwili obecnej to dalej tragedia

Odnośnik do komentarza

No chyba że ktoś (np. tak jak ja) nie miał Wii to wtedy zakup wypada już korzystniej. Chodzi mi tutaj o wsteczną kompatybilność z Wii. Sam zakupiłem WiiU jakieś 3 tyg. temu. Z zakupu jestem bardziej zadowolony niż z PS4 (póki co), a gier do ogrania, łącznie z tymi z Wii, jest co nie miara. Konsolę kupiłem używaną za 770zł + dokupilem nowe kontrolery z Wii za 200zl (bo używane to w 90% podróby albo same wiiloty bez nunchuków). Ogólnie: cieszę się jak dziecko grając w Mariana. ;)

 

Wysłane z mojego Xperia Neo V za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza

No chyba że ktoś (np. tak jak ja) nie miał Wii to wtedy zakup wypada już korzystniej. Chodzi mi tutaj o wsteczną kompatybilność z Wii. Sam zakupiłem WiiU jakieś 3 tyg. temu. Z zakupu jestem bardziej zadowolony niż z PS4 (póki co), a gier do ogrania, łącznie z tymi z Wii, jest co nie miara. Konsolę kupiłem używaną za 770zł + dokupilem nowe kontrolery z Wii za 200zl (bo używane to w 90% podróby albo same wiiloty bez nunchuków). Ogólnie: cieszę się jak dziecko grając w Mariana. ;)

 

Wysłane z mojego Xperia Neo V za pomocą Tapatalk 2

 

O to to to. Jak ktoś miał Wii, to może faktycznie jeszcze chwilę poczekać. W innej sytuacji... kupować Wii U bo ma więcej hitów niż PS4 I Xbone razem wzięte.

Odnośnik do komentarza

 

gamecube miał i dobre własne gry i porzadne wsparcie devow zewnetrznych wiec twoja teoria troche z pupy

I miał największe hity takie jak seria GTA, Burnout 3, PESy?

 

 

Nie, ale miał inne gry, które wskazywały na porządne wsparcie 3rd party. Raz, że tytuły mutiplatformowe najwyczajniej w świecie na gamecube'a wychodziły, a dwa, że exy/czasowe exy również były tworzone na kostkę.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Miał większe niż inne konsole Nintendo, ale nie miał pełnego. Nie wspomnę nawet, że ceny multiplatform w Polsce były x2/x3 w stosunku do tych samych gier na PS2, nie wspominając o dostępności. Wiem, bo przechodziłem przez to.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem wczoraj na eshopie Super Metroida - o boże, jak w gry ze snesa się zaje.biście gra na padlecie. Leżę w łóżku, słuchawki na uszach i Metroid, który na małym ekranie prezentuje się znakomicie. Na pewno nie jest to mój ostatni zakup na Virtual Console.

 

jeoA5ngRrlH2b.jpg

Odnośnik do komentarza

 

gamecube miał i dobre własne gry i porzadne wsparcie devow zewnetrznych wiec twoja teoria troche z pupy

I miał największe hity takie jak seria GTA, Burnout 3, PESy?

 

napisalem dobre wsparcie, a nie swietne czy genialne bo przez takie rozumiem, ze kazda multiplatforma bylaby tez wydana na gacka. N64 mie mialo w ogole pratycznie multiplatrorm, wii u tak samo, gacek mial takie hity jak burnout2, tony hawki, ssxy, fight nighty, beyound good&evil,nba streety czy splinter celle. Mial najlepsza wersje resident evil4 czy viewtiful joe, do tego ogrom exów.Ja osobiscie uwazam, ze to byla najbardziej udana stacjonarka od niny i devi zewnetrzni jako jedynej jej nie olali

Odnośnik do komentarza

Kupiłem wczoraj na eshopie Super Metroida - o boże, jak w gry ze snesa się zaje.biście gra na padlecie. Leżę w łóżku, słuchawki na uszach i Metroid, który na małym ekranie prezentuje się znakomicie. Na pewno nie jest to mój ostatni zakup na Virtual Console.

 

jeoA5ngRrlH2b.jpg

Również na pewno coś kupię. Padlet to momentami zaje*ista sprawa. :)

 

BTW. W jaki sposób płaci się w tym sklepie? Tak samo jak w PSN tzn. karta płatnicza? Jest jakaś inna metoda, czy tylko to?

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...