Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanie, czy pierwsze wiiU mialy jakies problemy wieku dzieciecego??cos bylo poprawione w pozniejszych egzemplarzach?

 

Znalazlem dostepne bundle ZombieU w dosc atrakcyjnych cenach, sa to raczej zalegajace juz jakis czas limitki(chyba wypuszczone w okolicach premiery wiiU), ale o 150 zl tansze od bundla MK8 i maja pro controllera w zestawie, na ktorym bardzo mi zalezy. Dokupujac do tego MK8 z darmowa Zelda i moze jeszcze jakies gry z ps3 bym wymienil na 3d worlda to grania bym mial co najmniej do swiat, przy moim czasie jakim dysponuje na gry:-)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ciężko powiedzieć :) Ostatnio kupiłem na Zavvi (z wliczoną przesyłką) za 49 zł ZombiU i Super Paper Mario (Wii) za 70 zł.

 

Generalnie niewielu sprzedawców się trudni grami na WiiU i trzeba szukać wszędzie.

Odnośnik do komentarza

Wszedzie tylko pisza jakie to nintendo ma problemy ze swoimi grami, konsolami itp. Ja sie dziwie czemu zaden lepek jeszcze nie wpadl zeby wydac pokemony na duzym ekranie z rozmachem zeldy i wielkim swiatem. To by bylo cos na bank mnostwo osob by kupilo konsole tylko dla tego tytulu w tym ja.

Odnośnik do komentarza

Też się nad tym głowię od dłuższego czasu.Pokemony sprzedają sprzęt,więc zrobienie jakiegoś Pokemon world z terenami z każdej części,questami i dynamicznymi walkami w stylu nowszych jrpg byłoby strzałem w dziesiątkę. Nintendo ma multum świetnym marek,które leżą odłogiem i kupienie kilku dodatkowych studiów i trzaskanie większej ilości gier mogłoby być zbawienne dla ich stacjonarek.

Odnośnik do komentarza

Pomysł z Pokami na stacjonarki zły nie jest. Gdyby to były Poki jak z handheldów a nie jakieś cuda na kiju jak np. na GaCku to uważam iż Monolith Soft mogłoby niezłego RPGa stworzyć z pieknym bajkowym kolorowym światem bez loadingów z grasującymi Pokami normalnie po świecie z co-opem do 4-erech graczy. Albo takowe MMO na Wii U, mogłoby wyjśc coś naprawde niezłego.

Odnośnik do komentarza

ano, olalem to i odpalilem Mariana, ale zeby w niego zagrac wywalilo ze update potrzebny i teraz cos jakis tam sie robi. Spoko, jak ps3 kupilem to po 3h mi padla i wymienili na nowa, wiec nie jest zle puki dziala:D

 

EDIT: update sam sie sciagnal podczas biegania koto-marianem.

Edytowane przez polson
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ostatnio sobie sprowadziłem z zavvi.com za 71 zł Super Paper Mario i był to strzał w 10. Głowa mała jak wiele może być gier z Mario, przy czym wszystkie pozostają miodne.

 

Zabawy z perspektywą dają sporą radochę. Chce się grać i grać. Mam nadzieję, że Nintendo wypuści kolejną część na WiiU i gra będzie wyglądać jak grafika z okładki :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...