Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

No tak to jest. Najpierw asy czekają bo "kurde tyko 5 gier fajnych" po czasie dalej nie biorą bo "kurde jest już dużo fajnych gier ale chyba konsola niedługo umrze"

Ah ci polscy gracze decyzja o wzięciu konsoli prawie jak decyzja o zakupie domu. Lata analiz, obserwacji i wyliczeñ...

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Nintendo wierzyło w każdy swój sprzęt (oprócz Virtual Boya ze względów zdrowotnych). Myślę że Wii U będą wspierać do 2017 roku i o ile lekka obsuwa Zeldy jest możliwa to wykluczyłbym zrobienie z niej crossgena. Słaba sprzedaż nie musi oznaczać klęski finansowej bo na GC zarobili sporo mimo porażki na rynku. W przyszłym roku pewnie wypuszczą wersję bez gamepada i obniża cenę o 100 $, dadzą kilka nowych wariantów kolorystycznych, może wersje z większą pamięcią. Myślę że w sprzedaży Gacka wyprzedzi bo z czasem dokupią go niektórzy właściciele PS4/XOne. W tej generacji konsole są tanie jak nigdy i najlepiej mieć wszystkie trzy.

Odnośnik do komentarza

No tak to jest. Najpierw asy czekają bo "kurde tyko 5 gier fajnych" po czasie dalej nie biorą bo "kurde jest już dużo fajnych gier ale chyba konsola niedługo umrze"

Ah ci polscy gracze decyzja o wzięciu konsoli prawie jak decyzja o zakupie domu. Lata analiz, obserwacji i wyliczeñ...

 

Mam nadzieję, że nie odnosisz się do mnie, bo to nieprawda.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

mi dalej chodzi po glowie oprawa graficzna tego trailera z zeldy U - na tle tego co dotychczas serwowala ta konsola to z calym szacunkiem wybija sie on technicznie az za bardzo - nie wiem dalej co sadzic - czy jednak wiiu jest do takiego czegos mozliwy, czy zjada z detali w fullu czy niny szykuje cos w stylu new 3ds z wiiu

Odnośnik do komentarza

Przecież nie wiadomo tak naprawdę na co ten sprzęt stać. Dotychczas pojawiały się przeważnie albo klepane na odczepnego porty, albo gry Nintendo, które też raczej nie miały ambicji, żeby wyciskać ze specyfikacji ile się da (może poza MK8). Np. Pikmin 3 został przeniesiony z Wii, Donkey Kong to scrollowany platformer, Super Mario 3D World powstał w dwa lata robiony przez ekipę złożoną z 90 osób (to niewiele w dzisiejszych czasach) itd. Xenoblade Chronicles X robi jakieś 100 osób przy budżecie który pewnie nie ima się takiego Skyrima, a gra ma być ponad pięć razy większa niż pierwsza część i wygląda dobrze (może poza modelami postaci, ale domyślam się, że te jeszcze poprawią).

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak długo ta konsola pociągnie. Nie okłamujmy się, sprzedaż będzie niska już do końca żywota. Pytanie kiedy Ninny odpuści. 

 

Przecież od premiery Mario Kart i ostatniego E3, WiiU sprzedaje się całkiem przyzwoicie. Od końca maja sprzedaż WiiU utrzymuje się na trzecim miejscu ustępując tylko PS4 i 3DS. Myślę, że przez najbliższy rok będzie jeszcze lepiej bo lineup na końcówkę 2014 i 2015 wygląda bardzo dobrze.

Edytowane przez morciba
Odnośnik do komentarza

 

Ciekawe jak długo ta konsola pociągnie. Nie okłamujmy się, sprzedaż będzie niska już do końca żywota. Pytanie kiedy Ninny odpuści. 

 

Przecież od premiery Mario Kart i ostatniego E3, WiiU sprzedaje się całkiem przyzwoicie. Od końca maja sprzedaż WiiU utrzymuje się na trzecim miejscu ustępując tylko PS4 i 3DS. Myślę, że przez najbliższy rok będzie jeszcze lepiej bo lineup na końcówkę 2014 i 2015 wygląda bardzo dobrze.

 

 

Haha, please.

 

mi dalej chodzi po glowie oprawa graficzna tego trailera z zeldy U - na tle tego co dotychczas serwowala ta konsola to z calym szacunkiem wybija sie on technicznie az za bardzo - nie wiem dalej co sadzic - czy jednak wiiu jest do takiego czegos mozliwy, czy zjada z detali w fullu czy niny szykuje cos w stylu new 3ds z wiiu

 

 

Obejrzyj sobie ten trailer jeszcze raz. Wii U zdecydowanie na to stać. Tylko ten krajobraz wygląda ładnie, ale dalsza akcja to zdecydowanie poziom Wii U.

Odnośnik do komentarza

a ta falujaca trawa? i fakt, ze to bedzie sandbox

 

Przesadasz ;P Poza tym Ninny nigdy z tym nie ściemnia, więc luzik. To po prostu zasługa art stylu, który pomaga zaoszczędzić trochę mocy i ulokować gdzie indziej.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

W okolicy premiery PS3 nigdy bym nie pomyślał że tą maszynkę stać na generowanie grafiki jaką zaserwowano w Beyond i TLOU. Wii U nas jeszcze nie raz zaskoczy.

 

Odnośnie wersji bez tableta jest ona niemal pewna, wg plotek był to wariant w razie gdyby E3/MK8 z darmową gierką nie zwiększył sprzedaży. Cena 199 euro za konsole z pro controllerem zamiast tableta bez żadnej dołączanej gry wydaje się idealna. Niedawno wyszedł patch który umożliwia sterowanie całą konsolą bez użycia padleta (wcześniej był wymagany np do eshopa) więc grunt już jest.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Ciekawe jak długo ta konsola pociągnie. Nie okłamujmy się, sprzedaż będzie niska już do końca żywota. Pytanie kiedy Ninny odpuści. 

 

Przecież od premiery Mario Kart i ostatniego E3, WiiU sprzedaje się całkiem przyzwoicie. Od końca maja sprzedaż WiiU utrzymuje się na trzecim miejscu ustępując tylko PS4 i 3DS. Myślę, że przez najbliższy rok będzie jeszcze lepiej bo lineup na końcówkę 2014 i 2015 wygląda bardzo dobrze.

 

 

Haha, please.

 

 

 

Nie przywykłem do dyskusji na takim poziomie, więc proszę o rozwinięcie wypowiedzi.

 

Wyraźnie widać, że wzrost sprzedaży WiiU po premierze MK8 nie jest wzrostem krótkotrwałym, jak przewidywały "mądre" głowy. Trend się utrzymuje mimo braku nowych premier, a na horyzoncie mamy kilka potencjalnych system sellerów (albo sellerków). Od E3 Ninny próbuje nas również przekonać, że ma jakiś pomysł na WiiU i im się to udaje. Dzięki temu konsola jest postrzegana coraz cieplej przez prasę i przez graczy. Myślę, że do czasu kiedy na PS4/XOne pojawi się więcej hitów, czyli do 2015/2016, WiiU będzie sobie radzić na rynku.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam za enigmatyczną odpowiedź w poprzednim poście.

 

Zatem pozwól, że zapytam - skąd bierzesz informację o tym, że "wyraźnie widać wzrost sprzedaży Wii U"? Poprosiłbym link, najlepiej :) Ja nie widzę żadnego ocieplenia, konsola jest dla większości martwa, nie istnieje w dyskusjach. Smash to ostatnia szansa na odbicie, ale szczerze - skoro nie zrobiło tego Mario, Donkey i MK, to na pewno nie zrobi tego Smash. Tylko moje zdanie.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...