Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Metroid Prime 3 Coruption, Zelda Skyward Sword, Red Steel 2, House of Dead Overkil, Silent Hill Shatered Memories -- jest tego mnóstwo. Tak więc aby dobrze bawić się w grach z Wii, trzeba zainwestować w gruchę i rimołta. Zresztą podejrzewam, że bez gruchy i rimołta, w ogóle nie odpalimy Wirtualnego Wii - mogę się mylić.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Pomocy panowie konsola widzi gry w menu ale ich nie wczytuje nie ładuje ustawień tylko browser i friend list miiverse wchodzi początkowo nie widziała co robi bro we friend liście i przy wychodzeniu zwiecha o co kaman?

SM3DW tylko 1 ekran jest non stop nic nie robi więcej z 20 sek czekałem a to bardzo długo tam jest szybko, settingsy tez tak :/ 

EDIT: Problem zażegnany konsole N są nieśmiertelne na szczęście tylko napęd jak się nie dba można od czasu GCN zwalić. Pomogło stare słowo z instrukcji GCN jak pamiętam o wyłączeniu na 10 minut.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Ja glownie chce kupic dla X, ale np w Zelda Wind Waker nigdy nie gralem wiec moze najwyzszy czas sie ogarnac. Co prawda mam Wii + zelde z GC ale chyba wolalbym zagrac w remastera. Mario Kart mnie tez interesuje, zwlaszcza ze podobno online tam bardzo zywe. Przewaznie dokonuje zakupu konsoli na podstawie minimum 3 gier, mam Mario Kart ktore mnie interesuje, Zelde ktora bym ogral, X wychodzi w przyszlosci wiec tego nie licze i sie zastanawiam co tam jeszcze jest takiego "Oh sh*t".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o Wind Wakera to przyjemność z grania na Wii U jest zwyczajnie dużo większa. Wygląda rewelacyjnie, gamepad lub pro controler są też dużo wygodniejsze niż pad od gacka, przynajmniej w mojej opinii. 

 

Mario Kart to jest fenomen, najlepiej zbalansowane wyścigi w jakie grałem, możesz zagrać ze swoją dziewczyną, mamą, dzieckiem, znajomymi etc i każdy będzie dobrze się bawił. Możesz też masterować swoje umiejętności i grać przez neta, gdzie wyzwań chyba nigdy nie brakuje. Zresztą, jeśli ma to być rekomendacja - są to jedyne wyścigi w jakie gram a także jedyna gra, w której interesuje mnei w ogóle połączenie z internetem. Nie lubię multi, nie lubię wyścigów - w MK gram od premiery przynajmniej kilka razy w tygodniu. 

 

Super Mario 3D World to chyba najlepsze mario ever dla mnie. NIe jest to może nic odkrywczego jak SM64 czy Galaxy, ale kwintesencja gatunku.

 

To są moje 3 gry :)
Ale Wii U to przede wszystkim pewna filozofia grania. Gry do których siadasz i się dobrze bawisz, tak po prostu. Gry, które są tylko grami, a nie całym "doświadczeniem", jak to teraz jest w modzie. Trochę oldskulowo, ale jak ktoś lubi takie klimaty to nie ma alternatywy. 

Ja stałem się z powrotem wielkim fanem N, właśnie dzięki ich obecnej generacji (3ds i WiiU). Pierwszy raz od czasów N64 konsola Nintendo jest dla mnie tą najważniejszą w generacji. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ja glownie chce kupic dla X, ale np w Zelda Wind Waker nigdy nie gralem wiec moze najwyzszy czas sie ogarnac. Co prawda mam Wii + zelde z GC ale chyba wolalbym zagrac w remastera. Mario Kart mnie tez interesuje, zwlaszcza ze podobno online tam bardzo zywe. Przewaznie dokonuje zakupu konsoli na podstawie minimum 3 gier, mam Mario Kart ktore mnie interesuje, Zelde ktora bym ogral, X wychodzi w przyszlosci wiec tego nie licze i sie zastanawiam co tam jeszcze jest takiego "Oh sh*t".

 

Bayonetta 2?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Powiem tak. WiiU ma tak z 7-8 bardzo mocnych tytułów dedykowanych tej konsolce (ni takich w które się gra bo nie ma nic lepszego), a już na początku przyszłego roku wychodzą dwa kolejne. Cały 2015 rok także wypada przynajmniej dobrze (nawet biorąc pod uwagę, że coś wypadnie).

 

Oczywiście mówię z punktu widzenia tych osób co mają/miały Wii. Bo jak ktoś nie miał, to może brać w ciemno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...