Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Miała być bajka wyszło jak zwykle…..

 

 

UWAGA Do odpalanie Galaxy 2 nadal potrzebny jest wiilot to raz.

Dwa oprócz wiilota trzeba mieć nunchaka.

Trzy co dalej to nie wiem bo nunchaka nie posiadam.

 

Czuje się lekko dymnięty… ;/

 

Ale na padlecie można będzie grać tylko w gry obsługujące Classic Controller... Było o tym w prezentacji.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

A ja prawie kupilem Metroid Trilogy z ebaya za 250zl ufffff :obama:

 

Jeśli z angielską okładką to i tak niezły deal by był. Ciekawe czy zejdą chociaż trochę w dół ceny pudełek.

 

 

Na 100%, w końcu będzie tania alternatywa w postaci wersji cyfrowej.

 

 

PS. W późniejszym czasie ma wyjść także Pandora's Tower.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

 

 

A ja prawie kupilem Metroid Trilogy z ebaya za 250zl ufffff :obama:

 

Jeśli z angielską okładką to i tak niezły deal by był. Ciekawe czy zejdą chociaż trochę w dół ceny pudełek.

 

 

Na 100%, w końcu będzie tania alternatywa w postaci wersji cyfrowej.

 

 

Tyle, że kolekcjonerów tania alternatywa nie zaspokaja, a ceny Trilogy są wysokie chyba głównie z powodu rzadkości tytułu?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ruch w dół będzie bo jak byłeś zwykłym jopkiem co po prostu chciał zagrać, to też byłeś skazany na pudełko za kosmiczne pieniądze.

 

 

PS. Ciekaw jestem ilu teraz hamburgerów zgrzyta zębami jak ostatnio buliło na ebayu po 100$ za Amibo Marth i usłyszeli dzisiaj, że Nintendo zrobi kolejny rzut na rynek :P

 

PS2. Będzie Charizard :D

Odnośnik do komentarza

 

Miała być bajka wyszło jak zwykle…..

 

 

UWAGA Do odpalanie Galaxy 2 nadal potrzebny jest wiilot to raz.

Dwa oprócz wiilota trzeba mieć nunchaka.

Trzy co dalej to nie wiem bo nunchaka nie posiadam.

 

Czuje się lekko dymnięty… ;/

 

Ale na padlecie można będzie grać tylko w gry obsługujące Classic Controller... Było o tym w prezentacji.

 

 

O shit byłem przekonany, że cllasiciem tez mozna w to grać.

 

Od razu spytam: jak wygląda sytuacja z MP?

Odnośnik do komentarza

W sumie to nie jest tak źle z wielkością gier. Podobne są do wielkości ISO, więc można ocenić ile miejsca zajmą:

http://www.romulation.net/roms/Wii/Super-Mario-Galaxy-2-U-HaZMaT.rar/

http://nintendoeverything.com/super-mario-galaxy-2-wii-u-download-size/

W tym momencie coraz poważniej zastanawiam się nad kupnem gruchy i wiilota dla Mario Galaxy i Metroid Prime Trilogy. Chociaż Move przy PS3 i sterowanie ruchowe jakoś średnio mi pasowało...

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Fajna opcja z tymi wii grami w cyfrowej wersji, ale ja i tak wolę pudełkowe wersje i nie będę sobie takimi dużymi grami dysku zaśmiecał.

 

To i tak dobra wiadomosc, bo pudelka pójdą cenowo w dol, kto pamięta jakie ceny gry osiągały typu Final Fantasy VII, Metal Gear Solid 1-3 itp,itd zanim cyfrowe edycje/remake powychodziło? wtedy to się siedziało na czystym zlocie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...