Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Niby fajnie. Ale cenie sobie pudelka znowu. I w przypadku Wii/WiiU taka forma zakupow bedzie w 100% pomimo lepszych czasem ofert cyfrowych tak jak teraz.

No jak chcesz płacić ponad dwie paki za Metroida zamiast 40zł to ok :lapka:

Nie o to chodzi. W kolekcji, cyfrowo to nie kolekcja.

Odnośnik do komentarza

@Michaelis, jak masz bara, to lepiej go podłącz. No chyba, że chcesz się partolić z barem w padlecie, co wygodne na pewno nie jest.

 

@Kobik, dla mnie też cyfrowe wersje są jakieś takie nijakie, nie czuje, że posiadam te gry. Na pewno jest to wygodne, bo nie trzeba żonglować płytami. Z drugiej strony, z taką cyfrową wersja możemy już za przeproszeniem (pipi) zrobić - ani koledze nie pożyczysz, ani nie sprzedasz, lipa.

Odnośnik do komentarza

Miałem dwie konsole z madgames i obie były uszkodzone więc się zniechęciłem. Nie wiem skąd oni biorą te używki... dzięki za pomoc, ale ogólnie widzę że ciężko kupić tą konsolę używaną w dobrym stanie a nowe są drogie :(

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Jak jesteś z Warszawy to warto zajść do Mad Games, miewają powystawówki w dobrych cenach.

 

Mnostwo razy mowilem, odradzam Mad Games. Zlodzieje i kretacze. A te konsole nie sa powystawowe tylko szroty kupowane z aukcji albo sciagane z UK za grosze w roznym stanie, to jaki kupis to loteria.

Odnośnik do komentarza
Mnostwo razy mowilem, odradzam Mad Games. Zlodzieje i kretacze. A te konsole nie sa powystawowe tylko szroty kupowane z aukcji albo sciagane z UK za grosze w roznym stanie, to jaki kupis to loteria.

Znam ich od kilkunastu lat i nie mogę powiedzieć że ich śmiało polecam ale jestem umiarkowanie zadowolonym klientem, jedyne co im mogę zarzucić to że kiedyś handlowali piratami na GBA na giełdzie i foliowali używane gry ale każdy wtedy tak robił.

Te używane konsole sprowadzają z Niemiec podobno. Moja powystawowa Wii U była w lepszym stanie niż opisywał sprzedawca, fakt musiałem reklamować gamepad bo był lekko uszkodzony ale dostałem nowy a kupiłem w cenie niższej niż używki na Allegro wtedy chodziły tak więc nie mogę narzekać. Jak ktoś jest z Warszawy to może do nich wpaść i obejrzeć sprzęt przed zakupem.

 

Electronic Dreams nie lubię bo są strasznie pazerni. Dowalają dużą marżę i nigdy nic nie utargujesz.

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

Ja też od nich kupowałem używaną konsolę . Premium Pack 32GB z Mario Kart 8 i do tego nówkę Super Mario 3D World w sumie zapłaciłem chyba 970zł. Konsola naprawdę w idealnym stanie , żadnej ryski , gamepad również super . Gwarancja na rok , mam ją od miesiąca i na razie wszystko OK. Więc jak ktoś ma możliwość podjechania , to również polecam sprawdzić

Odnośnik do komentarza

Używana 1000zł a nowa 1199zł faktycznie aż taką różnicę wam robi dopłacenie 200zł za dłuższą gwarancję i fabrycznie nowy sprzęt? Gdzie ps4 i inne cuda kosztują lekko koło 1600...

Wojtas , w moim przypadku było to 400 , bo za konsolę z Mario Kart zapłaciłem 800 zł. , a konsola naprawdę w idealnym stanie i mam też rok gwarancji jak na nową . Powiem Ci, że wybrałem się z zamiarem kupna nowej konsoli , ale jak zobaczyłem tą używkę , to postanowiłem , że jednak warto zaryzykować...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...