Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Rejestrujesz kody z gier na stronie Klubu Nintendo i odbierasz nagrody. Albo rzeczowe, albo w formie kodów do pobrania cyfrowych gier itp. Ja ostatnio odebrałem Nes Remix na Wii U, coś pięknego :D A z tego co kojarzę kody można rejestrować do końca sierpnia tylko. Bo ogólnie Klub Nintendo jest już zlikwidowany :)

 

@Rayos

 

Kod z Nintendoland już wykorzystałem, ale mam na zbyciu kod z Lego. Jak mi potwierdzisz, że kody działają tylko do końca sierpnia to Ci oddam. Może zdołasz coś odebrać jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza

no to już za późno, żebyś w ogóle się za to zabierał :reggie: bo większość kodów już straciła wazność, a sam nintendo club przyjmuje kody do konca sierpnia, potem klub jest zamykany permanentnie i trzymamy kciuki za to, by zamiast tego pojawił się lepszy system lojalnościowy, achievementy, gry przypisane do konta ;)

Aaa to chodzi o te kody PIN? Ok. To nie skojarzyłem dobrze. Większość już wykorzystałem i chyba nawet brałem coś za nie. Sorki. Myślałem że chodzi o coś innego. :cool:
Odnośnik do komentarza

 

no to już za późno, żebyś w ogóle się za to zabierał :reggie: bo większość kodów już straciła wazność, a sam nintendo club przyjmuje kody do konca sierpnia, potem klub jest zamykany permanentnie i trzymamy kciuki za to, by zamiast tego pojawił się lepszy system lojalnościowy, achievementy, gry przypisane do konta ;)

Aaa to chodzi o te kody PIN? Ok. To nie skojarzyłem dobrze. Większość już wykorzystałem i chyba nawet brałem coś za nie. Sorki. Myślałem że chodzi o coś innego. :cool:

 

 

Luzik :lapka: ja do dziś przeboleć nie mogę to, że mnie znajomy wystawił po zamówieniu zestawu odznak z Mario Kart 8 i piłeczek golfowych z mario golfa. Zamówiłem, on w miedzyczasie zmienił mieszkanie i paczka zaginęła bezpowrotnie ... dlatego już nie zamówiłem osta z kochanej zeldy, bo się zraziłem do fizycznego stuffu z clubu, wolę brać cyfrówki 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Cdp.pl wprowadziło do sprzedaży gry, konsole i akcesoria Nintendo. Fajnie. :) Ceny gier są takie sobie, ale w tym momencie są za to niezłe, chociaż ograniczone czasowo promocje na konsole, np. New 3ds xl za 700zł itp. Też fajnie. Dobrze że coś się dalej dzieje w kierunku rozpowszechniania Ninny w Polsce. Conquest coś tam jednak działa. Wolno bo wolno, ale taki rynek. :reggie:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

mają ciężką sprawe do ogarnięcia. Osoba grająca na nintendo w polsce nauczyła juz sie kombinować i szukać ofert "gdzie taniej" ściągnie gry z zzagranicy to już nie tabu, a ceny gierek nintendo raczej nie spadają prędko w polsce. nie przebiją sie do marketów przy dominacji ps4/one bo janusze nie kupią gry nie przetłumaczonej dla dziecka. nie spodziewam sie rewolucji, ale raczej nie spodziewam się pompy nx-em. będzie ta sama beka jak 40 konsol wii u na day one xd

Odnośnik do komentarza

Oczywiście będą mieli ciężko, ale dobrze że tak rozpoznawalny i bądź co bądź dobry sklep ma w swojej ofercie produkty Nintendo. Od przybytku głowa nie boli, zwłaszcza jeżeli chodzi o N. Poza tym w jakimś stopniu tak duży sklep wysyłkowy też przyczyni się do popularyzacji marki.

Odnośnik do komentarza

mają ciężką sprawe do ogarnięcia. Osoba grająca na nintendo w polsce nauczyła juz sie kombinować i szukać ofert "gdzie taniej" ściągnie gry z zzagranicy to już nie tabu, a ceny gierek nintendo raczej nie spadają prędko w polsce. nie przebiją sie do marketów przy dominacji ps4/one bo janusze nie kupią gry nie przetłumaczonej dla dziecka. nie spodziewam sie rewolucji, ale raczej nie spodziewam się pompy nx-em. będzie ta sama beka jak 40 konsol wii u na day one xd

 

 

Co do ofert gdzie taniej - najtaniej jest... w Polsce. ;) 

Odnośnik do komentarza

Komputronik i karen? XDDDDDD przecież to gu.wna obesrane są. Jeden sklep lepszy od drugiego. :yao: u nich to za darmo bym nie brał.

 

 

Pier.dolisz panie, że głowa mała. Zdecydowaną większość gier na WiiU czy 3DS kupiłem w Karen. Brałem odbiory osobiste = miałem tego samego dnia, lub zamawiałem "turbo kurierem" = miałem tego samego w ciągu 2,5 h od zamówienia. Chwalę sobie Karen za szybkość i ceny. Bo jak na razie u nich znajduję gry najtaniej.

 

A jak ktoś kupuje u nich grę, która ma info, że "wysyłka do 7 dni", lub nie sprawdzi dostępności wcześniej (wszystko jest pięknie wypisane na stronie, nie trzeba wysiłku by sprawdzić), to jest jakiś głupi i sam sobie winien.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Dzwonię na infolinię Karen:

 

- Psze pani, czy uda mi się 11 września odebrać Mario Maker z waszego głównego magazynu w Komornikach?

- Tak, tak, oczywiście, zapraszamy.

 

<czyta opinie w internecie o Karen i Komputroniku>

<pisze maila do opiekuna zamówienia czy aby na pewno odbiorę 11tego>

 

Opiekun odpisuje.

 

"Witam, grę będzie można odebrać 14tego września. Pozdrawiam".

 

 

To było wczoraj. Tego samego dnia kupiłem w KiG i doszło dzisiaj o 12. Morał - Kupujcie gry w KiG.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

jeżeli miałby to być prawdziwy remake z nowiutką grafą od podstaw to tak. HD Port lub HD Remaster raczej by nie przeszły bo samo Big N przed premierą Wind Waker'a HD mówiło że grafa się bardzo postarzała w TP i zwykłe podciągnięcie tekstur do wyższej rozdziałki by dla nich nie przeszło. Osobiście obstawiam po prostu wydanie na Wii w VC bo w przyszłym roku wychodzi nowa prawowita Zelda na Wii U (jak ktoś uważa że ją przerzucili na NX'a a Wii U olali to naprawdę jest niepoważny).

Odnośnik do komentarza

Mi wystarczy samo VC. Bo jeśli kupiłbym wersję pudełkową, to bez Wiimote'a nie zagram, no nie?

 

zgadza się. Ale jeśli wyjdzie na VC to też bez pilota nie zagrasz, bo TP na Wii chyba nie oferowało innego sterowania? ;) 

 

Niech sobie nie robią jaj z remakiem/portem TP. Chcę Zeldy Wii U/NX a nie kolejnego (pipi)ego porta. Co prawda miałoby to sens, bo już wszystkie Zeldy 3D miały swoje porty (OOT i MM na 3DSa) WW na WiiU, ale błagam, niech taki port/remake nie będzie robiony kosztem Zeldy Wii U ... 

Odnośnik do komentarza

To ja podziękuje za VC, taniej wyjdzie kupno nawet nówki w pudełku na Wii i mam śliczne pudełko stojące na półce. Co do remake'a/portu to port w życiu nie zrobią bo fani by ich zjechali. Remake, bardzo wątpliwe aczkolwiek nie niemożliwe bo od tego wydelegowali by mały zespół który w ogóle obecnie nie pracuje przy Zeldzie Wii U/NX i byłoby cacy (ew. ekipa odpowiadająca za np. MM3D). 

Odnośnik do komentarza

A, chyba że tak. Sugerowałem się tym, że w Xeno z VC można grać GamePadem.

 

Możesz grać padem, bo samo Xeno obsługiwało przecież tradycyjny kontroler :)

 

 

Remake, bardzo wątpliwe aczkolwiek nie niemożliwe bo od tego wydelegowali by mały zespół który w ogóle obecnie nie pracuje przy Zeldzie Wii U/NX i byłoby cacy (ew. ekipa odpowiadająca za np. MM3D). 

 

Grezzo to małe studio, które nigdy nie zrobiło nic ambitniejszego poza paroma średniakami z DSi/Wii Ware oraz portami Zeldy. Zrobili też triforce heroes, ale to też mimo wszystko pierdółka, do której już mieli gotowy cały silnik i assety. Nintendo w życiu by ich nie oddelegowało do remake'a Twilight Princess. Takimi sprawami zajmuje się Nintendo EAD,a dokładniej zespół oddelegowany tylko do pracy nad kolejnymi Zeldami (oraz portem WW HD).

 

Jeśli miałby faktycznie wyjść remake TP, to możemy być pewni, że Zelda Wii U w 2016 nie wyjdzie, podobnie jak NX, bo nie ma bata, żeby ta zelda nie była cross genem na Wii U/NXa oraz, żeby duża zelda wyszła w tym samym roku co hd remake innej części.

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem? Na handheldy mieliśmy już w tym roku dwie Zeldy na 3DS'a i małe to one są jedynie pod wymiar kieszonsolki. Poza tym nie pamiętam aby Grezzo dostało od razu gotowy silnik do Ocariny czy Majory. Oni się tym zajmowali, oni tworzyli oby dwa remake'i. W przypadku remake'ów dużego zespołu nie potrzeba. Nawet Aonuma mówił iż przy WWHD oddelegowano naprawdę mały zespół który pracowali ok. rok. Przy tworzeniu remake'a Grezzo również jak widać dostało niezły zastrzyk gotówki skoro dość długo poszukiwało sporej ilości osób do zespołu to raz. Dwa nie oszukujmy się, obecnie jest zaledwie kilka takich zespołów które naprawdę z oddaniem tworzą remastery/remake'i jak chociazby jeszcze BluePoint od chociażby obecnie Uncharted Nathan Drake Collection. A przecież oby dwa zespoły łączy to iż samodzielnie wydali jakiś słaby średniak parę lat temu a obecnie są dobrze szanowanymi zespołami. Zresztą jak Nintendo będzie chciało taki remake wydać to wyłoży stosowne pieniążki a odpowiedni zespół na pewno się znajdzie (z czego Big N ochoczo ostatnio korzysta).

 

W skrócie, skoro handheldy mogą dostać dwie Zeldy w jednym roku gdzie jeden tytuł to remake, drugi jest całkowicie nowy to stacjonarka również może takowy dostać (zapominasz chyba że Big N nie raz oddelegowywało małe zespoły które pomagały przy innych projektach a potem wracały do głównego zadania - z Zeldami robią tak często, jeżeli wierzyć seriom wywiadów z Iwata Asks). I dostali by nieźle po uszach za niewydanie nowiutkiej Zeldy na 30-lecie serii przy okazji wydając nową konsolę tuż przed świętami (jak to miało miejsce chociażby z Wii).

Ja tam czekam i jestem dobrej myśli a dla przypomnienia dodam jeszcze iż pierwotnie wyłapano Twilight Princess 3D i Super Mario Sunshine 3D w notce z możliwościami New 3DS'a wysyłanymi do developerów. Nie zdziwiłbym się jakoby remake'a wydano właśnie na usprawnionym handheldzie bo mocy mu na swój sposób nie brakuje abyśmy cieszyli miski do małego ekranu wraz z efektem 3D ;-) (przynajmniej ja bym się nie pogniewał).

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Przyszła mi do głowy jeszcze taka opcja: Twilight Princess 3D na 3DS, a do eshopu na WiiU Twilight Princess w wersji na Wii bądź Gamecube (ta druga mogłaby działać na gamepadzie..może w końcu dadzą nam te gry z GC...)

 

Niby mało możliwe, ale Xenoblade Chronicles pokazuje, że szansa jest (niedługo po wersji na new 3DS pojawił się w eshopie na WiiU)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...