Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

A ja takie z cztarech liter pyatnie jak wypadają czasy wczytywania w Xenoblade z eshop?? Jak zaobserwowałem w sieci SMG2 ma nie co szybszy start ale potem mniej więcej sie wrównuje za to w wyzej wymienionej grze różnice może jednak będą większe gdyż Mario i tak miał krótkie loadingi z płyty.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no jak będzie tylko cyfrówka to lipa będzie fifa 13 na wiiu nadal wisi w eshopie po 279zł xd z drugiej strony gry current genowe ważą 35-80gb więc raczej to już dyski twarde powiini dawać z gierkami a nie cart xd 

Odnośnik do komentarza

wielka heca, bo nintendo złożyło kolejny patent do urzędu patentowego :: jakbyśmy się mieli przejmować każdym ich patentem, to byśmy pewnie sterowali za pomocą myśli konsolą o procesorze 100 teraflopów w gry na nośnikach czterowymiarowych.  :kaz: Oni co chwila coś zgłaszają. A jeśli nawet to się ma odnieść do NXa, to wrócą cartridge. I wtedy będę w 100% spokojny o NXa jako hybrydzie, bo nie wyobrażam sobie urzadzenia jednoczesnie mobilnego i stacjonarnego z napędem na płyty ;) 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no ale jaki koszt takiego carta, jak gierki na blu rayu czy dvd chodzą po 250zł day one to takie gierki nintendo to pewnie po 329 jak za czasów n64 w polsce.

 

wait what??? nx ma być konsolą mobilną i stacjonarną? mają moją ciekawość, czekam do e3 2016 i już odkładam na konsole. ciekawe co wymyślą skubańcy.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

To nie będzie hybryda, sam Iwata dementował te rewelacje. Oni chcą zunifikować OS i robić gry jednocześnie na stacjonarkę i handhelda, żeby uniknąć sytuacji z tej generacji sprzętu kiedy porzucili tworzenie gier na 3ds, aby ratować wiiu. Na początku myślałem, że będą sprzedawać dwie wersje gry: jedną na konsolę stacjonarną, a drugą na handhelda. Ten wyciek sugeruje, że zamiast dysku optycznego w stacjonarce będzie czytnik kart czyli mogliby sprzedawać jednego carta który może być odtwarzany na obu sprzętach (oczywiście gra miałaby tekstury o wyższej rodzielczości na stacjonarce). W takim wypadku powrót padleta jest gwarantowany, bo N nie zrezygnuje z drugiego ekranu w konsoli przenośnej.

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

Daty premier dla Europy w tym roku

 

Super Mario Maker - 11 wrzesień 2015.

Figurki amiibo: ROB, postacie Mii, Mr. Game & Watch, Duck Hunt – 25 wrzesień 2015
Fatal Frame: Maiden of Black Water – 30 październik 2015 – Wii U
StarFox Zero – 20 listopad 2015 – Wii U
Mario Tennis: Ultra Smash – 20 listopad 2015 – Wii U
New Style Boutique 2 – Fashion Forward – 20 listopad 2015 – 3DS
Figurka amiibo Falco – 20 listopad
Mega Yarn Yoshi (figurka amiibo) – 27 listopad 2015
Xenoblade Chronicles X – 4 grudzień 2015 – Wii U
Animal Crossing: amiibo Festival – 2015 – Wii U – w zestawie otrzymamy figurki amiibo Isabelle & Digby oraz 3 karty amiibo
 
 
Co bierzecie na premierę? Ja Mario Maker i Xeno. Star Fox pewnie chwilkę poczeka...
Odnośnik do komentarza

Ja powinienem mieć hajs na SMM, FF i Xeno X. Wszystko się jeszcze okaże, ale jak tylko większe wydatki nie wpadną to własnie taki komplet zakupię. Jeszcze tylko zaległości mnie moge powstrzymać bo jednak Wind Wakera nigdy nie ograłem i kusi. Do tego Bayonetty też bym chciał sprawdzić więc ewentualnie FF wypadnie z tej trójki na ten rok.

Odnośnik do komentarza

Z grami na xone, pc i multiplatformami to jest ciężki rok. Priorytetem dla mnie jest mgs 5, fallout 4, x com 2, gearsy 1, tomb raider i halo 5. Z gier na wii u must have na premierę to xenoblade. Mario miałem kupić ale kupię jak mgs 5 skończę oraz gearsy w multi porządnie ogram. Fatal frame kusi limitka która pewnie szybko zniknie jak bayo. Kupię na premierę dla niej a zagram w następnym roku;). Star foxa kupie tylko i wyłącznie jeżeli recenzje będą mega pozytywne inaczej poczeka na następny rok i sezon ogórkowy.

Odnośnik do komentarza

Prawdę mówiąc, to ultima ostatni czasy osłabia mnie tymi premierowymi cenami z dupy.

Owszem, nieraz można u nich trafić naprawdę fajną promocje, ale to niestety rzadkość.

 

---------------------------

 

LOVEGAME - jeśli nie będzie nic tańszego na horyzoncie, to chyba wreszcie sprawdzę ten sklep.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...