Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Mario bywa hardkorowy :D Już w pierwszym świecie posłałem sporo bluzgów :) Ale ta gra jest cudowna. Wciąga jak bagno. Muszę zakupić Pro Controler do takich właśnie gier jak Mario. Lub innych, które nie wymagają padleta. Myślę, że komfort gry wtedy wzrośnie.

Edytowane przez Emtebe
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale to chyba tylko w co-op można pomagać innym za pomocą padleta? W singlu padlet jest zbędny, bo pokazuje wszystko to samo co na TV. Muszę jeszcze spróbować pograć na WiiRemote w Mario. Ale chyba Pro Controler będzie najlepszym rozwiązaniem i najbardziej komfortowym.

Odnośnik do komentarza

Ale to chyba tylko w co-op można pomagać innym za pomocą padleta? W singlu padlet jest zbędny, bo pokazuje wszystko to samo co na TV. Muszę jeszcze spróbować pograć na WiiRemote w Mario. Ale chyba Pro Controler będzie najlepszym rozwiązaniem i najbardziej komfortowym.

 

 

Akurat do grania w serie New Super Mario ja osobiście działam za pomocą Wii Remote'a. Co jak co ale do tej serii d-pad nie ma sobie równych. Ergonomia też w sumie swoje robi (trochę kojarzy mi się jakbym znowu grał na NESie) 

Odnośnik do komentarza

Swoj droga za(pipi)ista gra odpalilem wczoraj na godzinke i juz wiem ze bedzie poziom trudnosci niezly i frajda z maksowania plansz a jeszcze jest super luigi dodatkowo pozniej jak juz skoncze wiec w ogole masa grania.

 

Ps, Mam takie pytanko co do wiimota czy jest jakis zestaw akumularkow sensownych na rynku w miare przyzwoitej cenie, czy nie warto sie w to bawic i lepiej na bateriach jechac?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

Ps, Mam takie pytanko co do wiimota czy jest jakis zestaw akumularkow sensownych na rynku w miare przyzwoitej cenie, czy nie warto sie w to bawic i lepiej na bateriach jechac?

Są ale to gów.na obes.rane. Zainwestuj w akumulatorki takie jak Eneloop i będziesz miał problem z głowy :) i przy okazji będziesz mógl zasilać inne rzeczy jak pady od XO, piloty itd itp ;)

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Rayos dobrze prawi, bardziej opłaca się kupić normalne akumulatorki (ja od lat korzystam z Energizerów 2100-2400MAh i nie narzekam). A dodatkowo zasilisz zawsze inny sprzęt, choć akurat Wiiloty dziwnie nie wykorzystują 100% ich energii o czym jest nawet napisane w instrukcjach iż niby lepiej korzystać ze zwykłych alkalicznych, ale szczerze? Wolę ładować częściej a i tak wychodzę na swoim. 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Ok to w zasadzie chyba wszystko wiem, jeszcze tylko zapytam dla formalności czy w  ogole warto sie bawic w jakies syfiaste zamienniki nunchacka czy lepiej kupic oryginalny bo w zasadzie majatku nie kosztuje te 70zl a podejrzewam ze jest jakosciowo sto razy lepszy. Czy w ogole lepiej zainwestowac w classic controler do gier z wii?

W ogole jak to jest zeldy z wii obsluguja classica czy wiecej gier obsluguje jednak nunchack + wiilota?

Odnośnik do komentarza

Bardziej chodzi o estetyke ze padlet sobie stoi ladnie a nie lezy;) Ale to sie nie pali z tym bo najpierw musze i tak w nowej chacie powiesic tv i zamaskowac ladnie kable wiec pozniej bede chcial. Widzialem speedlinka za niecale 30zl takie stacje ladne biale do padleta wiec majatku nie kosztuje

Odnośnik do komentarza

Wiesz, ja pierw chciałem zakupić zestaw 32GB... Ale stwierdziłem, po cholerę? Po co mi jakieś podstawki pod pady, konsole, po co jakieś zbędne stacje dokujące? Po co mi zestaw za cenę, której nie jest wart? Kupiłem więc bundle 8GB z czterema grami i WiiRemote w zestawie za połowę ceny zestawu 32GB. Same gry i kontroler wart jest więcej jak połowę ceny mojego zestawu. Więc zakup idealny. A, że 8GB? Podłączam dysk 2TB lub pendrajw i mam pamięci na całe lata.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Odpalilem tak dla zabawy na chwile wii party U. Tee wii remoty sa takie wrazliwe czy mozna jakos skalibrowac bo ciezko w cholere tym sie celuje przynajmniej mi.

 

 

Można a nawet trzeba z kalibrować i w menu konsoli i większość gier ma taką możliwość. Poza tym Wiillotami nie macha się na całym pokój, to często są tak naprawdę lekkie ruchy nadgarstkiem aby nie przesadzić z nadmiernym ruchem całej ręki.

Odnośnik do komentarza

Mi wystarczy jakis o malej pojemnosci bo z eshopu w zasadzie bede chcial 2 gry ktorych nie idzie w normalnych cenach dostac w pudelkach czyli xenoblade i pandora tower no i pewnie kiedys wrzuca last story. Na ebayu komplet tych 3 gier chodzi za wiecej niz dalem za WiiU:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...