Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Są ściany nośne i ściany działowe, trzeba pytać budowlańców i do nich mieć zażalenia. Ja bardzo rzadko mam lekkie zacinki nawet w pokoju jak np zaslonie padleta albo odwroce sie od konsoli plecami.

 

"Panie Staszku, Pan tu maniane odwalił, bo mi konsola przez te grube ściany działać nie chce. Albo pan to zaraz naprawi, rozpie.rdoli w drobny mak i postawi na nowo, albo dostaje pan kopa w dupe i do widzenia!"

Odnośnik do komentarza

To ja nie wiem co Wy macie z tym padletem :dunno: może przesadziłem z tymi 10 metrami, no ale tak jak mówię, za dwiema ścianami nadal ładnie łapie

W domu rodzinnym schodzę do pokoju Brata piętro niżej i jak w przedpokoju Gamepad traci sygnał tak gdy wejdę do pokoju od razu go łapie i nie raz ogrywałem tak Zeldę WW siedząc u Brachola gdy on pocinał na PS4. Więc chyba mamy Rayos te "premium edition" ;-]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to kupuj

ja odpuszczę bo i tak grać nie będę, taka prawda. Kupiłem ostatnio 2DS i jestem zadowolony ;)

Informacyjnie - koleś sprzeda za 500zł + wysyłka poza aukcją (bez kabla av) więc jak ktoś ma kogokolwiek kto ogarnia lutownice na poziomie zaawansowanym to warto kupić ;)

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5946147536

Odnośnik do komentarza

W sumie to typ pisze że nie kontaktuje, znaczy że czasem łapie a czasem nie. Nie che mi się w to bawić ale sadzę że da się to naprawić bez wymiany całego gniazdka.

EDIT: Ewentualnie przelutować ścieżki to też nic trudnego ;) ale nie che mi się bawić...

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

@Rayos

Mam Basica więc jak widać nie przepłaciłem a mam premium stuff XD 

 

Co do tych którzy żyłują 100/150zł na Wii U kupując ją wybrakowaną to naprawdę dziwie się po co kupujecie ten sprzęt bo grom cenowo do poziomu PS4 i XOne to daleko ;-]

Odnośnik do komentarza

Rok, 2lata temu można było spokojnie kupić Wii U dużo taniej niż obecnie, po mimo tego że posiadaczy było mniej. Ja swojego basica w b.dobrym stanie z Raymanem i penem 32gb sprzedałem za 550zł, a trwało to chyba z 2 miesiące, już 2 razy pisałem do gościa który ode mnie kupił, aby mi odsprzedał, jestem w stanie zaoferować nawet więcej, ale klient wie co dobre i nie che się pozbyć tej rewelacyjnej konsoli.

Odnośnik do komentarza

Mam ją już u siebie, wizualnie bardzo dobrze wygląda, brak jakichkolwiek rysek na padlecie, na konsoli trochę, ale w normie, komplet papierów i troszkę sfatygowane pudełko na rogach. Dopiero będę podłączał ją jutro, więc dam znać czy i co działa.

 

 

Wii U podłączone, nie widać większych oznak zużycia, padlet w idealnym stanie, hdmi podłączane różnymi kablami NIE DZIAŁA (zgodnie z ogłoszeniem), do reszty brak jakichkolwiek zastrzeżeń.

Co prawda jest mały problem z podłączeniem kablem component dołączonym do zestawu (nie oryginalny) gdyż po ustawieniu 1080p, jest niewielka poświata jak na zdjęciu poniżej:

 

5sDmKvl.jpg?1

 

 

Po ustawieniu na 720p oraz 1080i (tak zostawiłem) poświaty brak i moim zdaniem jest bardzo dobrze (choć pewnie maniacy fullhd by stękali) ;)

 

2XBCyWI.jpg?1

 

Wygląda na to że muszę zakupić oryginalny kabel hdmi i przetestować czy to jest przyczyną poświaty w 1080p

 

Uważam że 500zł za taki zestaw premium z mario kart 8 i popsutym hdmi to uczciwy deal i polecam tego sprzedawcę, jest bardzo dobry kontakt i wysyłka błyskawiczna.

 

P.S. Jako że była dyskusja o zasięgu padletu w moim przypadku wynosi ona około 8 metrów bez ściany lub z 5 ze ścianą.

Edytowane przez SpideyPL
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pytanie z czystej ciekawości: Czy da sie kupic WiiU w sklepie typu Saturn, MM? Podobno miala byc jakas oficjalna dystrybucja w naszym kraju, a nie tylko prywatny import...

Przecież conquest już jest od ponad roku czy nawet dwóch w naszym kraju. Można normalnie w sklepach kupić konsole i gry.

 

Od niedawna w niektórzy Saturnach i media expertach można kupić sprzęt Nintendo, polecam sprawdzić na Nintendo.pl

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Może czarne Wii U mają lepsze odbiorniki :lapka:

 

Nie mają. W pokoju mam WiiU przy oknach idących od wysokości moich kolan po prawie sam sufit - latem siedziałem za tym oknem na ogrodzie w linii prostej od konsoli z 5m i padlet nic nie łapał. 

Odnośnik do komentarza

 

Może czarne Wii U mają lepsze odbiorniki :lapka:

 

Nie mają. W pokoju mam WiiU przy oknach idących od wysokości moich kolan po prawie sam sufit - latem siedziałem za tym oknem na ogrodzie w linii prostej od konsoli z 5m i padlet nic nie łapał. 

 

 

 

Ściany zewnętrzne budynków najczęściej są nośne - czyli bardzo grube, ściany wewnętrzne niektóre są nośne, niektóre cieniutkie działowe, stropy też bywają różne, od 30 do 50cm przeciętnie. Oprócz grubości znaczenie mają również użyte materiały. Z oknami jest podobnie, mają różny stopień przepuszczania fal radiowych. Do tego dochodzi różne natężenie zakłóceń radiowych u każdego.

 

Stąd różne wyniki obserwacji zasięgu pracy padleta.

Edytowane przez Wieslaw
Odnośnik do komentarza

 

 

Może czarne Wii U mają lepsze odbiorniki :lapka:

Nie mają. W pokoju mam WiiU przy oknach idących od wysokości moich kolan po prawie sam sufit - latem siedziałem za tym oknem na ogrodzie w linii prostej od konsoli z 5m i padlet nic nie łapał.

 

Ściany zewnętrzne budynków najczęściej są nośne - czyli bardzo grube, ściany wewnętrzne niektóre są nośne, niektóre cieniutkie działowe, stropy też bywają różne, od 30 do 50cm przeciętnie. Oprócz grubości znaczenie mają również użyte materiały. Z oknami jest podobnie, mają różny stopień przepuszczania fal radiowych. Do tego dochodzi różne natężenie zakłóceń radiowych u każdego.

 

Stąd różne wyniki obserwacji zasięgu pracy padleta.

Wchodzi człowiek na forum przed egzaminem z budownictwa a tu takie rzeczy ;0 w dziale nintendo mindfuck

Odnośnik do komentarza

Sorry ale skąd Ci się to wzięło? Gdyby to był streaming po WiFi to można by padleta wyłapać za pomocą routera a tego niestety nie ma, jest sama konsola i nie pamiętam aby kiedykolwiek mówiono o tym żeby Gamepad miał kartę sieciową w sobie.....

Odnośnik do komentarza

Sorry ale skąd Ci się to wzięło? Gdyby to był streaming po WiFi to można by padleta wyłapać za pomocą routera a tego niestety nie ma, jest sama konsola i nie pamiętam aby kiedykolwiek mówiono o tym żeby Gamepad miał kartę sieciową w sobie.....

 

http://iwataasks.nintendo.com/interviews/#/wiiu/gamepad/0/0- tutaj opowiadają o rozwiązaniach bezprzewodowych

 

I z wiki:

 

 

The GamePad communicates with a Wii U console over a modified Wi-Fi protocol designed for low-latency transmission, establishing its connection with the console by using a variant of the WPS process, with proprietary transfer protocol and software co-developed with Broadcom

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...