Jump to content

Radnyns

Użytkownicy
 • Content Count

  145
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralna

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  Radpns
 • Nintendo ID:
  Radpns

Recent Profile Visitors

1208 profile views
 1. Sam jestem ciekawy jak im to sterowanie na padzie wyszło, grałem sporo na PC i z tego co pamiętam tam jest sporo wydarzeń losowych i akcja dzieje się bardzo dynamicznie. Trzeba będzie sobie przypomnieć ten tytuł i sprawdzić na X1 bo we wtorek ma się pojawić w GP.
 2. Ja też oglądam dość często, tylko zamiast rozbawienia czuję zażenowanie, zaczynając od piłkarzy a kończąc na komentatorach zakłamujących rzeczywistość. Śmieszne to było parę sezonów wstecz, teraz brakuje słów. Ciekawy jestem czy można niżej upaść ?
 3. Szybko się zniechęcisz po 1 meczu , po prostu teraz będzie o 2 wujowsze zespoły w lidze więcej.
 4. Świetnie się nakręcają, już nie mogę się doczekać.
 5. Śledzicie wydarzenia z Konga przed walką Cieślaka o pas WBC ? co tam się odpierdala to głowa mała. Najbardziej mnie rozwaliło te 150tyś dolarów(gaża za walkę), przyniesione w plecaku na parę godzin przed walkę, już nie wspomnę o ringu. Jak Oni stamtąd wyjadą cali i zdrowi to będzie sukces.
 6. Radnyns

  Luigis Mansion 3

  O jakim adapterze mówisz ?
 7. Myślę, że raczej w stronę obsady sędziowskiej było skierowane.
 8. Tutaj masz jedną : https://eshop-prices.com/games?currency=PLN
 9. Radnyns

  Gry za darmo na PC

  Wziąłem Men of War: Condemned Heroes Dziękuję i pozdrawiam
 10. Gdzie masz info o tym, że to gry z GP ? To co wkleiłeś to lista gier, które pojawią się w sklepie.
 11. Wszystko ok, tylko teraz pytanie ile pkt ujemnych dostanie Wisła przed startem rundy wiosennej ? Z innymi klubami komisja się nie pieściła.
 12. Sytuacja wisły na chwilę obecną wygląda tak, że mają dodatkowe 4mln długu po deklaracjach Królewskiego, Kuby i Pana który się nie ujawnił. Dobrze to rozumiem ?
 13. Jak zmieniacie region do zakupów to te bonusowe punkty z otrzymywane z zakup gier kasują się, czy kumulują ? Pytam bo mam już ponad 30zł uzbierane i szkoda je stracić.
 14. Radnyns

  Jaki laptop ?

  Mnie kosztował tylko 50zł więcej ale i tak uważam, że to jest promocja patrząc na parametry. Ja wciąż podtrzymuję moją opinię, z tym że się już zachłysnąłem graniem na laptopie i wróciłem do konsoli.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.