Skocz do zawartości

Need for Speed: The Run


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

demo leżało chyba ze 2 tygodnie na dysku i dzisiaj to odpaliłem, więc tak...samochody wyglądają ok, reszta lipa, gra wygląda jak by leciała w subHD, ząbki dają po oczach, uczucie prędkości mimo nawalonego bluru i innych efektów słabiutkie, przyjemność z jazdy zerowa, motywy zaczerpnięte z split second też biedne.

 

Po świetnym Hot Pursuit od Criterion, NFSy znowu wracają na tor średników...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Pozwolę sobie przedstawić moje ostatnie wypociny na temat tej gry. Jeśli ktoś jest bardziej zainteresowany rozgrywką w The Run i Italian Pack, to zapraszam na mojego bloga.

 

 

 

Oj nazbierało się w ciągu kilku dni dodatkowi Italian Pack, oj nazbierało… W dniu wczorajszym wrzuciłem swoje gorzkie żale na niezly.net i dzisiaj niestety jestem zmuszony zrobić to samo. Ja rozumiem, że z jakiegoś powodu twórcy gry The Need For Speed: The Run chcą jak najdłużej utrzymać człowieka na serwerach. Lecz szkoda, że odbywa się to kosztem jego nerwów.

 

Od wczoraj zostały mi cztery ostatnie misje SOLO do wykonania. Jednym z tych zadań jest kumulacja 15 wyprzedzeń na trasie z włączonym dopalaczem. Zadanie niby mało skomplikowane. Wystarczy uzbroić się w cierpliwość, poczekać na Tier 5 i zasiąść za kółkiem Sunspota. Niestety sam mechanizm naliczania wyprzedzeń to jakaś kpina. Raz zlicza, raz nie. Zazwyczaj to drugie.

 

Jak tu można się nie zdenerwować, kiedy licznik jest już nabity na 14/15 i do przejechania zostały jeszcze dwie trasy. W wyścigu bierze udział osiem samochodów, wyprzedzam 3/4 z nich i licznik wyprzedzeń jak się nie nabija, tak stoi w miejscu? To jest po prostu kpina!

Do tej pory grało się naprawdę przyjemnie w The Run. Lecz końcówka to już jest masakra…

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...