Skocz do zawartości

Need for Speed: The Run


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Dla odmiany z innego stada. Black box :wub: tym razem trzyma lejce i ja już czekam na nią pierwszy w kolejce.

 

Czyli będziemy mieli 3 serie NFS - mi to pasuje ;) Shift tworzony przez Slightly Mad, Hot Pursuit od Criteriona i The Run od samego EA. Czyli NFS symulacyjny, NFS klasyczny i NFS "nielegalnie, ziom".

BLACK BOX tak na wszelki wypadek

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

http://www.youtube.com/watch?v=4HvT5SJzS3w&feature=player_embedded

 

Ej, no co to kur.wa jest?! Bieganie w NFS'ie? Walka wręcz z QTE? Przy jeździe poziom trudności dla ludzi, którzy nigdy nie trzymali pada w ręce (zobaczcie ile czasu zostaje)?

Jeśli tego typu biegania po dachach i "efektownych" skryptów będzie więcej, to naprawdę żal. Bo ogólnie pomysł z jazdą przez Stany wydaje się być ciekawy, jednak bardziej jarał mnie jako pretekst do zaserwowania zmiennych krajobrazów, wymieszania wyścigów szosowych i miejskich, nocnych i dziennych, przez lasy i pustynie. A tymczasem może skończyć się jakąś dziwną mieszanką wyścigów i gry akcji.

Odnośnik do komentarza

to QTE i akcja "on foot" to niemałe zdziwienie. chcą jakoś odświeżyć, wrzucić coś nowego - ok. byle by tego biegania za dużo nie było bo to w końcu racer. w sumie jak tak spojrzałem na ten filmik, jak kolo z buta zasuwał i rozprawił się z gliniarzem to pomyślałem że kod źródłowy z Mirror's Edge zajumali.

Odnośnik do komentarza

Efektowna ucieczka radiowozem z dachowaniem auta całkiem przypadkowo na tory z nadjeżdżającym pociągiem i bohaterska ucieczka głównego bohatera po kliknięciu 2 razy X by odpiąć pasy, 2 razy kwadrat by spróbować wypić boczną szybkę ręką i dwa razy trójkąt by jednak finalnie wybić ją stopami i wyskoczyć ułamek sekundy przed pociągiem, cóż za emocje brakuje tylko wybuchu jakiegoś budynku w tle i fajerwerk :'(

 

Aż się boję co dodadzą w kolejnym NFS który pewnie wyjdzie na ferie 2012 :D Bo NFS w klasyczny stylu jak Porsche 2000 już chyba nie doczekamy...

Edytowane przez JoZi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mamy do wyboru :

1. wyścigi bez filmików

2. wyścigi z filmikami fabularyzującymi rozgrywkę

3. wyścigi z filmikami QTE fabularyzującymi rozgrywkę

 

Ja biorę 3 zestaw zakladając że model jazdy będzie dobry .

Jak któś chce arcadową jazdę bez filmików to jest świetny HOT PURSUIT , choć

rozumiem że nie każdemu pasuje model jazdy , ale on taki prosty musiał być

przy koncepcji ścigania się w której jazda jest tylko połową , użytkową połową , rozgrywki .

Też w The Run musieli dodać filmy dla sfabularyzowania tej jazdy przez USA - mogli

je zrobić z QTE lub bez tego ; że są z QTE to nie widzi mi się takie złe .

Odnośnik do komentarza

Efektowna ucieczka radiowozem z dachowaniem auta całkiem przypadkowo na tory z nadjeżdżającym pociągiem i bohaterska ucieczka głównego bohatera po kliknięciu 2 razy X by odpiąć pasy, 2 razy kwadrat by spróbować wypić boczną szybkę ręką i dwa razy trójkąt by jednak finalnie wybić ją stopami i wyskoczyć ułamek sekundy przed pociągiem, cóż za emocje brakuje tylko wybuchu jakiegoś budynku w tle i fajerwerk :'(

 

Aż się boję co dodadzą w kolejnym NFS który pewnie wyjdzie na ferie 2012 :D Bo NFS w klasyczny stylu jak Porsche 2000 już chyba nie doczekamy...

w nastepnym nidforspidzie wraz z przejechaniem pierwszego lapa na niebie pojawia sie nosorozce w amerykanskich odrzutowcach f-16 ciagnacych bialo-czerwono-niebieska flage, przyleci statek z halo i markusem fenixem, do tego pompatyczna muzyka i epicki kolorowy hud. glownego bohatera, notabene nieziemskiego przystojniaka z blizna na lewym oku bedzie scigac piekna pani policjant, rodzaj tough chick, ktora sypie feministycznymi kawalami o malych fiutach.

 

ta, cos w tym rodzaju. uwielbiam to :teehee:

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

KUPA, pierdnięcia nawet nie ma do HP. Czuć od razu smród BlackBox - denny model jazdy, jakieś uproszczenia i catch up. Na dodatek grafika gorsza niż w HP.

 

HP wzniósł serię na szczyty, by teraz The Run mógł pociągnąć ją z powrotem na dno.

Odnośnik do komentarza

NFS stał się trochę niszowy-pod względem jakości, ileż to juz ich było i znacznego skoku jakości nie uswiadczamy, pamiętam czasy jak wyszedł NFSU i potem NFSU2, to był skok jakościowy, dziś NFS jest rozdrobniony i niewarty dla mnie czekania, bo dziś kupie za 200zł The Run, za rok juzniekt w to nie bedzie grał bo wyjdzie The Jump i znowu 200zł, beznadzieja, to ja już wole Frozę lub Dirta

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...