Skocz do zawartości

PES 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson

w CDA jest krótka notka o PES 2012 . Koles miał okazje zagrac i stwierdza poprawę, głownie w zachowaniu zawodników (wychodzą na pozycje) , troszkę animację podciągnięto jednak ogólne wrażenie go nie usatysfakcjonowało, stwierdził , ze progres za mały został poczyniony

Odnośnik do komentarza

w CDA jest krótka notka o PES 2012 . Koles miał okazje zagrac i stwierdza poprawę, głownie w zachowaniu zawodników (wychodzą na pozycje) , troszkę animację podciągnięto jednak ogólne wrażenie go nie usatysfakcjonowało, stwierdził , ze progres za mały został poczyniony

 

Bardzo ciekawe co piszesz bo akurat nikt z CDA nie grał w PES 2012 bo gra dopiero teraz jest przedstawiana w Europie. Akurat ci co widzieli PES 2012 a było ich mało piszą zupełnie co innego niż rzekomy koleś z CDA. Mało tego piszą oni na kilka stron odnośnie swoich spostrzeżeń a ten koleś tylko kilka zdań? Parodia. Wyssana z palca informacja i jeszcze kompletnie przeciwna w ocenie niż innych, którzy mieli okazję testować PES 2012 przez 5 godzin. Jak ktoś siedzi w temacie to w życiu nie łyknie takiej bzdury. Żenada.

Edytowane przez lons
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Lons ty nie jestes normalny, autentycznie.

 

 

Mam najnowszy CDA i pan podpisany jako Q (zapewne Qnik) pisze "udało mi sie dostac na prezentacje i nawet CHWILE POGRAC"

 

 

Jako, ze -jak zaznaczył- pograł chwile - to i krótki artykuł, pierwsze wrażenia.

 

Jesli ktoś oprócz mnie tez ma najnowszy nr CDA niech mu potwierdzi

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Lons ty nie jestes normalny, autentycznie.

 

 

Mam najnowszy CDA i pan podpisany jako Q (zapewne Qnik) pisze "udało mi sie dostac na prezentacje i nawet CHWILE POGRAC"

 

 

Jako, ze -jak zaznaczył- pograł chwile - to i krótki artykuł, pierwsze wrażenia.

 

Jesli ktoś oprócz mnie tez ma najnowszy nr CDA niech mu potwierdzi

 

Dostać gdzie?

Odnośnik do komentarza

odstaw tramal człowieku :D :D :D

 

 

napisałem "na PREZENTACJĘ"

 

 

a gdzie niby kur.wa ? na Gubałówke czy do warzywniaka? :D

 

A gdzie była ta prezentacja? Ładny trep z gościa, nie dość, że rzekomo zagrałem pare chwil to jego ocena jest kompletnie odwrotna od ludzi, którzy grali po 6-7 godzin. Masakra bez kitu.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

podaj mu swój adres, z pewnością przyjedzie zrobic ci loda na przeprosiny za to, ze osmielił sie miec inne zdanie niz ktos inny, kogo opinie czytałes :D

 

 

a gdize była prezentacja?

 

 

zgadnij:

 

1 E3

 

2 dubczyce Dolne

 

3 Dubczyce Górne

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

podaj mu swój adres, z pewnością przyjedzie zrobic ci loda na przeprosiny za to, ze osmielił sie miec inne zdanie niz ktos inny, kogo opinie czytałes :D

 

Nie chodzi o to, że typ ma inna opinie niż inni, tylko, że jego wiarygodność oceny w porównaniu z innymi ( duża większość) jest ch. niska. Nie dość, że nic nie zagrał to jeszcze w opinie się bawi. To jest żenada. Człowieku trzeba pograć dłużej wymienić konkrety jak inne poważne czasopisma to robią, a nie jakieś z dupy argumenty na szybko pisać. To pokazuje jakie typ pojęcie ma o tym co pisze. Kumasz?

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

a ty myslisz, ze jak pisma robią relacje z targów???

 

wyobraź sobie stand z grą i kolejke do niego na pół hali. A jak masz do czynienia z grą jak PeS to kolejka jest na cała hale

 

dziennikarz stoi w kolejce nierzadko kilka godzin , gra jeden mecz i musi ustąpić miejsca innym.

 

tak wygląda świat, czujesz sie rozczarowany?

Odnośnik do komentarza

a ty myslisz, ze jak pisma robią relacje z targów???

 

wyobraź sobie stand z grą i kolejke do niego na pół hali. A jak masz do czynienia z grą jak PeS to kolejka jest na cała hale

 

dziennikarz stoi w kolejce nierzadko kilka godzin , gra jeden mecz i musi ustąpić miejsca innym.

 

tak wygląda świat, czujesz sie rozczarowany?

Na E3 NIE BYŁO standu z PESem.Grała tylko dosłownie garstka wybranych dziennikarzy z zagranicznych mediów(głównie www) i to za zamkniętymi drzwiami.

Ja też nie mam pojęcia gdzie on w tą grę mógł grać,ale wole jednak poczekać na kogoś kto(jeśli to prawda) grał więcej niż 1 mecz.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

a ty myslisz, ze jak pisma robią relacje z targów???

 

wyobraź sobie stand z grą i kolejke do niego na pół hali. A jak masz do czynienia z grą jak PeS to kolejka jest na cała hale

 

dziennikarz stoi w kolejce nierzadko kilka godzin , gra jeden mecz i musi ustąpić miejsca innym.

 

tak wygląda świat, czujesz sie rozczarowany?

 

No chyba jednak nie do końca. Akurat relacja PES 2012 w L.A była zamknięta i grę testowali redaktorzy przez parę godzin. Stąd są obszerne relacje. Rozumiesz? Piszą na kilka stron wymieniając zalety i wady po kolei. Rozumiesz? Zaczynają od A.I poprzez strzały, podania, grafikę,fizykę etc Wszystko opisują i analizują. Ty mi podajesz, że jakiś koleś coś tam widział, coś tam zagrał i sklepał trzy zdania. Żenada to mało powiedziane. Dlaczego inni mogą poważnie pisać? Dlaczego? Bo siedzą w temacie i podchodzą poważnie do tego co piszą. Mało mnie interesuje bełkot gościa, który sklepie kilka zdań, mało tego nie poda konkretów i żeby było śmiesznie, bełkot ten jest zupełnym przeciwieństwem tych co testowali grę przez 5 - 7 godzin i dali opisy na 3- 4 strony podając konkrety o PES 2012. Chcesz to ci mogę podać 6 konkretnych linków z opisami i analizami PES 2012 i wtedy zobaczysz sobie wiarygodność tego gościa. Dodam tylko, że są zupełnie inne niż jego. Ot taka mała różnica człowieku.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

a ty myslisz, ze jak pisma robią relacje z targów???

 

wyobraź sobie stand z grą i kolejke do niego na pół hali. A jak masz do czynienia z grą jak PeS to kolejka jest na cała hale

 

dziennikarz stoi w kolejce nierzadko kilka godzin , gra jeden mecz i musi ustąpić miejsca innym.

 

tak wygląda świat, czujesz sie rozczarowany?

Na E3 NIE BYŁO standu z PESem.Grała tylko dosłownie garstka wybranych dziennikarzy z zagranicznych mediów(głównie www) i to za zamkniętymi drzwiami.

Ja też nie mam pojęcia gdzie on w tą grę mógł grać,ale wole jednak poczekać na kogoś kto(jeśli to prawda) grał więcej niż 1 mecz.

 

 

no własnie tam, twierdzi że udało mu sie dostac na pokaz ....

zresztą nie wiem czy 1 mecz zagrał, tego nie pisał , tak mi jakos sie powiedziało , dokładnie to powiedział "trochę pograc" , może było wiecej... Po prostu jedna opinia , that;s all.

 

 

_________________________

 

Lons ty masz 16 lat jak nic, usiłowałes nam tu wkrecic ze niby pod 30 , ze zona i te klimaty. Akurat, tere fere, nie chybnie masz naście latek, rzucasz non stop "żałosne i załosne", obrażasz ludzi

 

 

a jak ci jakis koleś napisałe "lons -srons" to sie wurqwiłes jak...16 letnie dziecko :D :D :D :D :D

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Orson, przeczytałem Twojego newsa i machnąłem ręką, bo szczerze był z dupy. Argumenty lonsa bardziej mnie przekonywują, goście ograli tytuł, zdali sensowną relację, a co ważne mogli być przy tym obiektywni, a Ty wyskoczyłeś z gościem, który pograł chwilę - darujmy sobie takie relacje. :) To tak jak z typkami z forum, którzy rozegrali 100 meczy w PES2011 i zgrywają się na fachowców, opiniują, bluzgają.. A ch. wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

nie był z doopy a z było nie było największego polskiego pisma

 

lons nie ma argumentów, to jakieś dziecko jest była z niego beka jak dał sue sprowokować jakimś trolom a potem jak nazwali go Lons srons to mu żyłka skoczyła zupełnie . Przytoczyłem po prostu newsa, z jak mówie najbardziej poczytnego pisma w Polsce a lons na początku zarzuca mi, że kłamie (lol niech se kupi to sprawdzi ) a potem, że ten gośc kłamie ...też lol, byłby skonczonym durniem gdyby kłanał

 

a najlepsze, ze koleś sie nie może pogodzić z tym, ze komus sue gra nie spodobała...no psajko, sam powiedz

 

do teho włazi non stop fo tematu o fifie i powtarza ciągle to samo, że go cris jeszcze nie wywalil z tąd to zagadka

 

 

 

a ty sobie daruj zgrywe ,"zagrali 100 meczów i chu.ja wiedzą" bo

 

1 czasem wystarczy zagrać nawet 10 meczy by mieć zdanie

2 nie jesteś autorytetem bo czym możesz sie pochwalić? jakiś turniej wygrałes?

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Orson - w moim odczuciu Ty masz 5 lat.. :) Liżesz dupsko crisowi, raz już przez Ciebie dostałem bana. Nie masz racji w tym wypadku i nie ośmieszaj się już z CDA - wtf? Jakiś wyznacznik jakości? Szkoda tylko, że relacja zamyka się w paru zdaniach. Orson, niektórzy mają inne sprawy na głowie i nie rozwalają się po turniejach, wiesz - życie: Praca, dom, często żona i dzieci. Gdyby nie to, że mam warunki pracy za(pipi)iście pożądane dla gracza, to zapewne grałbym 2h dziennie w porywach. Daruj sobie zaczepne teksty i koniecznie idź ograj kolejny turniej klatki schodowej. Pozdr.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Haha, ale polewka. Orson napisał sobie na luzie, że jakiś typek z CDA napisał tekst o PES 2012 dość nieprzychylny to został zaatakowany. O co w ogóle wam ludzie chodzi. Czy Orson reprezentuje tego typa tu na forum? Jest jego adwokatem? Nie, więc lons ogarnij się i skończ gadać głupoty. Na cholere go atakujesz? Przez takich jak ty zaczynają się każde wojenki.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Orson - w moim odczuciu Ty masz 5 lat.. :) Liżesz dupsko crisowi, raz już przez Ciebie dostałem bana.

dostał bana a nadal pisze...kur.wa ewenement jakis :D

 

 

a lizę dupsko , tak bo powiedziałem...ze chce by zbanował Lonsa :D bo chce, bo Lons jet ....non stop robi ferment, powtarza sie itp.

 

 

a o turnieju napisałem bo twój tekst w stylu ":(pipi) wiecie zagraliscie tylko 100 meczy" był tak,z(pipi)nany że szkoda gadac

 

 

a twoje wysmiewanie CDA też o tobie wiele mówi, ty zapewne piszesz dla Edgea czy Gameinformera :whistling:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

idento jak Lons- napierdo.li bzdur na 2 strony i powtarza "nie zrozumiałes" :D

 

 

mistrzowie PESa - liga była na forumku to lons zajął opstatnie miejsce a Elentario sie wycofał :D :D :D

 

 

 

___________________________

 

a info wrzuciłem bo...to przeciez jet o tym temat! Zważywszy na to, ze w sumie malo kto chyba kuopuje z tego forum CDA, to sie podzieliłem wiadomością

 

 

gdyby info było pozytywne oczywiscie zrobiłbym tak samo.

 

Bo nie wiem czy wy myslicie, ze ja co, chwiałbym by PES był słabą grą?

 

Otóż sie mylicie, jesli taki jest wasz osąd. Nie podchodze emocjonalnie do sprawy, Fifa i PES to dla mnie towar, przedmioty...wybiorę lepszy tudzież oba (ale o to ostatnie ciężko bo trudno sie gra w dwie piłki naraz) That's all....

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Wrzuć więc jakiś tekst,z gazety,która napisze więcej niż dwa zdania.Myślisz,że czemu póki co nie ma wzmianki ani na gamezilli od Kosa,ani na PPE o PESie?

Nikt nie miał okazji gry testować z polskiej prasy raczej.Gościu pisze,że pograł chwilę i nie zauważył różnic - fajnie.

A Dream Come True

 

Itʼs 10.07 in the morning, the sky is a bit cloudy but itʼs warm. I stand in front of Konami of Europe HQ in

Frankfurt (Main). Itʼs some kind of a special moment for me. For years, I have envied magazines and

websites (like WENB) for getting early access to games and PES, especially. I wanted to be with them,

play with them, discuss the game. Today, Iʼm going to do the same. Iʼm here to play an early version of

PES 2012. Together with Marvin from prorevo, who has invited me. Itʼs a dream that has come true. But

enough sentiments, letʼs plunge into work (or should I say fun?).

 

Who Moved For Motion?

 

I was honoured with the role of the spectator in the first match as Marvin played against a Konami

employee. First thing that struck me was the motion on the pitch even before the playersʼ entrance. A

few groundsmen were walking over the field and checked the grass. A few moments later, the view

switched and you see the referees talking a bit, before they led the players out of the catacombs.

Camera men, stewards, managers, all moving and looking great. They didnʼt stop to move when the

match started, no, you could see the managers walking up and down in the coaching area, the cameras

tried to follow the ball, the stewards walked along the boundaries of the field and the stewards were

looking back onto the pitch from time to time; they normally look at the crowd. Just as they do in real

life. Nice touch with regards to the crowd: they wore the kits of the home team, looked really cool.

Moving to the on-the-field-event. There were many new animations for sliding, passing and shooting

but for little things as well. For instance, when another defender was going to cover another attacker, he

waved to his team mates that heʼd take over from them. If a player realised, that he would not reach the

ball with a kick, he pulled back. Wow. Oh, and when we played with national teams, volunteers were

standing/sitting next to the teams, holding the particular national banner.

Altogether, very eMOTIONal.

 

Can You Keep Up?

 

I think, that could have been the phrase Christiano Ronaldo said to Badstuber when he ran past him.

Badstuber couldnʼt. Germany conceded a goal. Doesnʼt sound like PES 2011, does it? Well, it isnʼt.

PES 2012 manages to balance those two aspects, attacking and defending, that represent the core of

football. Attackers can outsmart defenders and vice versa. Take that example from above. Ronaldo kept

the ball close to his feet, fooled the defender by shifting to the left and passed him by on the other side.

With no one left to block him, he could even outran Badstuber by a few meters and had enough time to

place his shot. Would you like an example to prove the opposite? Marvin played against me with Messi.

Messi went missing for 90 minutes. Say no more.

The keepers keep you well in play, rest assured. They seemed to be more aggressive at corner kicks or

free kicks and plucked the ball out of the air. They were more reliable and overall good. In 25 matches

we had maybe one situation where we thought the keeper could have kept that ball.

 

Thatʼs Not Fair!

 

Erm, it is. Why? Because the referee said so. And he was always right.

You can say that refereeʼs are fixed and much better than last year. Neither did they shed cards nor

were they mean when it came to yellow-/red-carding. They acted just… right. We never felt as if we

were betrayed by the referee.

It was the same with offside. We had maybe three or four off side situations and they were all correct.

At one point, Marvin stopped to play because he thought my player to be offside. However, the referee

was right again. Too bad I missed my shot.

A word (or two) concerning penalty kicks. As Adam already said, the camera is back to normal, behind

the player who earned the penalty kick. It works, and it works great. It is fair.

 

Thatʼs What I Call Intelligence.

 

I wonʼt go into detail here about player behaviour. Not yet, as I canʼt at the moment. But I will tell you

about that loss I tweeted earlier. The glorious 1-4 defeat. Yes, I lost against a lower rated team and I

loved it. In PES 2011, if a player was near your goal, he tried to shoot, most of the time. In PES 2012, it

is completely different. It feels alive. Letʼs go:

0 – 1: Counter attack by my opponent, four defenders, three attackers, one in the middle, one on each

side. I closed the center striker down and expected him to shoot. However, he played a high deadly

pass to the left winger who slowed down the ball, took a short look and played a precise cross to the

right outer corner of my box. To the right winger, of course, who then hit home volley. I was like:

ʻawwwwʼ (eyes wide open).

0 – 2: Mistake by myself, I passed the ball to an attacker instead of kicking it away. He outsmarted my

keeper! He feinted a shot, moved the ball out my keepers reach, ran a few yards and scored.

0 – 3: The best goal today. An attacker got the ball in my 18 yard area. However, he didnʼt shoot

instantly – what he would have done in PES 2011 – but laid the ball back for an attacker that was in a

much better position to shoot – and to score, of course. He lifted his foot and played the ball with so

much silkiness that I lowered the controller and stopped playing. My mouth copied the behaviour of my

eyes. I think I replayed it 4 times? Needless to say that I had none but one chance to score in the first

70 minutes – I hit the post.

0 – 4: Nice header after I mistimed the header of my defender. Timing is extremely important in this

game. Not once did I have the feeling that the CPU cheated me. I always mistimed actions. And I knew

that I failed.

1 – 4: 88 minute, regular goal, nothing special. Of course not, as it was I who scored.

Whew!

 

I played that match with wide cam because this pitch side cam takes time to get used to. Furthermore, I

used the “completely manual” setting for passes which was complicated enough. About an hour before

we left, I tried to combine this setting with the new cam. Looks great, plays great, I got smashed. By the

gameplay, by the AI.

 

So is it the perfect package?

 

Sadly, it isnʼt. Two things are spoiling the party, at least a bit. One thing is shooting but thatʼs covered by

Adamʼs essay already.

The other thing is a bit weird to explain. When you pass the ball to or behind a team mate (deadly

pass), that player runs towards the ball and then, all of a sudden, slows down and jogs towards the ball.

Meanwhile, an opponent might run there and steal you the ball. It doesnʼt happen all the time, but

worryingly often. Something I will need to see how it changes through development.

 

Jeśli już się mam opierać na tekście a nie na własnej ocenie po testowaniu gry to wolę przeczytać tekst, w którym piszą dokładnie o zmianach,których na pewno nie da się zauważyć po "chwile gry".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...