Skocz do zawartości

PES 2012


Rekomendowane odpowiedzi

idento jak Lons- napierdo.li bzdur na 2 strony i powtarza "nie zrozumiałes" :D

 

 

mistrzowie PESa - liga była na forumku to lons zajął opstatnie miejsce a Elentario sie wycofał :D :D :D

 

Owszem, ale było to uzasadnione wówczas słabym łączem. Wejdź do naszego community master i rzuć okiem na profile i przestań zachowywać się jak pajac.

Odnośnik do komentarza

@Orson

 

Po pierwsze naucz się pisać poprawnie po polsku po po oczach wali. Po drugie pisz na temat. Po trzecie to jest temat PES 2012. Ode mnie chłopcze mały odwal się bo to nie jest wątek o Lonsie tylko o Pro Evolution Soccer 2012. Człowieku twój argument, że CDA to największy polski serwis jest tak żenujący, że szkoda to komentować. CDA może być największym serwisem na świecie, ale jeśli w taki sposób jego recenzenci podchodzą do opisu danej gry patrz PES 2012 to gratuluje. Chłopcze żeby coś oceniać rzetelnie pierw trzeba dany tytuł ograć. Rozumiesz? Możesz sobie krytykować PES 2012 ile chcesz i jak chcesz mam to głęboko, ale jeżeli chcesz być poważnie traktowany w dyskusji to podaj poważne argumenty. Śmieszny typek z CDA nie podał żadnych argumentacji i dlatego jego pseudo analizę wyśmiałem. Mało tego nie wiem jakim cudem on w ogóle był na E3, ale to szczegół. Na koniec proszę ciebie byś bezczelnie nie kłamał bo nie uczestniczyłem w żadnej lidze PES, a czy będę w PES 2012 to życie pokaże.

 

@ Elantario

 

Nie wchodź w dyskusję z tym gościem bo on jest w okresie dojrzewania, a tym bardziej nie podawaj argumentów żona, dzieci bo go to przerasta. On twoich argumentów odnośnie PES 2012 i tak nie zrozumie. Nie ma sensu pasuj. Poważnie.

 

Nowe zdjęcia. Stadion Stade de France ładny, ale u konkurencji z Juve ładniejszy :biggrin:

 

http://www.jeuxactu.com/article-53691-pes-2012-dans-le-petit-filet.html

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Lons -srons : -)

 

 

elentario weź nie kłam bo pes działa nawrt na 1 mbs , no chyba że ty miałeś 128 kbs to se mogłeś na kurniku w pasjansa grać a i tak pewnie z lagami : -)

 

Taki jesteś obyty i nie wiesz, że to czy masz 10, czy 20mb/s nie ma znaczenia. Miałem 20mb/s od tp i pingi po 150/300ms (poczytaj z czym to się wiąże). Teraz mam światłowód i 4 mb/s pingi po 7/10ms. Nie ośmieszaj się chłopcze bardziej, a jak masz wątpliwości to zagrajmy kilka meczy.

 

Lons -srons : -) - Orson właśnie takich debili jak Ty w pierwszej kolejności powinni banować.

Edytowane przez elentario
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Elentario czy ty jesteś aby miękkim chu.jem robiony?

 

 

Notka Konami jest taka: "do gry online potrzeba stałego łącza o przepustowości 190 kbs upl'

 

Dobra, zaznacze bo nie pamietam - była mowa o 190 albo 200 kbs.

 

 

a czy ty wiesz, ze neostrada w opcji 1 mbs ma 256 kbs wysyłania. Nie trzeba byc Pitagorasem by obliczyc, ze mając nawt te 1 mbs - czyli de facto 265 kbs uploadu, masz WYSTARCZAJĄCO? Kapujesz? Wystarczająco o 56 kbs czy 66 (jesli było 190 minimum)

 

A pingi przy nawet takim archaicznycm łaczu to ok 26 sek na przestrzeni tyś km. Tak, ze nie wiem kto cię tak zwałował....a zresztą myśleę, ze kłamiesz albo mataczysz cos

 

mój kuzym ma internet radiowy. technologia 3 generacji a wiec z roku ok 1997, czyli zabytek. I wiesz jakie ten szmelc notuje pingi? ok 200 ms- czyli zauważalny lag, bo powyżej 160 wida button laga. A ty mi wmawiasz, ze na kablu miąłes 300 ms??????

 

To co oni ci sprzedali, internet z rumunskiego sklepiku? :D :D :D

 

I wiesz co? miałem okazje zagrac w PES 2011 na 1 mbs. I wiesz- zero lagów, bo i byc ich nie mogło.

 

 

No i na poprzedniej stronie mówiłeś, ze pasujesz a jednak nie spasowałeś

 

 

to po co deklarujesz któryś juz raz w podobnych przepychankach, ze pasujesz skoro nie masz takiego zamiaru :D :D :D

 

 

łatwo cię stroloooowac. Lonsa też. Jak mu jesen 17 late pocisnął w temacie o PS3 "lons- srons" to była beka bop Lons złapał taki wqurw...na jakies dziecko jeszcze w sumie. Nawet w rodzyny to potem wsadzili.

 

 

 

a co do propozycji meczu to sorry , podziekował, lager podobno jesteś, tak, że wiesz.... :lol::D

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z kumatych może wytłumaczyć orsonowi, że bardziej istotne od up/dow są pingi... Dokształć się trochę człowieku. Teraz mam łącze symetryczne pobieram i wysyłam 4mb/s, ale nie w tym rzecz. Co do meczu - boisz się batów? :> Że jesteś (pipi)oną ciotą to już wiemy i że nie skończyłeś żadnej szkoły, też. Więc albo gramy, ale (pipi) troluj dalej dzieci w bloku.

 

Jeszcze jedno - TP ssie pałę tak jak Ty i okablowania nie wymienia do domów prywatnych. Jeżeli wątpisz w to, poczytaj fora, łącze telefoniczne od 100ms/300ms

Edytowane przez elentario
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

elentario -dupario

 

von książe-lager

 

 

który miał radiówke i chciał grac w pesa a łącze miał takie, że nawet na Travianie miał lagi : -)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

znów to samo co lons, nie rozumiesz, czytaj ze zrozumieniem

 

jestescie bracmi czy tylko w wolnych chwilach miziacie sie pisiorami, powiedz mi w tajemnicy, na uszko

 

a na wp.pl sie nie liczy bo tam cyganią : -)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

znów to samo co lons, nie rozumiesz, czytaj ze zrozumieniem

 

jestescie bracmi czy tylko w wolnych chwilach miziacie sie pisiorami, powiedz mi w tajemnicy, na uszko

 

a na wp.pl sie nie liczy bo tam cyganią : -)

 

Heh.. Tak jak myślałem mocny, ale tylko w gębie. :D A grałeś w ogóle w PES2011?:> Nie mam Twoich osiągnięć w sieci.. Pewnie grasz na ukrytym acc np. orsion-pysior1234. Jakbyś chciał kiedyś zagrać to zapraszam. Kończę z Tobą polemikę bo zawsze wychodziłem z założenia, że dzieci krzywdzone przez swoich rodziców są po prostu biedne.. Że ojciec myział cię pysiorem? Ech.. Przykre. ;/

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

grałem , zanotowałem ok 10 zwycistw i 30 porazek po sieci

 

ni watpi zebys wygrał. Zagrałby a jakże ale sprzedałem gre kilka mies temu

 

ubolewam nad tym bo byś wygrał a nabrzmiały z radości penis wykolił by ci lewe oko

Odnośnik do komentarza

Orson jest zwykłym chamem. Obrażasz innych userów. Nie dość, że nie piszesz na temat w wątku PES 2012 to jeszcze notorycznie wyzywasz innych. Powinieneś dostać bana za takie szczeniackie i prostackie zachowanie. Mam nadzieje, że Cris dokładnie przeczyta posty i szybko wyłapie winnego chamstwa, wyzwisk i arogancji.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

szedł Lons obok koparki i dał sie nabrać

 

tytuł Karol Strasburger Roku w kieszeni xd

 

 

tak Lons, Cris poczyta, obdarzy % , dalibóg będzie to twój setny

Edytowane przez Orson
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Co do włączania się obrońców do ataku, to mam nadzieję, że da radę gdzieś to w taktyce poustawiac. Jakieś strzałki jak kiedyś, albo coś. Co do ostatniego filmiku, to chyba kogoś tam ostro po(pipi)ało. Przy autach może byc fajne, ale rożne, czy wolne powinny byc grane klasycznie, na czuja. Jak w online zaczną mi sypac bramki ze stałych fragmentów w tak noobowski sposób to połamię płytę i tyle będzie z gierki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...