Skocz do zawartości

Starhawk


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra gra ten Starhawk. W Warhawka nie grałem więc w sumie jest to mój pierwszy kontakt z serią. Na prawdę fajny jest patent ze stawianiem budowli. Całkiem rajcowne jest też latanie Hawkami, szkoda tylko że samo strzelanie nie jest już takie super. Co prawda ja w gry multi praktycznie nie gram więc może się nie znam ale beta wciągnęła mnie na dłuższą chwile (póki nie wyłączyli serwerów do konserwacji) i gdybym miał czas i chęci na jakąś grę na multi to pewnie wybrałbym SH :) Chciałbym tylko zobaczyć jakąś większą mapę i budowli mogłoby być więcej (ofensywnych w szczególności), no i powinni "podkręcić" strzelanie (na mój gust bronie są za słabe).

Do zabawy w becie pewnie jeszcze wrócę :)

Odnośnik do komentarza

Kozbinio to było Facing Worlds jesli mowimy o tej samej mapie:) ja CTF nie przepadalem bo zwykle gralismy w czworke w jednym pokoju po sieci i tryb ktory krolowal to DM:) za to muzyka w grze krolowa:) chocby ten kawalek http://www.youtube.com/watch?v=1oE8heI-Ozc no ale to temat o Starhawku wiec wracajac do tematu mi niestety jakos nie podchodzi zmienily mi sie troszke gusta:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

wczoraj pograłem trochę, dziś nie mogę się połączyć coś. warhawk moim zdaniem lepszy. brakuje mi tego zawiśnięcia w powietrzu hawk'iem, tu zamiast tego zamieniamy się w robota. latało się przyjemniej i atak rakietami czy działkiem dawał lepszy efekt, w starhawk'u większość rundy potrafię spędzić na jednej potyczce w powietrzu z jednym kolesiem. mam nadzieję, że będzie można zrzucać też bomby tak, jak w poprzedniczce. budowanie fajne, ale jak sam sobie nie wybudujesz to ciężko przechwycić cokolwiek do transportu, a bywa tak, że jest już postawionych max budowli i musisz czekać. grafika również nie robi do końca jak na obecne produkcje. nie wiem ile będzie pojazdów, bo jak na razie to tylko hawk i jeep. pytam się, gdzie jest czołg?! ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Starhawk map packs to be free, MLG tournament announced

 

http://blog.us.playstation.com/2012/05/08/starhawk-out-today-mlg-tournament-all-map-packs-free/#utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+PSBlog+%28PlayStation.Blog%29

 

Według IGN, najlepsze multi na PS3. Mam nadzieje, że zdecydują się na jakieś demko finalnej wersji.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...