Skocz do zawartości

Starhawk


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
Gość donsterydo

Jakoś mnie nie grzeje ten tytuł. Liczyłem n całkowicie coś innego. Widac przynajmniej, że twórcy kładą też duży aspekt na kampanię singlową. To akurat na plus.

 

Jak to co piszesz niby ma się do tego, że sami zapowiedzieli kampanię na 5-7h :teehee:

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

MW też miało kampanie na 5h, a wszyscy się spuszczali jaka to za(pipi)ista nie jest. Może twórcom Starhawka też się ta sztuka uda, kto wie.

 

Mi tylko chodzi o to, że jak można pisać, że developer kładzie DUŻY nacisk na kampanię dla jednego gracza skoro sam zapowiada, że będzie się zaliczała do tych krótszych jakie są na rynku :)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Wiesz, po zlukaniu pierwszegp trailera gdzie pokazana była tylko kampania takie po protu odniosłem wrażenie. W koncu warhawk to było tylko multi. Teraz po przeczytaniu zapowiedzi w psxe wiem, że kampania będzie jednak tylko dodatkiem do multi i przy okazji większość misji będzie w stylu tower defence.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 miesiące później...

Nie wiem czy jestem w mniejszości ale temat nie odżył więc pewnie;)

Dostałem zaproszenie do private bety Starhawka. Jako, ze grałem w poprzednika, w jedną z pierwszych napierdalanek online na PS3 mam pewien sentyment do tamtego tytułu. Obecnie Starhawk wygląda jak gra z PS2 w HD. Mało osób na serwerach, gra przyjemności nie dostarcza zbyt dużo. Klimaty Sci-Fi jakoś mi nie odpowiadają, animacja skokowa, klimatu 0.00001%. W tym stadium gra do wydania na PSN bez perspektyw na sukces.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

"UNCHARTED 3 guys, you will receive an email on how to access the beta. In order to get this email you’ll have had to redeemed your Online Network Pass found inside the boxed copy and made sure you’ve opted into receiving marketing emails."

 

http://blog.eu.playstation.com/2012/01/17/starhawk-public-beta/

Odnośnik do komentarza

Warhawk był świetny - super duże mapy jak na tamte czasy na konsoli, latadła, jeepy i prosta rozgrywka naprawdę dawały kopa w jaja. tutja martwi mnie fakt, że tytuł ma single (warhawk był tylko multi i na ten tryb stawiano wszystkie siły). boli kwadratory gameplay - warhawkowi z racji wieku można wybaczyć, ale dziś w dobie animacji z BF3 takie akcje nie mają miejsca. Fajnie wyglądają pojazdy

 

cieszy mnie klimat unreal tournament - a moment jak koleś biegnie z czerwoną flagą na plecach to definicja fanu sieciowego i budzą się wspomnienia dwóch wież z UT na kompie (ktoś pamięta jak się nazywała ta mapa?).

 

Ciekaw jestem czy przegną pałkę z polami siłowymi, boostami i killstreakami biorąc na wzór CODa - momentami tak to wygląda. o chaos niestety tu będzie nietrudno kiedy można być transformersem i latać i biegać kiedy się chce.

 

mimo wszystko przez sentyment do warhawka chętnie obadam

Odnośnik do komentarza

pierwsze wrażenia? bardzo pozytywne, nie licząc chaosu na serwerach :)

 

gra zalatuje klimatem UT, animacja jest i ladna i szybka. bronie wydaja się jakies takie... bez (pipi)nięcia :) ludki przyjmuja chyba 3-4 strały z snajperki na klatę.

mapki? raczej proste i mało rozgarnięte (widziałem dwie) ale z potencjałem do zabawy w "strategiczne ataki". budowanie fortyfikacji i "garaży" tez całkiem dobrze rozwiązano.

 

na ta chwile jestem zadowolony - do pełnej oceny bety musze jednak więcej pograc :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

podobno jest taka akcja, że posiadacze uncharted 3 dostaną dostęp do bety Starhawk ? kiedy to się dostanie ?

 

czym dłużej gram w multi U3, tym bardziej je doceniam, a te nowe mapki naprawdę są aż tak dobre ? bo wszyscy je wychwalają i nie wiem czy brac czy nie ? wcześniej myślałem, że nie będe dużo grać w U3 a jednak mnie przyciągnął i to mocno do trybu multi.

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.