Skocz do zawartości

inFamous 2


Gość Kyo

Poziomt trudności pucharów!  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharków w inFamous 2?

    • Bardzo łatwe
      4
    • Łatwe
      8
    • Średnie
      9
    • Trudne
      0
    • Bardzo trudne
      1


Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś tutaj też miał problem z pucharkiem generalny remont ? rozwalam cały czas werandy, cysterny i inne duże obiekty pojawia się napis wielkie zniszczenie a puchar nie wpada. HELP

Rozwalaj na wszelki wypadek tylko werandy i to na pierwszej wyspie bo jest tego duzo. Oraz faktycznie wychodzi wowczas "wielkie zniszczenie".

 

 

Chyba najprostsza platyna jaka zrobilem. Wystarczy gre przejsc po prostu dwa razy :). Infamous 1 zdecydowanie trudniejszy.

Ale fakt ze niski poziom trudnosci nie odbiera jej paleczki GOTY, ofkoz do czasu ukazania sie hitow na jesien.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Platyna w dwójce jest banalna, nie żeby w jedynce była jakaś trudna. Ale w dwójce to o jakieś 2 oczka niższy poziom (strasznie zwalili sprawę ze sztuczkami).

 

@Daras

 

No nie wiem, ja tam grałem już w tym roku w co najmniej dwa lepsze tytuły niż Infamous 2 ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

@ Slupek

 

No wiesz, GOTY dla mnie ofkoz. Malo tytulow mnie zainteresowalo w pierwszej polowie roku. W fpsy nie gram, a z tych, ktore mam zamiar, jeszcze nie ogralem LA Noire, ktore lezy nierozpakowane z folii w kolekcji na polce :P

 

@ Grzes

 

Inf 1 faktycznie mial latwy komplet, aczkolwiek trzeba bylo sie troche natrudzic przy zbieraniu shardow albo robieniu stuntow. W Inf 2 takich rzeczy nie uswiadczysz, ale gra sie przemiodnie. Smiem twierdzic, ze dlugosc gry rekompensuje latwy poziom i mozna nawet w tym przypadku mowic o zalecie. Na pewno nie jest to bajeczka, w ktorej platyna pada po 7h grania. Gra w sam raz na wakacje :)

 

Tak sobie ocenie: jesli dla mnie trudnosc trofeow w Wipeout HD to 9/10, Batman AA 7/10, tak Inf1 4/10 a Inf2 2/10 :pirate:

Odnośnik do komentarza

czy ktoś tutaj też miał problem z pucharkiem generalny remont ? rozwalam cały czas werandy, cysterny i inne duże obiekty pojawia się napis wielkie zniszczenie a puchar nie wpada. HELP

Hej, Ciri ;)

jeśli chodzi o Generalny remont, to ja byłem przez dłuuuuugi czas przekonany, że mam buga i mi nie wpadnie. Spodziewałem się, że może jakiś patch będzie miał to naprawić. Rozwaliłem mnóstwo tych balkonów i trofik nie chciał wpaść. Zły byłem okrutnie i... w czasie wykonywania jakiejś misji wpadł samoczynnie. Po prostu gdzieś tam strzeliłem w balkon, żeby strącić z niego dwóch badass'ów i trofik wpadł.

Osobiście mam wrażenie, że jest problem ze zliczaniem "Generalnych remontów", jakie robimy w inF2. Problem ten był zgłaszany wielokrotnie na forach.

Po prostu graj. Wpadnie samo. A jak przejdziesz ostatni rozdział i dalej nie będziesz miała, to znów wybierzesz się na małe destruction derby ;)

Pamiętaj, że zliczane są nie tylko werandy, ale i wybuchające cysterny z paliwem, które znajdziesz na drugiej wyspie (chyba w dzielnicy przemysłowej).

 

Platyna w inF2 banalna, z mojej dziesiątki platyn była zdecydowanie najprostsza. Jedyne co potencjalnie może sprawić problem, to chyba odnalezienie wszystkich gołąbków. Na ogół ludzie zapominają o jednym na wyspach, przez które wchodzimy do New Marais i mają z tym problem (chodzi o wyspy z trofika Powrót na Żuławy).

 

Głupie trofiki tam to znów zbieranie shardów (o ile w jedyne było to wyzwaniem, mega irytującym, ale jednak wyzwaniem) tak tutaj jest tylko bzdurnym zmuszeniem do biegania godzinę po mieście. Umiejętność pozwalająca widzieć najbliższy shard sprawia, że po prostu jest to dodatkowy czas spędzony w grze, który nie daje tak naprawdę żadnej frajdy, ale trzeba to zrobić, jeśli chcesz platynę. A Sucker Punch iście znienawidziłem za trofik związany z wykonywaniem misji autorstwa graczy. Pomijając to, że 80% to crap, duża część to gierki stworzone przez rzeźników, chcących wymaksować poziom trudności (miałem misje, gdzie zamknięto mnie w pomieszczeniu chyba z czterdziestką lodowych przewodników... hardcore!). A plagą są misje, nie dające się ukończyć. Biegasz 20 minut wykonując polecenia, a potem błąd logiczny w skrypcie misji nie pozwala Ci jej ukończyć, albo gdzieś ginie jeden z przeciwników, których trzeba ubić i nie ma siły, żeby go odnaleźć.

Odnośnik do komentarza

Najszybciej robiac misje uzytkownikow, w wiekszosci sa (pipi)owe, ale lepszej opcji nie ma niestety.

licznik działa bez resetu. możesz umierać do woli; ja chyba 2 razy wyskoczyłem się doładować w czasie robienia tego trofa, z 10 minut zajęło; najłatwiej chyba na drugiej wyspie - ślizgasz się po przewodach w zatopionej części i co chwilę na kogoś wpadasz :)

Najlepiej to zrobic na samym poczatku gry, jak jeszcze pierwsza wyspa nie jest w calosci zasilana.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem już jako dobry zrobiłem prawie wszystko co się dało tylko mam problem z wykupieniem mocy, brakuje mi jakies 5k doświadczenia jak najszybciej mogę je teraz zdobyć ?

Odpalaj misje użytkowników. Znajdziesz takie w których leci na ciebie horda przeciwników, ich eliminacja daje dużo punktów (czasami jednym strzałem w beczkę), można ją zagrać kilka razy.

Odnośnik do komentarza

Wszystko się zgadza, z małym wyjątkiem. Przy wyłączonym prądzie nie można ślizgać się po przewodach.

źle się wyraziłem - biegałem po przewodach ;)

 

co do brakujących punktów - najpierw skończ wszystkie misje poboczne; jeśli dalej będzie brakować, to rzeczywiście - odpalaj misje użytkowników, te nastawione na walkę; są takie, gdzie jest nawet około setki przeciwników;

 

w jedynce miałem taką wtopę grając jako zły na hard; chyba 10k punktów musiałem zrobić biegając po mieście i szukając niedobitków; chyba wszystkie triki opanowałem tam do perfekcji, bo za nie było najwięcej punktów;

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skończyłem już jako dobry zrobiłem prawie wszystko co się dało tylko mam problem z wykupieniem mocy, brakuje mi jakies 5k doświadczenia jak najszybciej mogę je teraz zdobyć ?

Odpalaj misje użytkowników. Znajdziesz takie w których leci na ciebie horda przeciwników, ich eliminacja daje dużo punktów (czasami jednym strzałem w beczkę), można ją zagrać kilka razy.

Dosc stary post, ale jedna rzecz. Tak misje uzytkownikow mozna grac kilka razy, ale exp nalicza sie tylko za pierwszym podejsciem potem nie :) Mimo, ze wyswietla na ekranie ze np 3exp za cos tam.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Daję jej 6/10. Z pewnością nie jest to kaszka z mleczkiem, ale też nie jest jakoś specjalnie trudna. Kilka momentów na hard z początku może sprawić problem, ale gdy już mamy w arsenale odpowiednie pociski jest znacznie łatwiej.

Dobrze jest (ogromnie to ułatwia zabawę) znać taktyki na przeciwników. Poprzednia odsłona była minimalnie cięższa (głównie przez ostatnią walkę).

Odnośnik do komentarza

Sylvan, zaskakują mnie Twoje ostatnie oceny dla niektórych gier, jeśli chodzi o trudność platyn. Miałem Cię do tej pory za hardcorowca, bardzo surowo oceniającego poziom trudności gier, a tutaj kolejna, moim zdaniem, zawyżona ocena. 6/7 to dałbym InF1, a InF2 dla mnie to takie 5 mocne. W jedynce były momenty, gdzie gra przycinała wręcz od natłoku motłochu, a w dwójeczce czułem się przytłoczony ilością przeciwników tylko raz (wejście z takiego dużego placu w uliczkę obstawioną szczelnie z każdej możliwej strony przez wrogów, nie potrafię zbyt dokładnie opisać ;)). Dwójka dużo łatwiejsza.

Jedynkę trzeba było "platynować", czyli zawalczyć o sporą część trofików. Tutaj mocno ograniczono zbieractwo i bicie konkretnych technik, przez co czasu zajmowało to mniej, a ta mniejsza ilość technik sprawiła też, że i skill był niższy, a finalnie składało się to na grę, w której platyna wpada prawie, że przy okazji przechodzenia. (Bólem w (pipi)e były tylko misje użytkownika, bo czasem walczyło się kwadrans o jej ukończenie, a przez to że miała buga była nie do zaliczenia...).

 

Infamous to jedna z tych gier (w zasadzie dwie gry :D), przy których wstyd mówić o trofeach, bo są łatwe i lepiej skupić się na fantastycznym gameplayu ;) Po dwóch przejściach można poświęcić chwilkę i dowalić brakujące trofiki wbijając platynę. Banał :)

Odnośnik do komentarza

dla mnie w Infamous 1 była łatwa platyna, a jestem totalnym laikiem, na hardzie łatwo, odłamki zebrałem wszystkie sam bez rzadnych mapek jedynie sztuczki musiałem oblukać gdzie wykonać po skończeniu wątku fabularnego i wg to będzie z 3/10 (AC2 dostał odemnie 2/10) (KZ3 4/10) (Dead Nation 5/10) mam tylko 4 platyny. natomiast infamous 2 jeszcze nie zplatynowałem ale też to pewnie będzie z 3/10 (choć subbosowie są troszke trudniejsi więc ewentualnie 4/10) . Jak się ogarnia moce to i przeciwników to poziom trudności niewiele zmienia. bo o pozostałych trofeach nawet nie wspomne bo część to fabularne a reszta to wpada sama losowo podczas przechodzenia gry.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Trophy "Z wielką mocą.........." - odblokuj i kup wszystkie moce.

 

Teraz tak, czy muszę kupić absolutnie wszystkie moce dla dobrej i złej ścieżki? Czy tylko dla jednej ścieżki, odpowiednie dla karmy czy kompletnie wszystkie (karmiczne i neutralne)?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...