Skocz do zawartości

Metal Gear Solid HD Collection


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Co do ceny na zavvi jest preorder promocyjny za 24.85 funtów czyli jakies 110zł a nominalna cena to niby 29.99 funtów czyli jakieś 135zł a więc w PL gra wystartuje pewnie w sklepach z pułapem 149zł trochę drogo myślałem że będzie taniej a więc nie kupie na premierę ;) czekam aż będą śmigać nówki poniżej 100zł

Odnośnik do komentarza

Wyjątek potwierdzający regułę - ja najbardziej lubię właśnie dwójkę, ale obiektywnie to tylko jedynka i trójka są uniwersalnie grywalne.

Zobaczycie ile osób rzuci się na sławne literki, żeby później jęczeć z zawodu, że co to jest za macanie po jajkach i w ogóle, posiadacze playstation to muszą być pedały że się tym jarają. Ale sprzedać się sprzeda, cel marketingowy zostanie osiągnięty.

Odnośnik do komentarza

Nie ma jedynki, bo będą robić remake prędzej czy później. Nie ma się pomysłów oryginalnych, to się odgrzewa kotlety. (choć przyznam, że idea remake MGS1 nawet trochę mnie intryguje, ale żeby to się udało to z gry idealnej trzeba by zrobić grę jeszcze bardziej idealną, co wydaje mi się nieosiągalne)

 

Odnośnie tej HD collection, każdemu kto nie zna MGSów polecam podejść do tego wydawnictwa z dystansem, jak ktoś zna to tylko ze słyszenia i tego że wszyscy się tym podniecają, to śpieszę poinformować, że są to gry specyficzne i na pewno nie spodobają się każdemu. To będzie taka sytuacja jak z Portalem 2. Wszyscy się na to rzucili, a później fala zawodów graczy, którzy nie wiedzieli co kupują.

Odnośnik do komentarza

Jestem fanem Mgs-a i skuszę się na pewno chociaż by ze względu nie posiadania w tamtym czasie Ps2 co zaowocowało ominięciem takiego majstersztyku jak Snake Eater-a, co prawda fabułę znam z Youtube ale nie omieszkam samemu jej przejść. Nigdy też nie byłem jakimś wielkim zwolennikiem konsol przenośnych, jak dla mnie to zbędny bajer więc tym bardziej ciesze się że w ogóle będę miał opcje pyknąć w lekko odświeżonego Peace Walkera ,poza tym trofea to dość dobra motywacja aby przejść po raz kolejny 2 :lol: więc w moim przypadku to dość dobra inwestycja, w końcu to 3 legendarne gry za cenę jednej.

Odnośnik do komentarza

Ja znam typa, co nigdy w życiu nie miał konsoli, nie grał w żadną części, a z bliżej niesprecyzowanego powodu poświęcił swój czas na obejrzenie wszystkich filmików ze wszystkich części (włącznie z 4 O_o) i podobno mu się podobało.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...