Skocz do zawartości

Metal Gear Solid HD Collection


Rekomendowane odpowiedzi

SuN6l.png

 

Na konferencji E3 Konami zapowiedziało remake trzech gier z serii. Odswierzona oprawe dostana Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, Metal Gear Solid 3: Snake Eater oraz wydane w zeszlym roku na PSP Metal Gear Solid: Peace Walker. Gry maja dzialac nawet w 1080p. Wspaniala wiadomosc oraz mozliwosc zapoznania sie z chyba najbardziej pokreconym universum w historii gier komputerowych. Mnie najbardziej ucieszylo wydanie Peace Walker jako ze to jedyna czesc ktorej do tej pory nie skonczylem. Mozliwe ze przyczyni sie to do wydania MGS4 na Xboxa?

 

E3 uwazam za oficjalnie rozpoczete :D

 

Na koniec pare screenow

Edytowane przez BartIrlandia
Odnośnik do komentarza

Za(pipi)ongo! Takie newsy chcę codziennie. Dwójka i PISłoker mi latają, w czwórkę grałem i wystarczy, a jedynkę na pewno zrobią osobno na silniku czwórki. Najważniejszy dla mnie jest Snake Eater którego z ogromną przyjemnością przejdziemy z kumplem raz jeszcze, tym razem w HD. Miód!

Odnośnik do komentarza

Znowu mam podjarke na MGS2, najlepsza z czesci i kij w oko hejterom :D

 

Mogliby wrzucic MGS1 na XBLA.

 

W jakim sensie najlepsza? Beznadziejny Raiden i Rose (Jack pamiętasz ten dzień? i tak w kółko), za dużo gadania przez codec, słabi szefowie poza Vampem (biseksualnym wampirem :teehee: ). Jedynie początek na tankowcu był świetny i szkoda, że gra nie utrzymała tego poziomu. Ocena HIVa była odpowiednia, z perspektywy czasu mało kogo ta gra w ogóle interesuje w odróżnieniu do jedynki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Raiden byl swietny, watek z Rose zbyt nachalny ale nie przeszkadzal mi. Szefowie o wiele lepsi niz w MGS3 bo mieli jakakolwiek historie. Fabula to mistrzostwo, razem z MGS1 tworzy cos niesamowitego. Nie chce mi sie wnikac w szczegoly. Tak czy inaczej kij w oko hejterom. Jezeli ktos jest fanem MGSow i mowi, ze dwojka jest slaba albo, ze MGS4 to dobra gra ... to nie jest po prostu fanem MGSow.

Edytowane przez Ins
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zamiast Peace Walker mogli dać Twin Snakes, żeby były wszystkie 3 części, chyba że Nintendo ma do niego prawa. Tak czy siak mam wszystkie te gry w wersji oryginalnej, cieszy mnie to że inni którzy wcześniej nie grali będą mogli sobie nadrobić. Screeny z PS2 pogorszone tak jak w przypadku RE4 HD :)

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza

A ja kiszę rozszerzone wersje pierwszych trzech części na półce :confused: . Przejście 2ki i 3ki na Extreme to było mega przeżycie. Zbijanie staminy, zdobywanie camo w trójce, dog tagów w dwójce, walki z bossami. Ehhh, Kolecja powinna wyglądać następująco: TTT, MGS2 Substance, MGS3 Subsistance. Najlepsza składanka ever. Skarbnica softu przepakowanego emocjami i miodnym gameplayem. A tak idą troszkę na łatwiznę wrzucając PW czy zwykłe Sons of Liberty.

Odnośnik do komentarza

SuN6l.png

 

Na konferencji E3 Konami zapowiedziało remake trzech gier z serii. Odswierzona oprawe dostana Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, Metal Gear Solid 3: Snake Eater oraz wydane w zeszlym roku na PSP Metal Gear Solid: Peace Walker. Gry maja dzialac nawet w 1080p. Wspaniala wiadomosc oraz mozliwosc zapoznania sie z chyba najbardziej pokreconym universum w historii gier komputerowych. Mnie najbardziej ucieszylo wydanie Peace Walker jako ze to jedyna czesc ktorej do tej pory nie skonczylem. Mozliwe ze przyczyni sie to do wydania MGS4 na Xboxa?

 

E3 uwazam za oficjalnie rozpoczete :D

 

Na koniec pare screenow

 

OŻESZ (pipi)

 

MUSZĘ TO MIEĆ!!!

Niesamowity news! Nie muszę sobie kupować PS2 i polować na MGS3:S, wystarczy kupić sobie tą kolekcję i proszę, najpiękniejsza gra w moim życiu w HD na moim Xboxie.

Odnośnik do komentarza

Weźcie nie dajcie Konami na was zarobić, wciskają wam wybrakowany produkt bez MGS1 i MGS4 i to jest troszkę poje.bane grać w dwie środkowe części, nie sądzicie?

Myślę, że osób, które nie grały w MGS1, a chcą kupić tą kolekcję nie ma zbyt wiele.

 

Powiedzmy sobie szczerze - MGS z PS1 wyglądałby jak kupa gó.wna na dzisiejszych telewizorach, a do TTS prawa ma kto inny - zagadka nieobecnej pierwszej części rozwiązana.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

pewnie jakbym teraz zagral w jedynke to moje wyobrazenie o za(pipi)istosci tej gry zostaloby mocno zachwiane (archaizmy itp), dlatego wole sobie poszpilac w odswiezona dwojeczke/trojeczke ;)

 

jaram sie ta kompilacja, dwojki nigdy nie mialem okazji obczaic dokladniej, a trojka byla mega dobra, chetnie siegne po ten zestaw

Dwójka i trójka są tak samo archaiczne, tylko z paroma bajerami (celowanie FPP). Archaiczne czy nie i tak są ZA(pipi)ISTE.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...