Skocz do zawartości

X-Men Cinematic Universe


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

jak ja bardzo nie pamiętam tego filmu. Właśnie tylko tyle, że ostatnia "walka" była niezadowalająca. Niebieski typ stał i coś gadał, a reszta biegała i coś tam się stało. Jakiś domek z cegieł runął i koniec. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W tym nowym 'X-men' to nawet nie wiadomo czy McAvoy wystąpi nie mówiąc już o Fassbenderze.

Ja z Apokalipsy pamiętam te przepychanki w szkole Xaviera i hejtowanie biednego Cyclopsa.

A, i jeszcze Oscar Isaac

przez cały film stał na jakichś ruinach i krzyczał, że podbije świat

.

No nic, liczę na 'Dark Phoenix', ale nigdy mi Sansa Stark nie podpasuje jako Jean Grey.

Odnośnik do komentarza

Po Apokalipsie nie czekam juz na xmenów, niezła spier.dolina to była.

Mam identycznie. Początek Apocalypse był imo świetny a im dalej tym coraz gorzej. 

 

W tej serii brakuje jakieś świeżości. Było nią First Class ale to był rok 2011. 

Z apocalypse w sumie pamiętam komiczną scenę w lesie i akcję w której ta babka przecina auto na pół i jest zbliżenie na jej cycki. :reggie: 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Eks meni cierpią przede wszystkim na braki w finansowaniu, dlatego finałowe starcie wyglądało tak żałośnie (bo cały budżet poszedł na CG rozpadających się miast i scenkę Quick Silvera). Dlatego też nie byli w stanie zatrudnić aktorów mówiących po polsku, ale już po mutacji głosu ;) Pomijam już fakt, że widziałem fanowskie cosplay'e Apocalypse'a o 10 długości lepsze od tego co było w filmie.

Odnośnik do komentarza

Eh, no szkoda, tym bardziej, że pierwsza klasa był to świetny film 

 

 

a u mnie wszedł właśnie Wolwerin Logan. Na początku byłem zachwycony. Możliwe spoilery? 

 

 

Było bardzo dobrze. Krwawo, z jajem, dobrze zagrane, z pomysłem. Byłoby nawet genialnie gdyby nie brak czarnego charakteru i brak pomysłu na zakończenie - ktoś tu wyżej wspominał o walce z klonami. Bardzo nieefektowne to też było. Od tego momentu niczym z Mad Maxa 3 było już średniawo. No ale i tak jestem pod wrażeniem i jeśli wspomniany wyżej Apokalips miałby dostać 4/10, to Logan jest spokojnie filmem 7+/10. A może nawet 10/10 w skali masorza.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Wiedziałem, że pójdą w lustrzaną wersję gdy oznajmili, że zagra ją czarnoskóra aktorka. Mają tupet skubani. Szkoda tylko, że włosów nie ogarnęli. Zobaczymy co pokaże aktorsko. Osobiście jestem zwolennikiem wersji papierowej.

I ten ból groty bo komuś się nie nie podoba ta wersja to zaraz go od rasistów wyzywają.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...