Skocz do zawartości

X-Men Cinematic Universe


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Logan dla mnie

 

 

Spodziewałem się czegoś bardziej spokojnego, stonowanego w rytm "Drogi" z Viggo. Niestety trailer byl mylacy i krwawa jatka stanowi jakies 3/4 filmu. Nie oznacza że jest to slaby film, ale miał szansę do bycia tym czymś, czym jest Dark Knight

 

 

Polecam tak czy siak bo wolverine to twardy sukinkot. Chociażby dla charakteryzacji i świetnie ukazanych emocji Logana (ta twarz!) warto pójść do kina

Edytowane przez Grzegorzo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Właśnie wróciłem z seansu. Bardzo na propsie. Humor sytuacyjny dobrze wpasował się w ogólny dramatyczny wydźwięk filmu. Efekty specjalne dużo lepsze niż się spodziewałem. No i historia trzyma się kupy.

Odnośnik do komentarza

Nom, doskonały film. Byłem w kinie równo tydzień temu.

Szczerze mówiąc, to nie spodziewałem się aż takiej ilości akcji i wyrywania flaków, ale wypadło to znakomicie.

 

8+/10

 

Teraz czekamy na Cable'a, który cofnie o 40 lat do tyłu w czasie X-23, aby mogła wystąpić w filmie X-Force albo swoim własnym :Coolface:

Tak będzie, zobaczycie.

Odnośnik do komentarza

Mam bić brawo, bo superbohaterzak przyjmuje konwencję filmu drogi, chociaż robi to w bardzo nieudolny sposób? Logan przez cały czas próbuje być dorosłym, poważnym filmem, tylko że non stop potyka się o własne nogi. Wszystko, co w tym filmie mogło być ciekawe, jest źle poprowadzone i kiepsko wyeksponowane, a na wierzch cały czas wyłazi banalne, kompletnie nie angażujące wałkowanie tematu programu weapon x, doprawione żenującym tasowaniem się nad R-ką. Tak sztucznie i niepotrzebnie wyeksponowanego gore dawno nie widziałem. To jest ekwiwalent gimba emanującego dorosłością poprzez kur/wowanie i palenie fajek za garażami.

 

Jeżeli dla kogoś spełnieniem oczekiwań jest ziszczenie mokrego snu nerda w postaci intensywnego ciachania pazurkami, to spoko, w takim układzie film nawet może się podobać. Chociaż pomysłów na choreografię tego ciachania nie starcza na zbyt długo. Nie pomaga również fakt, że ciachanie to nie ma żadnego ciężaru ani kontekstu, mimo że film desperacko, na swój autystyczny sposób, stara się przemycać łopatą jakieś pier/dy o wartości ludzkiego życia. Po prostu stada złych komandosów bezmyślnie lecą z patykami na Logana i Laurę i wszyscy są w szoku, że nie wiadomo co tak słabo. Jak w jakiejś gierce ubisoftu.

Chociaż to jest i tak ta lepsza część filmu, bo wszelkie wątki dramatyczne prowadzone są w tak nieudolny sposób, że człowiek nie może się doczekać kolejnego nudnego, przewidywalnego ciachanka. 

Ten wątek na

farmie

, jezu co to było? xDDD Scena

kolacji

jest bardziej awkward niż w Manchester by the Sea, tylko zgaduję, że chyba nie miała być. No i później jeszcze zżynka z

Mad Max 3 z kolonią gówniaków na pustkowiu

. Porcja fatalnego kid actingu w pakiecie. Natomiast popychanie akcji do przodu przez wepchnięcie

sobowtóra/bliźniaka/klona głównego bohatera

to już zabieg nowatorski w skali całej popkultury :obama:

Jak to się kur/wa stało, że ze wszystkich filmów z tego universum jedynym, który sensownie podchodzi do tematu wapon x, jest Deadpool? Does not compute.

 

 

 

 

Ocena: rozczarowanie / niewielkie wymagania

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Josh Brolin has nabbed the hotly contested role of Cable opposite Ryan Reynolds in Deadpool 2, The Hollywood Reporter has learned. The production has been on the warpath to find the right actor for the role for months, with Michael Shannon almost nabbing the role and Stranger Things star David Harbour on the shortlist. (There were even rumors of conversations with Russell Crowe and Brad Pitt.) In the end, Brolin emerged as a surprise contender, notching his second Marvel Comics character in the process; the actor plays the villain Thanos in the Marvel Studios movies. Sources say Brolin's deal is for four movies.

 

Ciekawy wybór o ile powyższe info się potwierdzi.

 

Edytowane przez Timmy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://www.filmweb.pl/news/OFICJALNIE%3A+%22Dark+Phoenix%22+tytułem+kolejnej+część+%22X-Men%22-122793

 

Nowe eksmeny za rok, oczywiście tym razem Dark Phoenix.

 

Będzie tak:

-scena ze zwolnionym czasem

-przekomarzanie się charlesa i magneto

-magneto będzie dobry, potem zły, potem dobry

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I już się nie mogę doczekać. Łykam jak szalony, nawet Apokalipsa mi się podobała :cool:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...