Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak sobie wszedłem na livescore.com w ramach przerwy od WoWa, i doszedłem do wniosku, że dobrze iż meczu nie oglądam i_kawa.gif

 

Wracam do WoWa.

 

Ja po pierwszej straconej bramce zmienilem mecz na Anglia-Chorwacja. Po dwoch golach anglikow, mecz zaczal wygladac jak szachy... Ide grac w Warcraft 3, ktorego przeszedlem z 10 razy :)

 

Jest szansa dla naszej ekipy narodowej, jesli Benhakeer wpusci na boisko 3 najlepszych pilkarzy... zbieg okolicznosci, przypadek, i szczescie. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Benhałer niezły mistrz taktyki. Z kadry i spotkań o "6 pkt" robi sparingi, zupełnie zmienając całą obronę. Takie rzeczy robi się podczas meczów towarzyskich. Jak to jest, że jak grały Włochy to przez ileś lat wiedziałeś przed spotkaniem, że będzie Zambrotta, Cannavaro i Nasta. My do ostatniego momentu nie wiemy kto zagra, na jakiej pozycji. Czy może zagra ofensywny pomocnik? Z resztą jedenstki jest w miare podobnie. Środkowy Obraniak gra na skrzydle. Skrzydlowy (najlepiej tam sie czuje) Roger gra na srodku (mowie o meczu z IRL). Teraz widze, ze za srodkowego Obraniaka wszedl skrzydlowy Lobodzinski. (pipi) jak ci ludzie maja sie zgrac kiedy w kazdym meczu wystepuja na innej pozycji albo wcale nie wystepuja.

 

 

Wasi idole Gancarczyk i Bosacki faktycznie dają radę, tak słabej defensywy to nie widziałem od czasów meczu JKS-Czuwaj o mistrzostwo V ligi w regionie podkarpackim. Jezu, jaki ten mecz jest nędzny, nie da się tego wytrzymać.

 

interesująca obserwacja biorąc pod uwagę, że Gancarczyk nie zawinił przy żadnej bramce tylko raz Dudka i raz Bosacki (o którego nie wiem kto się dopominał).

Odnośnik do komentarza

Parodyści futbolu znowu pokazali klasę :D :D :D

 

No to teraz jest szansa, że w końcu odpowiednie służby zajmą sie tym bandyckim związkiem. Nawet jakby FIFA miała reprezentację zawiesić, to trzeba zrównać z ziemią to co jest i zacząć budować od nowa. Może do Euro 2012 nas odwieszą :D A przynajmniej jakoś porządek będzie i lżej na sercu sie zrobi, jak te roześmianą bandę leśnych dziadków pozbawią dochodu i pociągną do odpowiedzialności.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Benhałer niezły mistrz taktyki.

 

 

' date='09 wrzesień 2009 - 22:33 ' timestamp='1252528412' post='1943504']

Parodyści futbolu znowu pokazali klasę :D :D :D

Nie wina piłkarzy, a selekcjonera, że takich wybrał i tak ich zgrał i dobrał. Popieram Lukasza w 100%.

 

 

 

 

 

Benhałer do piachu.

 

 

 

 

Nie ma co więcej pisać - liczę na Smudę od nastepnych meczów i powołanie się do dymisji Benhałera (czego pewnie nie zrobi i bedzie z nami do konca się męczył bo kasa, kasa), albo nie wiem - Jurka Engela po raz drugi? No bo kto inny? Henio nie będzie chciał, Skorża za młody, a reszta to matoły.

 

 

Odnośnik do komentarza

Panowie jest dobrze, a najbardziej zadowolony musi być prezes, bo wreszcie będzie mógł zwolnić Leona. W ogóle prezesostwo sobie nieźle użyło w Słowenii, jakieś tak kąpiele termalne itd. Jeszcze tylko podwyżka by się przydała, bo 50k za miesiąc to trochę mało. Szkolenie idzie pełną parą, mistrzostwa świata są znowu nasze. Jest pięknie.

 

A tak serio, Leo raczej na pewno zostanie zwolniony, i ciekawe kto będzie następny. Za pewne Lato nie sypnie groszem na jakiegoś dobrego trenera, bo wiadomo, kasy nie ma. Mam tylko nadzieję, że nie wybierze kogoś z grona Majewski, Smuda, Skorża, bo będzie kompromitacji ciąg dalszy.

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza

A ja tam jestem zadowolony; gdybysmy awansowali z tej grupy cudem i w ostatniej chwili do Mistrzostw, to dalej trenerem byłby Benhałer, ktory - mimo faktu - ze nie jest zlym selekcjonerem i potrafił jeszcze niedawno dobrze zmotywowac pilkarzy, to wyraznie sie wypalił. Poza tym, moze w koncu ktos tam gdzies sie obudzi i w koncu doczekamy się ostatecznej i konkretnej rozprawy z PZPN.

Odnośnik do komentarza

Dobra beka jak Benhałer zmienił Gancarczyka i dał na obronę Krzynia, a chwile później bramka padła z jego strony. Ten trener robi krzywde piłkarzom. Ja nie przepadam za Krzyniem i Lewandowskim, ale ktos kazal grac temu pierwszemu na obronie, a temu drugiemu strzelac. Takie dyrektywy wydaje selekcjoner.

 

W ogole ten mecz byl najgorszy w wykonaniu Polakow od kiedy? Od meczu z Portugalia w 2002? Wtedy chociaz chyba cos walczylismy. Teraz zawiedli wszyscy, nawet bramkarz. Plus taki, ze zaczyna sie nowy okres w naszej pilce. Moze byc tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza

No bez kitu, trener się nie może wypalić - po prostu ma wyj.ebane. 

 

 

 

 

Ale też wielki prawda trener który wygrał w primera division z realem trzy razy, no cóż za wynik! To zupełnie tak jakby osiągnął to ze sportigiem gijon.

 

 

 

 

Eh, Smuda i nikt inny - plan 3 letni niech przeprowadzi i uzdrowi naszą reprezentację.

 

 

 

 

Tak naprawdę kto nie przyjdzie to będzie lepiej - idealny moment na przejęcie kadry - mnóstwo czasu na przebudowę, nie ma eliminacji żadnych można testować, może być podobnie jak w siate, będziemy przegrywać z cieniasami ale na mistrzostwach już będzie dobrze. To dla DOBREGO trenera jest bardzo łatwa sytuacja, a co dopiero mówić o klasowym trenerze? Chyba na mistrza europy polecimy ; )

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...