Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uwaga, ważne info : TO MECZ TOWARZYSKI [!]

 

 

Tak więc JUŻ [woooooow! Ogqozo, ja w przeciwieństwie do Ciebie] PRZED meczem mogę powiedzieć że Portugalia raczej nie będzie się wykrwawiać żeby wygrać. Dlatego dałem tylko na 1-3, choć skoro Lewy nie zagra, to może być też 0-3.

 

Z nikim się nie licytuję, bo to nie Allegro. Wrzucam moje przemyślenie na temat tego meczu i tyle. I nie sądzę żeby ktoś tutaj obstawiał wynik 8-0. Ciężko będzie nam strzelić Portugalii 1 bramkę, a co dopiero 8.

 

Tak więc zedytuj posta.

 

rotfl, już to zrobiłeś XDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

dobra -to juz nie smieszne jest. sam zedytowałem posta bo zauwazyłemw nim 3 literówki- to nie jest przestepstwo

 

 

no chyba ze zmieniłbym sens wypowiedzi wczesniejszej ale on też tego nie robi

 

_____________

 

Portugalia wcale nie jest taka dobra jak sie wydaje na papierze, Polska powalczy - mam przynajmniej nadzieję

Odnośnik do komentarza

No nie robi, bo już został na tym złapany :F

Spoczko, edytowanie postów to nie przestępstwo. Edytowanie każdego posta to jednak lekko dziwna sprawa ;)

 

 

Hmmm, a "Polska" jest w rzeczywistości lepsza niż na papierze? Nie wydaje mi się. Fajnie że bilans z Portugalią ostatnio mamy na + [nie liczę wpierdolu w meczu MŚ] ale no.. no to by było na tyle jeśli chodzi o nasze atuty. Czym ich zaskoczymy? Jeleniem? Szczęsny pewnie tak jak w Arsenalu będzie miał ręce pełne roboty ;)

Odnośnik do komentarza

Lewandowski się wycwanił... po meczu będzie mógł powiedzieć: "to oni spier*olili.... przecież ja nie grałem"

Będą baty 2:1

 

Kolejny optymista który sugeruje że wygramy.

Co za pastylki bierzesz? ;>

 

Jestem ciekaw jak wypadnie chrzest Stadionu Narodowego. Oby nie zabrakło prądu :)

Odnośnik do komentarza

dokladnie, jesli obrona -pomoc zagesci pole i Portugalia nie stworzy wiele- to powiedza, że wygralismy/zremisowalismy bo Portugalia olała

 

No jak widać uważają, że choćby porażka trzema bramkami będzie oznaką, że Portugalia olała. To samo jest przy każdym meczu, więc zakładam, że to nie jest żadne mitologizowanie Portugalii (jak ktoś nie pamięta faktów to zauważmy, że Polska w ostatnich 20 meczach ani razu nie straciła trzech bramek, tymczasem i tak ma to być minimalny wymiar kary). Mogę się tylko domyślać, że to takie poczucie humoru, napisz "Polska przegra 0-8" i to już jest zabawne - jakim ja niegrzeczny chłopczyk, napisałem na forum internetowym że Polska nie ma szans nie zostać zmiażdżona, oł je. Cóż, kwestia poczucia.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Oczekiwaliście, że w pojedynkę będzie mijał po 10 Portugalczyków?

 

A nie, oczekiwaliście, że Polska zostanie zdemolowana. No to przy remisie chyba powinniście być w szoku, jak dobrze sobie radzą. To samo zadziwiające zjawisko społeczne przy każdym meczu.

 

Można by zadać pytanie, kto w tym momencie gra lepiej, niż Błaszczykowski.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Blaszczykowski to kiedys sie umial kiwac chyba. Kiedys.

 

I chyba kiedys jak dosrodkowywal z wolnego to umial chociaz minimalnie podniesc pilke. Starosc nie radosc.

 

 

 

 

Można by zadać pytanie, kto w tym momencie gra lepiej, niż Błaszczykowski.

 

Tradycyjnie w polskiej reprezentacji, wobec braku obroncow i slabej reszcie najlepiej gra bramkarz.

Odnośnik do komentarza

Można by zadać pytanie, kto w tym momencie gra lepiej, niż Błaszczykowski.

 

Tradycyjnie w polskiej reprezentacji, wobec braku obroncow i slabej reszcie najlepiej gra bramkarz.

 

 

No ale masz na boisku jeszcze kadrę Portugalii, która jak wiadomo jest o tyle silniejsza, że tylko z litości wygra dziś jedynie 5-0. Więc tak pytam z ciekawości, którzy z nich grają lepiej od Błaszczykowskiego.

 

Z będącym w lepszej formie napastnikiem Polska mogłaby spokojnie prowadzić, i to nie dlatego, że bramkarz by mu podał. Oczywiście z będącym w słabszej dyspozycji bramkarzem mogłaby przegrywać, ale bez przesady.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...