Jump to content

Crysis.


McDrive

Recommended Posts

Według ESRB mamy szansę na wersję gry na PS3. Ciekawi mnie jak ta gra będzie wyglądać na konsolach. Dwójeczka moim zdaniem jest super. Ciekawi mnie jak mocno okroją pierwszą część szczególnie, że dużo w niej było drzew i krzaków.

Link to comment

pierwsze pokazy silnika ce3 pokazywały w sumie jak mogła by wyglądać dżungla i las na konsolach i nie odbiegało to w sumie za bardzo od tego co mamy w C1. Oczywiście to były tylko tech dema ale myślę że po lekkich cieciach da radę i crysisa pociągnać.

 

http://www.youtube.com/watch?v=1Kvl31g77Z8

Druga sprawa, że w już w Far Cry 2 była łądnie wyglądająca, duża dżungla na konsolach więc z możliwościami ce3 może być lepiej.

 

Czekamy na pierwsze konkrety.

Link to comment

Bardzo dobrze, jeśli ta gra ukazałaby się na konsolach. Od pewnego czasu zastanawiałem się nad odpowiednim wyposażeniem swojego PC, żeby zagrać w Crysisa. Druga część zrobiła na mnie ogromne wrażenie i do dziś się w nią zagrywam, więc z jedynką pewnie będzie podobnie.

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.