Skocz do zawartości

Borderlands 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest sens korzystania z kluczy z kodów na niższych levelach? Mam komandosa lvl 28 i mam odczucie, że psują one trochę przyjemność z szukania zwykłych skrzynek z lootem, bo broń z nich nie będzie się umywać do zawartości skrzyni z Sanktuarium. Lepiej trzymać je na później, czy jednak po prostu mam pecha przy znajdowaniu lootu?

Odnośnik do komentarza

Sprzęt ze skrzyni w Sanktuarium jest to prawie najlepszy sprzęt na dany lvl (bardzo dobre tarcze, Plasma Castery itd), więc jeżeli masz dużo kluczy to możesz wybierać co kilka poziomów nowe zabawki. Jak trafisz jakąś legendę to przez kilka poziomów nie będziesz potrzebował otwierać skrzyni. Ja osobiście przy pierwszym przejściu wykorzystywałem po 5 kluczy co 5 poziomów (mało ich miałem to oszczędzałem).

Odnośnik do komentarza

1. Dodatki najlepiej ograć po przejściu gry. Jeżeli skończyłeś dopiero Normal to lepiej odpalić je na poziomie TVHM.

2. Głównie chodzi o to, że zdobywasz wyższe levele czyli masz do dyspozycji więcej skilli. Na Normalu maksymalny poziom przeciwników to 30-32. Na TVHM dobijesz do 50 poziomu. A UVHM to jeszcze wyższy poziom coś takiego jak hard.

Odnośnik do komentarza

2. Głównie chodzi o to, że zdobywasz wyższe levele czyli masz do dyspozycji więcej skilli. Na Normalu maksymalny poziom przeciwników to 30-32. Na TVHM dobijesz do 50 poziomu. A UVHM to jeszcze wyższy poziom coś takiego jak hard.

 

Do tego na kolejnych poziomach trudności masz coraz mocniejszy rynsztunek oraz naprawdę wykręconych wrogów ;)

Odnośnik do komentarza

Przechodzenie gry ta sama postacia jest moim zdaniem bardzo wazne dla zrozumienia specyfiki skilli. Im wiecej ich jest tym fajniejsze mozna mlynce wywijac z przeciwnikami. Na najwyzszym poziomie trzeba duzo eksperymentowac z buildami, zeby znalezc ten, ktory bedzie najwlasciwszy Twojemu stylowi gry. Dobrze jest rowniez pofarmic KONKRETNE giwery,zeby ulatwic sobie zycie. Proponuje Blockhead'a od badass creepersow w caustic caverns. Ciezko godostac, ale tenshotgun jest dla wszystkich. Swietna bron. Tarcze to tradycyjnie: the Sham (BNK3R), Antagonist (dlc Tiny Tina's), Flame of the Firehawk (misja) ioczywiscie the Bee w Boneyard.

Na wyzszych poziomach rozgrywka jest o wiele bardziej rajcowna. Powazniejsi przeciwnicy, wieksze prawdopodobienstwo zdobycia legend i w ogole wieksza frajda. Natomiast przechodzenie kazda kolejna postacia sprawia, ze czujesz jakbys gral w nowa gre.

Odnośnik do komentarza

Chyba właśnie przekonaliście mnie, żeby w przeciwieństwie do poprzedniej części, nie zakończyć przygody z Pandorą po jednej przygodzie. Tak btw. maksymalny poziom nie wpada po jednym przejściu + DLC jak w oryginale?

 

I przechodząc drugi/trzeci raz robiliście wszystkie questy dodatkowe, czy tylko ciekawsze lub skupialiście się wyłącznie na głównym wątku?

 

Jest sens grać przez sieć z randomami bez headseta?

Edytowane przez first99
Odnośnik do komentarza

Maksymalny poziom bez dodatków (50) wbijesz dopiero przy 2gim przejściu, grając na TVHM. Co do sidequestów, to zależy, czasami robiłem, zazwyczaj jeśli nagrodą była jakaś fajna broń lub tarcza. A ostatnie pytanie to najlepiej spróbuj sam i zobacz czy będziesz miał z tego fun:)

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza

Ja przy pierwszej postaci robiłem wszystko na Normalu i TVHM. Na Ultimate i nowymi postaciami już tylko te misje poboczne, które wg mojej opinii były fajne i dawały konkretne fanty.

 

Jest sens grać z randomami bez HS. Oczywiście to nie jest ten sam rodzaj zabawy co ze znajomymi, ale w coop zawsze gra się wybornie. Jakby co to ślij zaproszenie, to poszpilamy. Mam Gaige na 37 lvl więc jeżeli skończyłeś fabułe to będzie pasować :)

Odnośnik do komentarza

Na razie mam komandosa lvl 29, a jeśli chodzi o fabułę to dopiero co Bricka odwiedziłem. Ogólnie myślałem, żeby zrobić oddzielną postać właśnie do multi i tylko tam ją rozwijać, a Axtonem grać samemu. No i kolejne pytanie żółtodzioba przy okazji: są jakieś bossy nie do przejścia w pojedynkę, ale tak serio serio, nie do przejścia, bo Crawmeraxa dałem radę Lilith pokonać.

Edytowane przez first99
Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Mam pytanie. Właśnie przeszedłem Borderlands, pojawiła mi się opcja Vault Hunter Mode (czy jakoś tak) i wszystko zaczyna się od początku. Mam pytanie, czy gra wygląda tak samo? Mam na myśli miejscówki i fabułę, bo domyślam się, że jest nowy sprzęt i wrogowie.

 

Jeśli miejsca i fabuła są takie same jak za pierwszym razem to może są jakieś dodatki urozmaicające zabawę, bo nie mam ochoty grać drugi raz w to samo, a gierka mi podeszła :-)

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

True Vault Hunter Mode czyli wyższy poziom trudności. Rozwijasz dalej postać zyskując nowe skille i nowy sprzęt. Przeciwnicy mają wyższe lvl itd (nowe wersje niektórych przeciwników) itp. Fabuła, miejscówki wszystko jest bez zmian.

 

Edytka:

Maya jako Nisha już dostępna.

 

Release Date: July 28

Expire Date: Limited

PC: WJ5B3-HHW3R-9K3RC-J33T3-WKCTT

PS3: KBKT3-635HT-63KHC-ZBC3J-WC9FW

XBOX: KT53J-W3KWX-JZ6XS-KRB3J-9WH9Z

 

Edytka 2:

Piecze ktoś? :D

 

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...