Skocz do zawartości

Age of Empires Online


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W trójkę to z kolegami całe studia po LANie graliśmy.

Że tak zapytam......

 

Żartujesz chyba ku$@%#$wa? O.o

W trójkę? Przecież trójka to (pipi) nad gównami. Zakochany w AoE 2: AoK kupiłem sobie wypasioną edycję z kuflem porcelanowym. Grę wywaliłem na półkę równie szybko jak zainstalowałem. Beznadziejne rozwiązania, popierdzielona mechanika - niegrywalny shit. Genialnej dwójce może co najwyżej rowka całować :)

Odnośnik do komentarza

Wchodzę sobie na stronkę xbox.com widzę zaproszenie od Stony. Jest ok. Tylko jedna rzecz mnie zdziwiła mocno:

 

Aby wysyłać wiadomości do przyjaciół i innych graczy, wymagane jest konto Xbox LIVE Gold.

Muszę im płacić, aby wysłać Stonie wiadomość?! No nie mam pytań, może jedno: śmiać się czy płakać?

 

Edit: Stona to kiedy gramy? Bo mam jakąś misję do zrobienia w co-opie.

@Mordechay Ja tam żadnych problemów nie miałem.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
Słaba to gra wg mnie.
Istny klon starusieńkich Age of Empires 1 i 2 z odrobiną Mythology + aspekt online. Aż zdziwiony jestem jak wierna swym prekursorom jest ta sieciowa odsłona. Wszystko co w oryginale stanowiło pojedyncze tryby gry (tutoriale, kampania, skirmish, pvp) tutaj zostało połączone w jedną całość i urozmaicona aspektem "RPG". Sporo smaczków i ciekawostek, jak na przykład itemy zmieniające wygląd jednostek, budowa własnej stolicy itp.

 

Póki co jestem szczerze mile zaskoczony. Nie wiem jak jest w dużo późniejszym stadium rozgrywki oraz jak bardzo uciążliwy jest brak premium content (na chwilę obecną irytuje brak możliwości ekwipowania rzadkich itemów), ale na zasadzie "włączę sobie i przejdę jedną czy dwie misje" gra wypada naprawdę fajnie. Nawet jeśli nie będę tego wałkował poważnie, to zostawię sobie na dysku jako prostego RTSa do okazyjnego odprężenia.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...