Skocz do zawartości

Guild Wars 2 - Premiera 28.08.12


Raptor

Serwer w Guild Wars 2  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na ktorym serwerze grasz?

    • Blacktide (nieoficialny PL serwer)
    • Fissure of Woe
      0
    • Searer's Rest
    • Ruins of Surnia
      0
    • Vabbi
      0
    • Piken Square
    • Underworld
    • Aurora Glade
    • Gunnar's Hold
    • Whiteside Ridge
    • Ring of Fire
      0
    • Gandara
    • Desolation
    • Far Shiverpeaks
    • SERWER US (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER FR (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER DE (podaj nazwe w poscie)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsze MMO mają imho inny problem. Leveling jest zbyt szybki wręcz.

Coś jak L2, że trwało to i trwało, albo Diablo 2. Zawsze masz jakiś cel przed sobą. Nie, że grasz 30 dni i masz max level. Potem tylko grind gearu w PvE i PvP i tyle.

 

 

(to taki ogólny rant, nie związany z GW2)

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

@Yangus: Pare stron wczesniej wrzucilem sporo filmikow z PvP.

Tutaj masz pare przypadkowych filmikow, ktore po prostu znalazlem. Pierwsze z brzegu z BWE2.

http://www.youtube.com/watch?v=XzMNOVpd0ds

http://www.youtube.com/watch?v=8VG952fcKAQ

Typowe 5v5 z randomami (taki hot join).

Zaluje, ze nie ma zadnych filmikow ze zorganizowanym 5v5, bo to by pokazalo prawdziwa sile tego trybu (masa frajdy i calkiem dobry balans).

Co do World v World... Castle Sieges... wielkie walki, masa frajdy. Na bank bardzo duzo czasu spedze w Mistsach :D. Poszukaj moich wczesniejszych postow odnosnie WvW w tym temacie.

W BWE2 dodali pare Skill Pointow i odrobine PvE do zrobienia przy okazji. Jest coraz lepiej i nawet osoby niezainteresowane PvP moga spokojnie dolaczyc do WvW i spedzic czas dobrze bawiac sie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podoba mi sie ze w pvp kazdy lata z tym samym gear'em, ale zaluje ze przez to wszyscy muszą wygladac tak samo ( moze wprowadza jakas customizazje armorow i w tym trybie). A co do filmikow to juz sie ich naogladalem wczesniej, myslalem ze ktos sie podzieli wrazeniami z bety ;). Nie wiem jak wam, ale mi niektore ciosy wydaja sie bez "power'a"

Edit: Chcialbym zeby AN wrzucili system kustomizacji armora podobny do tego z DC universe, bo z tego co widze to w Gw mozna bedzie tylko kolor zmieniac.

Edytowane przez Yangus
Odnośnik do komentarza

Tak jak wczesniej juz bylo mowione, bedzie taka mozliwosc - fajnieszy wyglad armorow. Jesli przyjrzysz sie filmikom to zobaczysz, ze niektorzy gracze mimo ze RED/BLUE team to maja troche odmienne stroje (mimo tej samej klasy).

I to mi sie wlasnie podoba... bede sobie unlockowac ciekawsze armory, a staty beda takie same (tzn bardzo podobne).

 

ps. Stress Test - 27 Czerwca.

Odnośnik do komentarza

Tak z ciekawości zapytam, czy jest możliwość pogrania w betę w jakiś inny sposób niż kupienie swojej kopii gry? Wiadomo coś na temat public bety albo coś w tym stylu?

Kumpel raczej na bank kupuje grę, a ja nawet też bym pograł w jakieś mmo tylko same filmiki i suche opisy mnie nie przekonują...

Odnośnik do komentarza

Przewaznie gdy gralem w closed/open bety roznych MMO po 3-4 godzinach mi sie nie chcialo juz grac nawet jesli gra byla fajna,nie bylo poprostu sensu...GW 2 sprawilo ze czekam z utesknieniem na kazdy moment kiedy moge chociaz na chwile pobiegac po arenie i potestowac nowe rzeczy.

 

Ba,dla tej gry zmienilem kompa a wlasnie pracuje nad dzwiekiem pozycyjnym itp,gaming rig bedzie jak znalazl :)

Odnośnik do komentarza

No właśnie też o tym pomyślałem, że może bym połączył kompa z telewizorem ;)

 

Nie wiem, coś pokminię bo obejrzałem kilka filmików o klasach i po prostu jestem zszokowany złożonością np. elementalisty. GW1 odrzucił mnie od siebie ogromnym ograniczeniem skilli (ile tam było 8? 10?), które można było zabrać ze sobą w pole. W GW2 skille są przypisane do broni, do tego można zmieniać broń (chyba tylko poza walką). Re-we-la-cja. No i Elementalista ze swoimi 20 skillami na raz jest po prostu czystym miodem.

 

Nie wspominając nawet o dodge'u, synergii między klasami, o combosach w skillach. Ta gra zniszczy.

Odnośnik do komentarza

bron mozesz zmieniac w czasie walki miedzy 2 setami

w gw1 bylo ograniczenie do 8 albo wlasnie to bylo piekne bo wybierales z 400 ponad wiec roznorodnosc klasy w klasie byla tam ogromna

 

jeszcze wspomnij o lvl scaling dzieki ktoremu jak na lvl 30 wrocisz sie robic questy w lokacji lvl 12 to nie ma jak w wow czy innych ze roflstomp wrogow a exp jest z tego zerowy tylko gra cie zmniejsza do lvl lokacji wiec i walka jest wyrownana i nagroda uczciwa co zacheca do eksploracji calego swiata zamiast parcia do konca na wyscigi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...