Skocz do zawartości

Guild Wars 2 - Premiera 28.08.12


Raptor

Serwer w Guild Wars 2  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na ktorym serwerze grasz?

    • Blacktide (nieoficialny PL serwer)
    • Fissure of Woe
      0
    • Searer's Rest
    • Ruins of Surnia
      0
    • Vabbi
      0
    • Piken Square
    • Underworld
    • Aurora Glade
    • Gunnar's Hold
    • Whiteside Ridge
    • Ring of Fire
      0
    • Gandara
    • Desolation
    • Far Shiverpeaks
    • SERWER US (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER FR (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER DE (podaj nazwe w poscie)


Rekomendowane odpowiedzi

Elementalista nie może. To już by było zbyt chore ;)

 

A co do GW1 to wydaje mi się, że jest to kwestia gustu. Dla mnie wtedy jak grałem, czyli jakieś 7 lat temu, było to strasznie ograniczające. Teraz jako, miejmy nadzieję, trochę inny człowiek może by mi to nie przeszkadzało tak bardzo. Nie wiem. Pamiętam tylko, że był to główny argument przez który nie skończyłem nawet fabuły z podstawki.

Odnośnik do komentarza

Cztery godziny grania w GW2 podczas stress testu.

Udalo mi sie zrobic Catacombs. Bardzo fajny Dungeon. Story mode nie jest zbyt trudne, a ostatni boss jest zalosnie prosty z powodu Way Pointa zaraz obok niego (Padles? Powstan 10m od bossa lol).

Jednak nie powiem, pare wipeow bylo :D. Wyczyszczenie zajelo mi jakies 1.5h. Raz server crash i instance zresetowany, ale ledwo co trash ruszony.

Zalaczylem frapsa i zadowolony sobie gralem, a tu klops... okazuje sie, ze nic sie nie nagralo -.-U. FML.

Pod koniec Stress Testu wrzucili ponownie BWE2 end event. Calkiem spoko sie wyrzynalo kumpli, ktorzy stali sie corrupted :D.

Niech juz cholera wypuszcza te gre!!!!! :P.

Odnośnik do komentarza

Sklepy dodaja jakies bonusy do preorderow, czy kazdy sprzedaje ta sama wersje? Slyszalem cos kiedys o mozliwosci rezerwowania nickow - jest to mozliwe, czy to tylko plotka? I jeszcze jedno - zapomnialem hasla do emaila (albo zostal on usuniety, przez nie wchodzenie na niego przez kilka lat), na ktorego mam zalozone konto w GW1. Czy szansa na retro itemy przepadla?

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Kazdy kto ma konto GW1 i prepurchase (nie preorder) ma 3dni headstartu - czyli zacznie grac 25.08.12. Nicki mozesz rezerwowac sobie z gw1 (taki powiedzmy "transfer"). Za jakis czas zrobia "lock" czy cos. Wtedy bedzie wiecej info na ten temat. Do tego dochodza jeszcze jakies duperele jak: Dostep do kazdego Beta Weekend Event oraz Hero's Band item (jakis trinket/ring czy cos takiego).

W przypadku Preorder masz 1 dzien headstartu, czyli zabawe mozesz zaczac 27.08.12. Jednak nie wiem czy kazdy preorder to gwarantuje.

 

@Qvstra: Jesli zapomniales hasla do konta gw1 to masz problem (jesli mail juz nie istnieje). Inaczej musisz meczyc sie z supportem aby odzyskac.

Jesli bys teraz polaczyl konto to bys logowal sie na dane z konta gw1 czyli np Qvstra@ncsoft // haslo itp.

W przyszlosci bedzie mozna dodac konto gw1 z "poslizgiem" przez jakis czas, aby dostac HoM - po pewnym czasie maja to zablokowac/wylaczyc z tego co mi wiadomo (nothing set in stone).

Odnośnik do komentarza

w jedynce to bylem w bardzo wielu gildiach. glownie zagraniczne a z polskich to pol z pokemonem qho i innymi zanim poszli robic gildie pvp bo mysleli ze jak raz im przyfarcil bronze cape to sa dobrzy w pvp.

 

raptor ale wiesz ze wvwvw to jest casualowy pvp ktory robi tyle co ab w gw1?

ja z gildia idziemy gdzies gdzie bedzie w wiekszosci angielsko jezyczne community i jak najmniej polakow i zero ruskich.

 

ps. proste ze gw2 zamiast battle fail 3

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Na allegro nie kupuj chyba, ze tylko od keye.pl, moonqq lub fabryka kluczy (ja mam od fk).

Bylo bardzo duzo US kluczy (nie pograsz z EU!) i fraudowych (ze skradzionych kart kredytowych kupowane) na allegro.

Arenanet banuje klucze, ktore byly z kradzionych kart kredytowych i zostajesz na lodzie.

Kolejne zlodziejstwo z allegro to sprzedawanie kodow BETA ONLY jako pelna gre - jeszcze troche ludzi sie zdziwi na tydzien po premierze, kiedy zobacza "to continue to play, please upgrade to retail".

GW2 nie nalezy kupowac na allegro.

GRAM.PL odradzam... drogo (najdrozszy sklep, gdzie mozesz kupowac) i w (pipi)e maja klienta, nie potrafia zamowic nigdy wystarczajacej ilosci towaru itp.

Jak masz otrzymac jakis newsletter, ze juz produkt jest dostepny to mozesz sobie odpuscic, bo takowych i tak nie wysylaja. Unikaj gram.pl, tylko w ostatecznosci tam kupuj.

Juz lepiej zamawiac w Ultimie niz Gram.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...