Skocz do zawartości

UFC Personal Trainer


Gość trenth

Rekomendowane odpowiedzi

@kochani_moderatorzy: skorzystałem z wyszukiwarki i nie znalazłem pokrewnego tematu więc zakładam ten. Jeżeli trzeba proszę o przeklejenie w bardziej stosowne miejsce.

 

Personal Trainer wyszedł już jakiś czas temu zarówno na PS3 jak i na X360. Czy ktoś z posiadaczy rozpoczął już treningi z PS Move? Jak wygląda sprawa z detekcją ruchu - w necie niemal wszystkie materiały promocyjne prezentują grę w połączeniu z Kinectem. Jestem tuż przed zakupem konsoli, a UFC PT jest jedną z gier (programów?) na których bardzo mi zależy. Czy ktoś mógłby rozwiać moje wątpliwości? Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A tak powaznie program jest strasznie niedorobiony ... A jezeli nawet przez sekunde przyszlo ci do glowy ze to cos bedzie w stanie pomagac ci w bronieniu sie przed wiekszymi i silniejszymi dziecmi ktore zabieraja ci kase na drugie sniadanie w Gimnazjum to sie powaznie rozczarujesz D:

Odnośnik do komentarza

Zacznij biegac, kup sobie skakanke kup karnet na silownie ktora jest otwarta w godzinach wieczornych powaznie jezeli ktokolwiek mysli ze jakas gierka czy inne Wii pomoze mu poprawic kondycje to sie grubo myli. Jezeli chcesz to kupic dla przyjemnosci to sa powaznie ciekawsze gry/programy na Move/Kinect

Odnośnik do komentarza

Przecież koleś nie pisał,że dzięki programowi chce zostać wojownikiem.

 

Czy ktoś z posiadaczy rozpoczął już treningi z PS Move?

... UFC PT jest jedną z gier (programów?) na których bardzo mi zależy.

to że chciałbym z tym poćwiczyć z movem nie znaczy od razu że chcę być ulicznym wojownikiem czy trenować sztuki walki.

 

W jedynej i słusznej gazecie gra była testowana na Kinecie a w innej do której mam dostęp dostała nawet wyższą ocenę (ale też tylko kinect). Z materiałów dostępnych na YT jak dla mnie wygląda na całkiem fajną zabawkę.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...