Skocz do zawartości

FIFA 12 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba miec mocny skad, z Overallem >85 chyba, np:

CF: 85 Rossi (Villarreal) – 8k

ST: 86 Gomez (Bayern Munchen) – 14k

RW: 85 Reyes (Atletico Madrid) – 7k

CM: 85 Sahin (Real Madrid) – 9k

CDM: 85 Cambiasso (Inter) – 8k

CAM: 84 Danny (Zenit) – 2k

CB: 85 Nesta (Milan) – 5k

CB: 85 Samuel (Inter) – 10k

CAM: 84 Hernanes (Lazio) – 3k

RM: 84 Farfan (Schalke 04) – 3k

GK: 85 Steklenburg (Roma) – 6k

 

SUB: 84 Akinfeev (GK – CSKA Moscow) – 3k

SUB: 84 Diego Lopez (GK – Villarreal) – 3k

SUB: 84 Adler (GK – Bay. Leverkusen) – 3k

SUB: 84 Gotze (CAM – Bor. Dortmund) – 3k

SUB: 84 Santi Cazorla (RM – Malaga) – 2k

SUB: 84 Joao Moutinho (CM – FC Porto) – 2k

SUB: 84 Hamsik (CAM – Napoli) – 3k

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem i sklepik u mnie normalnie działa.

Dzisiaj między 00:00 a 1:00 była promocja w tym sklepie. Za 10k można było kupic złotą paczkę zawierającą 24 złote karty, w tym chyba 3 unikatowe. Kupiłem trzy i jedynymi piłkarzami na których częśc kosztów może mi się zwrócic to Afellay i Guerrero za którego już mam ofertę 9k, a do końca licytacji ponad trzy godziny. Reszta to średniacy tacy jak Flamini, Benaglio, Keane, Woodgate, Sobis, Thiago. Reszty nie znam. Kilka koszulek, dwie piłki i kilkanaście kontraktów. Jak na 72 złote karty to szału nie ma. Szkoda, że się jakaś Krytyna nie trafiła.

Odnośnik do komentarza

to i tak mega malo w porownaniu z moimi znajomymi, ale nie wiem jak oni to robia! Za mecz obecnie dostaje z 750-800coinsow, zaczalem grac wczesniej z przegladarki i tam juz mialem z 1/5, pozniej w jednej ze zlotych paczek (bo kupilem dwie ) wylosowalem Wallcota i poszedl za 17 tys, reszta jakos sie uzbierala. Zazdroszcze teraz nieco ludziom, ktorzy mieli preorder i kod na paczki, pomaga to, bo mozna zarobic nie grajac :)

Odnośnik do komentarza

ja mam za kazdy mecz 1000 coinsow bo wygrywam 10 ;0 brazowymi szybkimi graczami i 1 srebnrnym biabiany 96 szybkosci polecam gra w ac parma za 10 000 do kupienia. duzo osob wychodzi z gry odemnie jak mam w 15 min juz 3;0 hehe. wczoraj mi przy wgrywaniu meczu gra sie zawiesila i mam DNF i od nowa musze nabijac eee :/

Odnośnik do komentarza

przeciez w tej grze bramki nie sa liczone, tzn sa, ale maks mozesz dostac 200punktow za nie. 1000 coinsow za mecz to bardzo duzo, ja gram caly czas brazowym skladem, bo w zasadzie w turniejach cioram i nawet przy wynikach 13:0 tyle nie dostalem.

Odnośnik do komentarza

Teraz napewno więcej się na paczkach straci najpierw niż zarobi, na początku fajnie to rozegrali, ciekawe itemy w paczkach więcej dobrych zawodników żeby jak najwiecej nasprzedawać za prawdziwe $ bo wiedzieli że ludzie będą brali duże ilości, teraz obniżyli znacznie to szczęście i leci sam syf 99% i pewnie na święta jak zacznie im spadać sprzedawalność wypuszczą pewnie jakies specjalne paczki bądź znów polepsza te itemy w paczkach =]

Odnośnik do komentarza

Ja sie skusilem, w paczce za 15 tys nie znalazlem prawie nic ciekawego, zaryzykowalem ta za 7500 i wylosowalem Torresa. Mam nadzieje, ze opchne go za 70ty i mam sklad

 

Najlepsze jest to, ze w 11 tez jedyna gwiazda jaka wylosowalem, to byl wlasnie on :)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Przegrałem dzisiaj 10:1. 9 bramek padło po prawie identycznych akcjach, kontra, podanie do Agbonlahora sprint od połowy boiska i Verthongen, lub Alderweireld mogli jedynie go w kule pocałowac. Mijał moich obrońców jak tyczki. Ta gra dla mnie nie ma najmniejszego sensu. Absolutnie nie rozumiem tej gry, powinna dawac radośc z tworzenia akcji, a tu co rusz trafia się ktoś kto napierdala takimi schematami, że głowa mała. Sam potrafię w jednym meczu strzelic 4 takie same bramki.

Jeśli chodzi o Ultimate Team to pozostaje granie składem z około 90% zgrania i golenie łoszków co mają koło 50-70. Takie mecze jest bardzo łatwo wygrac.

Kupiłem wczoraj tą paczkę za 15k, i nieźle kasy wtopiłem. Chyba sobie daruję. Dostałem 5, może 6 zawodników, z czego najlepszym był Joe Cole którego można dostac za 500 monet, jak nie mniej.

Zdobędę jeszcze kilka trofeów i ta gra wyfrunie z hukiem z mojej kolekcji. PES 2011 potrafił w(pipi)ic, ale przynajmniej przez pierwsze dwa, trzy miesiące chciało mi się w to grac, FIFA mnie odpycha po kilkunastu dniach. Ta gra jest dla mnie chu.jowa i tyle mam do powiedzenia w tym temacie.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Z Ultimate się zgodze bo dzięki trenerom teraz nawet gracze z overalami poniżej 80 biegają , strzelają, podają itd tak samo jak gwiazdy, zatem nie trzeba nawet mieć fajnego składu na każdą rzecz są trenerzy idzie wycisnąć chyba coś koło 40% nawet nie wiem czy nie więcej na każdy skill. Więc nie jest tak jak to w normalnych rankingowych meczach gdzie widać róznice w szybkości strzalach i podaniach piłkarzy, tu ta różnica jest bardzo mała i mecze nie dają nistety tyle radości co normalna gra rankingowa. Druga rzecz w ultimate strasznie wkurzające są kontuzje, ja grając nie zauważam nic podczas meczu a chcąc zagrać następny nagle patrze a dany zawodnik juz ma kontuzje czasem się zdarza nawet że 2,3 naraz zawodników i rozkminka kiedy wogóle oni ją złapali. Też niestety już tak nie gram w ultimate sprzedałem swój zespół z rankingiem 88 za ponad 1 mil. zbudowałem sobie drużyne za 80k i gra mi się tak samo żadnej szczególnej różnicy pod względem strzałów podań czy szybkości nie widać mając trenerów wszędzie po 35,40%. A paczki tak jak już pisałem już nie ma tak dobrych graczy jak na początku w paczkach można było trafić, no chyba że ja i paru znajomych nagle mamy jakiegoś mega pecha, ale wątpie, pobawiłem się przez 2 dni za 200k pokupywałem paczek i te za 15k i te za 7,5k i wyszło że jestem jakoś na minusie ok 25k-30k co szczerze nie jest dużą stratą. średnio c 6,7 paczke otworzoną miałem gracza w miare ok np schweinsteiger, young, toure granica 30k+- za gracza dzięki takim wyszedłem tylko na taki minus, bo ceny za innych rare graczy nawet jak się trafi gracza z overalem 83 można go tylko discard za 650 bo za 700 nikt nie bierze :] np renato augusto (b. leverkuzen) pół dnia co 1h wystawiałęm od 700 ceny kup teraz są od 800 i nic :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...