Skocz do zawartości

FIFA 12 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

W UT cisnę na prawdę dużo, otwarłem ok.90 paczek i żadnej "czarnej karty", ale trofi za trafienie zawodnika tyg. wpadło o_O.. mniejsza z tym, wygrywam praktycznie każdy mecz i średnio za mecz dostaję 900 coinsów, no chyba, że gram turniej to ok. 600 coinsów i wiecie co wcale nie mam dobrego składu (mam zrobioną ligę francuską), ale mam za to problem z tym trofeum żeby osiągnąć tam jakąś wartość klubu.. jak ją podnieść w miarę szybko?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Panowie. Czy ta liczba przy pilkarzu dotyczy tez jakichs ukrytych zdolności (ta w lewym gornym rogu)?? Dlaczego o to pytam?? Ano Blaszczykowski ma obecnie 77 i Sam z Leverkusen ma 77, a znacznie przewyzsza blaszczykowskiego w strzałach (10 punktów). dodatkowo np Gomez ma współczynnik całkowity 86 przy dość przeciętnych poszczególnych statystykach. I tak sie właśnie zastanawiam co on dokładnie oznacza??

Odnośnik do komentarza

overall jest obliczany jakoś inaczej teraz, nikt dokładnie nie wie które staty są brane pod uwage przede wszystkim, byc może dodatkowe traity typu "playmaker" , "acrobat" , "goal poacher" podbijają całość

 

Gomez zasługuje absolutnie na taki rating, to jest maszynka do strzelania bramek, zobacz jego heading, on jest moim koszmarem online :bad:

 

BTW nowy TOTW, docenili Piszczka

 

http://www.ea.com/au/football/fifa-ultimate-team/show-off#cUumPolpbdcXY

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj mnie jeden koles rozwalil, mial caly CZARNY sklad i samych kotów. Pomieszana Barca z Realem miedzy innymi czarny Messi, Xavi, Iniesta, Benzema, Ozil, Casillas... brakowalo mu tylko CR7, wygralem z typem 4:1

 

ciekawe jestem ile siana wpakowal w ten sklad xD

 

Ograłem podobnego gościa jak z nim później rozmawialem to wydał ponad 700 dolców na paczki!!!!!!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Strasznie mi sie UT spodobal, jednak mam watpliwosci odnosnie kilku spraw:

- coinsy lepiej zarabia sie grajac online czy offline? Czy nie ma roznicy?

- jaka formacja i liga / narodowosc jest w miare dobra, a tania?

- poczatkowo lepiej grac brazowym skladem, czy jak najszybciej probowac zlozyc 'zlota jedenastke'

- warto kupowac srebrne / zlote paczki, czy raczej polowac na okazjie w auction house?

- jakies rady na poczatek? :)

 

edit: - czarno-zlote karty sa lepsze od zlotych?

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Strasznie mi sie UT spodobal, jednak mam watpliwosci odnosnie kilku spraw:

- coinsy lepiej zarabia sie grajac online czy offline? Czy nie ma roznicy?

- jaka formacja i liga / narodowosc jest w miare dobra, a tania?

- poczatkowo lepiej grac brazowym skladem, czy jak najszybciej probowac zlozyc 'zlota jedenastke'

- warto kupowac srebrne / zlote paczki, czy raczej polowac na okazjie w auction house?

- jakies rady na poczatek? :)

 

edit: - czarno-zlote karty sa lepsze od zlotych?

Co do rad, to przede wszystkim napier***** i gromadzic kase. Czarne karty sa lepsze niż zlote. Zbieraj jak najszybciej złoty sklad. Ja tam offline nie gram, bo schematycznie do bolu jest. Warto grac pojedyncze mecze online, bo w wypadku wygranej wpada ok 800c, a w turniejach z 600, a w poczatkach gry raczej wielu turkow nie wygrasz. Paczek nie kupuj, czekaj na okazje i kupuj na aukcjach. Mozesz tez kupowac po to, zeby pozniej sprzedac z zyskiem, ale trzeba znac rynek. No i ciesz się mniej schematyczną grą niz w zwyklej fifie, gdzie mozesz strzelic bramkę, tą drugą nogą, którą w 12 nigdy nie wchodziło spoza pola karnego :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...