Skocz do zawartości

FIFA 12 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie ten tryb to już miałbym platyne -.-

 

Nie jestem w stanie grać w UT. Brakuje mi cionsów, piłkarzy, kontraktów, pomysłu i CHĘCI przede wszystkim. Dzięki Bogu że co miesiąc dostaję 2 gold packi, jedynie to daję mi nadzieję że coś ugram w tym trybie. :)

 

 

I zgodzę się - FIFA 12 jest chu.jowa. Jest najgorszą grą na świecie. Ale tylko w UT. Reszta zaje.biście mi się podoba i jak dla mnie dawno nie było takiej dobrej piłeczki, ale UT męczy mnie okrutnie...

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Dlatego pewnie UT byl zawsze dodatkiem :)

Yakubu, a grywasz w ogole w cos poza UT?

 

Jak na razie to większośc czasu spędziłem w UT, zagrałem jeden sezon pojedynków, pół sezonu kariery i kilka towarzyskich. Jak na razie swoją opinię opieram na UT.

Niestety UT bardzo zakrzywia rzeczywistosc. Tak jak pisalem wczesniej, to full arkejd, bez zadnych zasad. Pograj w sezonach, z kumplami, FIFA staje sie wtedy zupelnie inna gra...

Odnośnik do komentarza

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off?timestamp=1319913477359#hMlMmKC9bbP7s

 

Pierwszy sklad gotowy. Od dzisiaj moge dla przyjemnosci otwierac paczki :)

W tym roku jest nieco trudniej, niz w zeszlym, dobrzy zawodnicy trzymaja swoja cene, w FiFA 11 za fartownie wylosowanego Torresa i Aguero mialbym o wiele lepszy sklad, no ale nie narzekam, z dobrymi umiejetnosciami i ten troche zywciestw natrzepie!

Odnośnik do komentarza

http://www.ea.com/uk...9#hMlMmKC9bbP7s

 

Pierwszy sklad gotowy. Od dzisiaj moge dla przyjemnosci otwierac paczki :)

W tym roku jest nieco trudniej, niz w zeszlym, dobrzy zawodnicy trzymaja swoja cene, w FiFA 11 za fartownie wylosowanego Torresa i Aguero mialbym o wiele lepszy sklad, no ale nie narzekam, z dobrymi umiejetnosciami i ten troche zywciestw natrzepie!

 

świetny team, takim juz mozna poszaleć online :)

 

chociaż zrobiłbym tu kilka roszad, tego Samuela zastapić np Thiago Silvą (najlepszy obrońca w serie a imo) bo cię będą zjadali speedem przy kontrze a taki Thiago, Evra, czy Maicon w tej grze są nie do przejścia

 

no i brakuje mi tu jakiegos gwiazdora (ok jest Pato) jakiejś postaci centralnej wokół której wszystko się kręci nie wiem Sneijder? Zlatan? brakuje cyborga :music:

 

ja sklecam skład la liga, team nabiera kształtu wykosztowałem się na mocny atak Pedro - Benzema - Navas (Di Maria, Falcao/Nilmar, Reyes ława) reszta to scruby jak złożę komplet też się pochwalę

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Ano wlasnie, na cyborgow juz nie starczylo :) bede gral, co jakis czas otworze jakas paczke w nadzieji, ze moze 3 raz wylosuje zawodnika za parenascie tys i wttedy na bank zainwestuje w Thiago i Ibre, czy Maicona.

 

Podobny sklad do Twojego ostatnio spyscil mi ladny lomot. Szybcy i zwrotni, a ze gram na 3 obroncow, kazdy blad kosztuje mnie wiele.

 

Achivmenty w UT sa z lekka przegiete! Klub za 85 milionow, 100 paczek otworzonych, wylosowany zawodnik in forme, nie lubie... :(

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Polecam zabawę w dilera stadionami. Jakiś czas temu zacząłem się bawic handlem i kilka kafli do przodu jestem. Warto kupowac te lepsze złote stadiony, po taniości i później sprzedawac z jakąś tam przebitką. Jak na razie mój rekord to kupno Etihad Stadium za 600 monet, sprzedaż 2200 :D

 

Tydzień temu było jeszcze całkiem dużo ofert po dośc korzystnej cenie. Teraz trudniej dostac coś ciekawego na czym można zarobic, ale jak się trafi to można nieźle na plus wyjśc.

Odnośnik do komentarza

Właśnie sobie przypomniałem że dwie złote paczki z preorderu czekają na mnie w UT :D Jezu oby siedział w nich Messi albo Ronaldo... Wtedy już ten tryb bym miał z głowy i platynka by wpadła. Ale pewnie skończy się na grajkach 76-81... ;) narazie i tak nie mam siły włączać UT.

 

U3 i BF3 trochę zostawią w tyle Fifkę pewnie ;)

Odnośnik do komentarza

tez montuje la lige i wg mnie Karim jest dużo lepszą opcją, speed i siła, Benze potrafi przepchać Puyole i Shakiry, a Hig oferuje tylko dobre wykańczanie akcji, co tam wolisz

 

ja za to nie wiem jakiego rodzynka mieć w pomocy, Kaka czy Ozil? Kaka ma lepszy strzał, Ozil lepszy pass, na razie nie wiem na kogo postawić na razie starczy mi Diego :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Myślałem że trofeum za silny skład będzie trudniejsze :) do jego zrobienia wystarczyło mi 50.000 monet z tym że musiałem 3 noce zarwać by tanio kupować karty :P

Mam sporo dobrych kart i wartość mojego klubu to niecałe 10 milionów :/

Czy większą wartość ma 10 kart zawodników z oceną 85/86 czy lepiej je sprzedać i za te monety kupić kilkadziesiąt zawodników z oceną 82-84?

Odnośnik do komentarza

Z tego co patrzyłem to najlepiej jest kupowac srebrnych grajków po 150, tyle, że to jest BARDZO monotonne. Wartośc jednego to około 70k. 85mln/70k=1214 tyle takich grajków musisz kupic :D

1214*150=182100 tyle monet będzie to kosztowało, no ale czego się nie zrobi dla platyny.

Złote karty są niewiele więcej warte i opłacalne jest tylko kupowanie ich za 300. Ewentualnie rzadkie za 350-450. Taki Mario Gomez kosztujący koło 13-15k monet zwiększa wartośc klubu o jakieś 300k, czyli 5 srebrnych zawodników za których zapłacisz 750 monet jest więcej wartych niż koleś kosztujący 13k. Smutne, ale prawdziwe.

Mój klub na razie jest wart około 25mln, na sprzedaż mam wystawionych grajków za których mogę dostac koło 30-40k, czyli i tak jeszcze muszę uzbierac jakieś 60-80k.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...