Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

btw a ja chyba wczoraj mialem buga i slyszalem rozmowy drużyny wroga, sam nie bylem w żadnym teamie wiec nie powinienem nikogo slyszeć, a jednak slyszalem, w pewnym moemencie z pewnej odległosci kosilem ludzi mortarem (zabilem z 5 osoob kampiących na dachu hangaru w kanałach, swoja droga super sposob) , az w koncu sie zreflektowali i postanowili mnie zabić, widze że podlatuje heli i slysze głos goscia "dobra zajme sie nim" (ang) , i probowal mnie zabic, zwiałem mu i sie rozbił xD ale potem juz zwracalem wieksza uwage co gadaja i to serio chyba byli wrogowie, szczerze mwoiac kilka razy to strasznie ulatwilo sytuacje, taki podsluch :D wiedzialem co planują :>

Odnośnik do komentarza

1 soflam sie chyba nie potrafi obracać sam, musisz go ustawić tak żeby mial szerokie pole widzenia i wtedy może namierzać to co widzi, ale nie bedzie sie obracał

 

2 nie wiem czy zniknie i bedzie działał, ale to akurat mozesz latwo sprawdzic, postaw go i umrzyj, zmien klase i zobacz czy stoi (widać go nawet na mapie i ma napis nad sobą)

prawdopodbnie zostaje ale nie wiem czy działa nadal, wiem że jak zostawilem gdzieś MAVa i zmienilem klase to potem on tam leżał caly czas (widać bylo napis)

Odnośnik do komentarza

clymory sa wyjątkiem, wiekszosc gadżetów zostaje po smierci i zmianie klasy, pytanie tylko czy działają (czy tylko leżą) i czy można rzucic soflam snajperem i przeskoczyć na inzyniera i korzystac z namierzania.

 

gdyby tak bylo to by byl calkiem ciekawy bajer, widzialem jak na siene crossing gość strzelał z javelina ktory był zupelnie w innej częsci ulicy calkowicie zasłonięty budynkiem - celował w rąb namierzony soflamem i po zalockowaniu walił pocisk do góry ktory omijał budynek i spadał na pojazd, myśle że sytuacji tak wielkiej przydatności soflamu jest wiecej (w dodatku chyba javelin uderzający od góry w pojazd zadaje wiecej obrażeń bo na dachu jest slabszy pancerz , chociaz nie mam pewnosci)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

gdyby tak bylo to by byl calkiem ciekawy bajer, widzialem jak na siene crossing gość strzelał z javelina ktory był zupelnie w innej częsci ulicy calkowicie zasłonięty budynkiem - celował w rąb namierzony soflamem i po zalockowaniu walił pocisk do góry ktory omijał budynek i spadał na pojazd, myśle że sytuacji tak wielkiej przydatności soflamu jest wiecej (w dodatku chyba javelin uderzający od góry w pojazd zadaje wiecej obrażeń bo na dachu jest slabszy pancerz , chociaz nie mam pewnosci)

Ciekawym bajerem to może być namierzanie SOFLAMem samolotów i śmigłowców. Mam nadzieję, że flary nie mogą zmylić Javelina, w końcu SOFLAM to namierzanie wiązką laserową :)

Odnośnik do komentarza

z tego co slyszalem to wlasnie tak jest - flary nie zmylą soflamu , bo flary potrafią zmylić "heat seekery" czyli rakiety namierzane na ciepło silnika. tylko trzeba pamietac ze soflam dziala tylko z rakietami namierzanymi laserowo (czyli nie dziala ze stingerem/igla, ani z tymi pierwszymi rakietami odblokowanymi w pojazdach. bronie naprowadzane laserem są pozniej odblokowywane , ale jak już sie je odblokuje to moza miec w (pipi)e flary :D

Odnośnik do komentarza

jak cos napisze to yano sie z pewnoscia nie przerzuci na polska wersje, ta misja o ktorej wspomnialem ma nazwe "zalatw ich na amen" :D

 

ugs jest niezwykle przydatny, ustawiam przy fladze i czekam 10 zfragowalem i dopiero czolg mnie zabil

 

 

tylko ja gram bronmi pasujacymi do strony? np. nigdy gry gram amerykanami nie biore sv98 czy AEK

Odnośnik do komentarza

Dziś sprawdzaliśmy jak to jest z dołączaniem na serwer 4v4. Okazało się że bardzo prosto można grać mecze klanowe w squad rush 4v4, oba klany robią skład w menu i po prostu dołączają na serwer. Na gamebattles.com już tak grają laddera.

 

Zobaczymy jaki będzie odzew i prawdopodobnie zrobimy mini turniej 4fun na ps3lidze ;)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich!

Wczoraj zaczalem swoja przygode z BF3 i z BF ogółem (wczesniej w multi gralem tylko KZ2, KZ3 i ostatnio CoD: Black Ops) i powiem jedno: zszokowala mnie ilosc kamperow w tej grze! Tyle sie czytalo, jak to DICE nie utrudnilo im zycia, a mam wrazenie, ze tylko dzisiaj w ciagu 3h kamperzy ubili mnie wiecej razy, niz w BO przez tydzien... Za duże sa te mapy moim zdaniem- to stwarza zbyt wiele mozliwosci kampowania.

Troche niejasny jest tez dla mnie system odblokowywania sprzetu oraz statystyk, ale mimo wszystko musze przyznac, ze ciezko sie oderwac od tej gry :)

Zobaczymy- poki co 3h na liczniku i problem z nieznajomoscia map, ale jesli dalej bedzie takie nagminne kampowanie, to chyba wroce do KZ3 i CoD niestety...

Odnośnik do komentarza

Tak sie strzela z Javelina. Namierzamy, celujemy w gore i odpalamy. Jak rakieta trafia "z gory" to wtedy jest wielszy damage.

 

http://www.youtube.com/watch?v=DiC8_bQCcfY&feature=player_embedded

 

Pytanie do weteranow BFBC2. Slyszalem, ze na poczatku gra nie sprawia takiego fun'a, jak w przypadku Bad Company 2. Jednak z czasem miod jest coraz wiekszy. Komu sie podoba bardziej BF3, niz BFBc2?

 

PS. Pocinasz Litwin na HC? :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

 

Pytanie do weteranow BFBC2. Slyszalem, ze na poczatku gra nie sprawia takiego fun'a, jak w przypadku Bad Company 2. Jednak z czasem miod jest coraz wiekszy. Komu sie podoba bardziej BF3, niz BFBc2?

 

 

Osobiscie juz mnie BF3 mniej denerwuje. Jezeli sie patrzy BF3 vs BC2 to obawiam sie ze nigdy nie bedzie takiego miodu.Osobiscie uwazam ze mapy w bc2 i bc byly duzo lepsze.Ale jezeli sie spojrzy na BF jako na te stare bf a nie pod kontem tego co bylo w bad company,to gra daje duzo frajdy.

 

edit: Adi_TEAM LBN jak zawsze,kwestia gustu.Po za tym wydaje mi sie ze walek pytal osob ktore przegraly setki godzin w bc2 a nie 20h ;)

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie BC2 lepsze,przytłaczają mnie te kolory :P Dzisiaj zagrałem po raz pierwszy na HC i znowu twierdze ze to jedyny wart uwagi tryb :P Jedyne co fajne w normal to że pokazuje postępy w broni i można zrobić widok z 3 osoby w pojazdach,widok z kabiny jest mega ciężki.Ale to HC dał mi posmak gry zespołowej,wczoraj kompani podłożyli mcomy(feli i hitokiri) a ja z bazy na mapie autostrada do Teheranu nawalałem z moździerza w mcom i nie ma bata,nikt go nie rozbroił :P

Odnośnik do komentarza

e tam zależy jaka mapa i jaki mcom, niektore sa pod dachem i mortar nic im nie robi

 

mi sie chyba troche bardziej podoba bf3 niż bc2, jeszcze za wczesnie zeby powiedziec na pewno, ale wiem juz ze jest pare elementów ktore mi sie bardziej podobaja

wielkie mapy w pierwszej chwili byly troche wkurzajace (mimo ze sie na nie napalalem) ale pojazdy i snajper powoduja ze coraz fajniej sie gra też na dużych

 

 

jak na razie najbardziej mnie wkurza coś co bylo też w bc2 - czasami trafią sie tacy debile że chocby czlowiek sie zesrał to nic nie moze zrobic i tylko sie dostaje łomot. wole mecze gdy walka jest w miare wyrównana, ale czasem dobierze taką drurzyne ze pochlastać sie mozna, dzis mialem 2 skraje przyklady - jeden raz spotowalem wszystko MAVem a debile biegali obok mcoma 2 minuty i go nie podlozyli mimo ze w okolicy nie bylo wrogów. inny odwrotny przyklad to akurat na skutecznosc - spotowalem i ludzie szli jak burza, przelecieli wszystkie mcomy w ekspresowym tempie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Mam dwa pytania z cyklu "Jak to mozliwe?".

 

1. Gram inzynierem. Jedzie naprzeciw mnie ten samochod opancerzony. Nie zauwaza mnie i jedzie dalej to dostaje odemnie rakiete w "tylek". Zaraz potem druga. Mam informacje ze samochod "unieruchomiony". On jedzie jednak dalej. Dostaje jeszcze dwie rakiety (caly czas jedzie wiec go raczej w trakcie nie naprawiaja). Mam caly czas ten symbol trafienia wiec pojazd powinien juz dawno "gryzc ziemie", jednak skreca gdzies za rogiem i odjezdza.

 

2. Jade ciezkim czolgiem. Mam 100% HP. Dostaje doslownie jedna rakiete. Czolg wybucha zabijajac mnie i strzelca. WTF?

 

Z innej beczki

Ci co twierdza ze shotguny same zabijaja niech pograja sobie ta bronia.

Ja w BC2 uwielbialem wszelkiej masci "srutowki".

Tu (BF3) po zabiciu shotgunami lacznie ze 200 osob, chyba odstawie je na bok.

Zaczynaja mnie pomalu irytowac.

 

Wczoraj mialem z 10 sytuacji ze jestem z wrogiem "twarza w twarz". Oddaleni jestesmy od siebie najwyzej z 2 metry.

Wale z shotguna (amunicja srutowa - czyli ta o najwiekszym damage na krotki dystans) centralnie w glowe.

Bron mimo ze powinna ma jednak (juz o tym wczesniej pisalem) takiego jakby laga i nie strzela od razu drugi raz (mimo ze wciskam R1 na padzie).

Zatem choc wciskam spust by oddac drugi strzal - strzalu nie ma i ... gine.

Pozniej na killkamerze widze ze gosc ma jeszcze 20% HP.

Na chlopski rozum - jesli dostalo sie z 2ch metrow shota centralnie w glowe to powinno sie pasc.

W BF3 - jest tak pol na pol.

 

Sam nie wiem o co chodzi z tym "lagiem" shotgunow.

Jak strzelam sobie "na sucho" w sciane - klikajac szybko przycisk R1 na padzie - bron strzela szybko.

Jak wypadne z bronia w tlum wroga to ... no wlasnie - strzaly oddaje sie duzo wolniej.

Moze to tylko moje wyimaginowania, ale caly czas czuje ten efekt.

 

Pod koniec rozgrywki zaczalem znow grac G38C (jako inzynier) i od razu zaczalem czuc ze kogos zabijam smiley.gif

Wroce do shotgunow jak mi sie SAIGA czy USAS12 odblokuje (moze USAS12 jest full auto i tam nie bedzie tego efektu).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...