Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

mój ulubiony zonk to po pierwsze:

1. jak przeciwnik zaczyna przejować flagę to flaga miga ale tylko na minimapie więc nie wiadomo która (nie ma literki)

2. jak podkładany jest MCOM też nie wiadomo który to bo w "realu" nie widać, tylko miga na minimapie

na 1 punkt odpowiem ,że lecą alfabetycznie od lewej czyli ABCD

Odnośnik do komentarza

Leczy kumpli :P W BC2 lepiej było pokazywane jaka flaga jest przejmowana.Dla mnie latarka do lamerski dodatek,bo dużo osób biega z nią na otwartej przestrzeni w ciągu dnia.

 

Nie chce tu nikogo oskarżać, ale 600 - 700 punktów na minutę to max jaki da się przy normalnym graniu wyciągnąć. Kolesie muszą boostować na podnoszeniu albo przejmowaniu flag "na zmianę".

Odnośnik do komentarza

A ja bym chciał się zapytać kolegi mersona jak on wyciska 1000 pkt/min :ph34r:

deathmatch i ciagla reanimacja?

ok staty 381-2 to juz potezny przekret

i ponoc nasz Merson tez sie boostuje ;P

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

zagralem kilka meczy w rush. kurde zupelnie inna gra. duzo ciezej niz w dedmeczu.

no bo to jest zupelnie inna gra, DM to takie poprostu strzelanie, niewiele sie rozni od innych gier

za to rush i conquest to sa 2 flagowe tryby BFa ktore pokazuja jego moc, stawiaja na gre zespolową i ogolnie są naprawde mocnym argumentem w walce o miano najlepszej stzrelanki multi :>

Odnośnik do komentarza

jakies rady jesli chodzi o rush? co sie najbardziej oplaca robic grajac assaultem albo supportem? leciec do nadajnikow zeby je zaminowac w przypadku ataku, albo latac w ich poblizu i bronic/rozbrajac w przypadku obrony?

 

bo widze, ze pod koniec ja mam np. 2,5 tysiaca punktow, a pierwszy koles np. 5 tysiecy. na czym oni to nabijaja?

Odnośnik do komentarza

2.5k to też nie tak zle :P

ogolnie to tak, supp i asault powinni biegac raczej na pierwszej linii, oczywiscie nie na pałe, ale biegac i podkładac mcomy, rzucac apteczki i ammo wszedzie gdzie widzisz swoich kolesi (zwlaszcza jesli kilku stoi obok siebie i rzucisz ammo to odrazu punkty ładnie lecą)

 

za podłożenie i zniszczenie mcoma jest 700ptk (200+500) wiec to daje duzo, rzucanie ammo, apteczek, ozywianie, zabijanie wrogów, te rzeczy nabijaja punkty

za to jak po okolicy kreca sie pojazdy mozesz inzyniera brać i je rozwalac, wg mnie inzynierem najszybciej punkty lecą (osobiscie gralem nim mało a expa mam sporo w porownaniu do czasu gry)

Odnośnik do komentarza

a te latające ufo co ma snajper to tylko namierza ludzi tak? widac ich normalnie na mapce?

spotuje ludzi i pojazdy tak ze widac ich na mapie i maja trojkaty nad glowa

bardzo ulatwia sprawe gdy team zna polozenie wszystkich wrogów (chyba ze sie pchowają pod dachem)

 

ale nie namierza pojazdów w takim sensie jak SOFLAM

Odnośnik do komentarza

Z ciekawosci ktos wie na czym polega baretka squad wipe ?

Nie wybilem calej druzyny 2 razy a tu sama baretki mi nagle wpadla :)

 

btw kto chce mi zboostowac baretke za 6 kili latadlem ? :P Nie potrafie latac samolotami wiec tego nigdy nie zdobede :/

Odnośnik do komentarza

może zabiles 2 razy cala druzyne, to nie takie trudne, jak sie ma np 30 killi w danym meczy to jest spora szansa że akurat sie 2 razy zabije 4 osoby z danego squadu, mi to wpadlo przypadkiem kilka razy

 

 

a nie wiem jak chcesz boostowac samolot, poprostu na(pipi)iaj w pojazdy , jesli je zniszczysz i zabijesz osobe w środku to wpada kill (chociaz zwykle wpada tylko disabled) , ja nabilem 6 killi też nieco przypadkiem, chociaż poswiecilem 6 godzin na latanie i teraz calkiem skutecznie zabijam, ale nadal to glownie pojazdy, samolotem jest mala szansa zabić piechurów bo nie widac ich z daleka. helikopterem o wiele latwiej zabić piechurów

Odnośnik do komentarza

Można pomóc sobie w samolocie,najpierw rozkładamy miny a później wsiadamy do maszyny i modlimy się że gdy będziemy w powietrzu to ktoś na nie wjedzie i wpadną nam pkt maszyny,w której aktualnie siedzimy.Dzisiaj heli przejąłem na dachu flagę i wpadło mi 450 pkt :P

 

Co do M60E4 to fakt,słabe to i odrzut ma ogromny.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...