Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zaliczyłem road kill'a stingerem :D, niszcząc transportowego heli wpadły 2 fragi i między nimi naliczyło punkty za przejechanie :P,

być może przetrąciło kolesia który wyskoczył tuż przed uderzeniem^^

He he miałem to samo wczoraj,tylko z Vipera,kolesie zginęli od "śmierci na drodze" a mi wpadły kille z heli.Mam małe święto,wczoraj wpadły 2 baretki za walkę pojazdami powietrznymi,jeszcze tylko 4 i mam medal :)

Odnośnik do komentarza

Hmm, z Battleloga zniknelo CITV dla czołgów- w grze tez je usuneli??

Nie jest nadal.Dzisiaj typ mnie z Abramsa trafił jak leciałem Frogfootem :P Za nisko byłem :P ale mam już mój upragniony medal za walkę pojazdami powietrznymi.Mam wku.rwia bo nie ma teraz meczu by ktoś z drużyny mnie nie zabił,bo albo chce do heli albo do czołgu.

Odnośnik do komentarza

Bug jest, to kwestia niepodważalna. Przy ustawieniu ekranu 1080p można dostać szewskiej pasji. Zmiana rozdzielczości na 560p poprawia ale to rozwiązanie raczej z tych bez komentarza. Obawiam się, ze DICE ma to w pompie więc weź lepiej wersję na X360

ja akurat zmieniłem z automatycznych na maksymalne (bo to o to chyba chodzi) wcześniej nie mogłem grać a jorgnełem się dopiero jak miałem ok 800 killi i ponad 800 zgonów po zmianie zacząłem nadrabiać kd i teraz mam 2.0 przy 13000 killi . i tak sobie myślę że ta rozdziałka ma coś na rzeczy z typem/modelem TV

Odnośnik do komentarza

obiecanki na temat naprawy chata glosowego

http://www.ps3site.p...iorytetem/94636

 

lepsze to niż nic

 

ej o co chodzi z tym lagiem? gram gram i nic. ociężałe sterowanie w KZ2 to najlepsza rzecz w jaką grałem. czy chodzi o to, że postać zwbyt wolno wyhamowuje z biegu czy co? nie kumam

Odnośnik do komentarza

Chodzi o to, ze celownik (przy namierzaniu oponenta) reaguje z opoznieniem. Ktos kto dopiero zaczyna grac w FPS na padzie, albo zagrywal sie w Killzone, nie zauwazy problemu. Ja mam setki godzin z BFBc2, i wyczuwam ten lag. Zagraj sobie w BFBC2 albo zmniejsz rozdzialke w BF3 to bedziesz wiedzial o czym mowa. Ewentulanie pogra na x360. Cieszy mnie niezmiernie, ze DIce laskawie dup.e ruszylo aby przyjrzec problemowi, ktorego cholera jasna nie widzi! <_<

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

@walek mam nabite ponad 250 godzin w BC2 i nie czuje roznicy poza tym, ze żołnierz w BF3 wydaje sie być lekko cięższy niż w BC2. Dla mnie to takie pitolenie jak było przy KZ2, ale jeśli innym ma to poprawić humor to ok. Oby tylko po zmianie ta nie zrobiła sie zupełnie COD stajl

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...